Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

o pas mane kencia butent patys patinukai ir butent abu baltieji. Visos kitos putpeles sveikos, o va tiem abiems kliuva per skalpus... vienam netgi radau kaklo oda isplesta po plunkstom... atskyriau, isgydziau ir vel kartu suleidau, tai vel maciau vienas yra truputi nukentejes per nauja.... Narvelyje pakankama prieblanda, mato tik praktiskai kur lest ir gert.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

As pasidariau viena dideli narva beveik be tinklo tik po kojom ir is priekio o is virsaus ir sonu kietu kartonu uzdengiau, jame telpa 60 putpeliu tai per menesi ne viena nesusizalojo o kaip tik perkeliau i tuos narvus kur yra tinklas tai irgi galvos apsitrinusios be plunksnu pasidare ir atsiranda zaizdos, tai dabar planuoju pasalinti tinkla bent jau nuo virsaus kad kai sokineja nesidauzitu i ji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki na pas mane narve naujam vistiek kazkas blogai viena putpelyte kakliuka apsidraske neblogai hmm kur problemos ieskot nzn :eusa-think: atrodo darom viska kaip ir pas kitus nu bet nazinau kaip jos sugeba susizaloti ir cia ne tas variantas kai vienos kitas musa .

cia bus tas variantas, kad musasi tarpusavyje. Pas mane patineliui irgi buvo isdraske kakliuka bei skalpa, net kauliukai matesi... vos vos teisgyveno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NEA nesuprantu kas joms :eusa-think: visko duodu ka ir kitoms ir ne velnio nei vieno kiausinio neisridena jos man. gi negali buti per salta :eusa-think: ir is senuju tai dvi tai 3 nededa gal tos pacios nzn

Na tikrai kad keista, as duodu lesti joms skaldytu kvieciu su zuvies miltais maisau tai gal del to jos pas mane anksciau deti pradejo, bet senes putpeles irgi pradejo maziau deti... Dar pasetebejau joms geriau duoti pastoviai ta pati pasara tada deda geriau kaip tik pradedi kaitalioti tai jos ir su dejimais durniuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur tu tuos zuvu miltus perki?

Zuvu miltus pirkausi Klaipedoi, specialiai del ju vaziuoti neapsimoka. Duok vistu dedekliu kombikorma ir prades deti. Beto gal joms dienos sviesos ilgumo truksta joms reikia 17 valandu kad butu sviesos (prieblandos) . As pasidares su taimeriu tai specialiai jungineti nereikia sviesa issijungia ir issijungia automatiskai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, noriu pradeti auginti putpeles. Turiu keleta klausimui jai kas nepatingesit gal atsakysit. Po kiek perkat kombikorma? Kur relizuojat kiausinius, ar zmones juo perka aktyviai? Ar reikia kokiu dokumentu kad galima butu laikyt koki 500 putpeliu ir pardavynet kiausinius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NEA nesuprantu kas joms :eusa-think: visko duodu ka ir kitoms ir ne velnio nei vieno kiausinio neisridena jos man. gi negali buti per salta :eusa-think: ir is senuju tai dvi tai 3 nededa gal tos pacios nzn

Na tikrai kad keista, as duodu lesti joms skaldytu kvieciu su zuvies miltais maisau tai gal del to jos pas mane anksciau deti pradejo, bet senes putpeles irgi pradejo maziau deti... Dar pasetebejau joms geriau duoti pastoviai ta pati pasara tada deda geriau kaip tik pradedi kaitalioti tai jos ir su dejimais durniuoja.

Na Ausre ar pradejo deti putpeliukai kiausinius? Nes sendiena radau pirma kiausini tu faraoniniu putpeliu kurias pradejau perinti ta pacia diena kai tu pasiiminejai mazycius is manes. Tai ju laiko skirtumas yra 3 savaites ir butu labai keista kad taviskes dar nededa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pradeti auginti putpeles. Turiu keleta klausimui jai kas nepatingesit gal atsakysit. Po kiek perkat kombikorma? Kur relizuojat kiausinius, ar zmones juo perka aktyviai? Ar reikia kokiu dokumentu kad galima butu laikyt koki 500 putpeliu ir pardavynet kiausinius?

