Jump to content

Putpeles


vaisus

Recommended Posts

as tai palepinu jas maudynemis tik karta i savaite, manau to uztenka. Kitu atveju man ten smelio dulkemis apeitu net tik narveliai bet ir tvartuko sienos... be to ir kiausinukus jos susigudrina det i ta smeli po to...

Ziurkiu "augint" neverta... o isnaikint jas nera taip sunku kaip gali atrodyt. Buvau ju kartu su triusiais ziema oi kiek prisiveises.... ne kiek triusiai grudus suesdavo is seryklu, kiek tos zarazos. Uzeidavau nakti ukio paziuret, tai kaip siaubo filme aplipe jos tas seryklas....

Nupirkau veterinarijoj tokio raudono kombikormo sveramo, tai pradzioje nespejau indeliu pildyt, bet po to greit rezultatus pamaciau ir dabar nebeturiu problemu su jomis. Del uzklydeliu, tai visada vaises yra padetos, karts nuo karto pastebiu kad kazkas vaisinosi, bet jei pastebiu koki ziurkioka, tai greit jo nelieka. Tiesa indelius reikia perdet kartais i kitas vietas, nes tos ziurkes irgi turi savo takus, kuriais keliauja, nors atrodytu, kad apiena visur, bet praktika rodo, kad taip nera. Pastebejau, kad ima vengt tu vietu su padetais nuodais, nebeina ten. Visgi jos vienos is protingesniu gyvunu...

Lengva patikrint kiek "augintiniu" turima uzejus apie 12 nakties ir uzdegus sviesa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Laba visiems Paukstininkams.

Gal kas galit, parduoti apie 100-120 putpeliu kiausinuku, nenoriu visiems rasyti asmeniskai, bandydamas ieskoti.

Aciukas.

pas mane faraonai, kiausiniu gali isigyti kiek nori, kaina 0,35ct/vnt, plius siuntimo islaidos.

Laba diena jeigu tai tikrai faraonai tai ir as noreciau isigyti kokia 140 vnt perinimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl žmonės taip nori tu faraoniniu?:) Rietavo turguje pasikalbejus su pauksciu pardavinetojais, tai jie irgi teigia kad zmones labai klausia tu faraoniniu, jiems dabar tai tarsi kokia egzotika ...

O realybeje gi tos faraonkes tik didesnes nei japonines. Bet del to ir daugiau sulesa bei tersia. Kiausinukai tik ant 2 gr didesni, bet uztai kiek maziau ju ir padeda. Reikia ilgiau pacias putpeles augint kol subresta.

Del mesos augint irgi tokia abejotina nauda. Labai jau didelis zaidimas su patiekalo is ju paruosimu,o ir 1 broileriuka/vista uzaugint kainuoja pigiau ir paprasciau nei ten koki 20 atsvarai putpeliu. Skonis ju irgi lygiai tas pats kaip vistienos, tik kantrybes reikia jas valgant...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kodėl žmonės taip nori tu faraoniniu?:) Rietavo turguje pasikalbejus su pauksciu pardavinetojais, tai jie irgi teigia kad zmones labai klausia tu faraoniniu, jiems dabar tai tarsi kokia egzotika ...

O realybeje gi tos faraonkes tik didesnes nei japonines. Bet del to ir daugiau sulesa bei