SIulyciau pradeti auginti putpeles palaipsniui tikrai ne nuo 500 vnt o pvz nuo 10-30 vnt ir taip palaispsniui uzsiauginti savo klientu rata. Lesinti galyma ir vistu kombikormu skirtu dedeklem bet deja buna kad putpeles zusta del per dideliu kiausiniu... As dabar kaip tik eksperimentuoju , vienas lesinu su kombikormu o kitas tik skaldytais kvieciais dadedant ten zuvies miltu ir kartais imaisau premikso. Del kiausiniu pirkimo tai pasakysiu buna ivairiai, kartais pritrukstu kartais tenka keptis omletus seimynai is 40 vnt kiausiniu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pradeti auginti putpeles. Turiu keleta klausimui jai kas nepatingesit gal atsakysit. Po kiek perkat kombikorma? Kur relizuojat kiausinius, ar zmones juo perka aktyviai? Ar reikia kokiu dokumentu kad galima butu laikyt koki 500 putpeliu ir pardavynet kiausinius?

SIulyciau pradeti auginti putpeles palaipsniui tikrai ne nuo 500 vnt o pvz nuo 10-30 vnt ir taip palaispsniui uzsiauginti savo klientu rata. Lesinti galyma ir vistu kombikormu skirtu dedeklem bet deja buna kad putpeles zusta del per dideliu kiausiniu... As dabar kaip tik eksperimentuoju , vienas lesinu su kombikormu o kitas tik skaldytais kvieciais dadedant ten zuvies miltu ir kartais imaisau premikso. Del kiausiniu pirkimo tai pasakysiu buna ivairiai, kartais pritrukstu kartais tenka keptis omletus seimynai is 40 vnt kiausiniu :D

Bet jus kiek suprantu tik draugu, pazystamu rate tuos kiausinius pardavinet, ar ne? O pvz: prekiaujant turgui reikia tureti kazkokiuos dokumentus apie tuos kiausinius ir idomu ar perka juos kas taip kad pragyvent is to iseitu? Taip, as pradziai galvoju pabandyt kazkiek maziau tu putpeliuku bet manu man patyktu juos augint tik ar is to galima pragyvent?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu pradeti auginti putpeles. Turiu keleta klausimui jai kas nepatingesit gal atsakysit. Po kiek perkat kombikorma? Kur relizuojat kiausinius, ar zmones juo perka aktyviai? Ar reikia kokiu dokumentu kad galima butu laikyt koki 500 putpeliu ir pardavynet kiausinius?

SIulyciau pradeti auginti putpeles palaipsniui tikrai ne nuo 500 vnt o pvz nuo 10-30 vnt ir taip palaispsniui uzsiauginti savo klientu rata. Lesinti galyma ir vistu kombikormu skirtu dedeklem bet deja buna kad putpeles zusta del per dideliu kiausiniu... As dabar kaip tik eksperimentuoju , vienas lesinu su kombikormu o kitas tik skaldytais kvieciais dadedant ten zuvies miltu ir kartais imaisau premikso. Del kiausiniu pirkimo tai pasakysiu buna ivairiai, kartais pritrukstu kartais tenka keptis omletus seimynai is 40 vnt kiausiniu :D

Bet jus kiek suprantu tik draugu, pazystamu rate tuos kiausinius pardavinet, ar ne? O pvz: prekiaujant turgui reikia tureti kazkokiuos dokumentus apie tuos kiausinius ir idomu ar perka juos kas taip kad pragyvent is to iseitu? Taip, as pradziai galvoju pabandyt kazkiek maziau tu putpeliuku bet manu man patyktu juos augint tik ar is to galima pragyvent?

Na del pragyvenimo tai nezinau, kiekvienam pagal savo poreikius. Beto kuo daugiau turesi prekes tuo pigiau reiks pardavineti . Dar priklauso labai kurio miesto turguje tu pardavinesi kokia to turgau klientura ir pan. Siaip greiciau dasidurimui manau tas versliukas tinka bent is pradziu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba nu nededa man tos putpeles :icon-mad , jau nzn ka daryt su jomis, bet ir senutes apstojo. inesiau db jau i tvarta kur tikrai silta tik db del sviesos abejoju tai vot. Tokios nekokios naujienos pas man.gerai tik tas kad senukes atsigavo plunksnu atzvilgiu nes beveik jau nebeplikom kuprom. o joms uztektu tos taupancios lempos sviesos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba nu nededa man tos putpeles :icon-mad , jau nzn ka daryt su jomis, bet ir senutes apstojo. inesiau db jau i tvarta kur tikrai silta tik db del sviesos abejoju tai vot. Tokios nekokios naujienos pas man.gerai tik tas kad senukes atsigavo plunksnu atzvilgiu nes beveik jau nebeplikom kuprom. o joms uztektu tos taupancios lempos sviesos?

:eusa-think: Keista jau nors kelis kiausinius is padorumo turejo padeti... Mano faraonkes jau padejo 8 kiausinius o kaip rasiau kad skirtumas su tavom 3 savaites. Beto 6 vienetus esu padovonojes savo giminaiciui is tos pacios vados kaip ir taviskes tai pas ji jos deda, nedauk bet viena kita randa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...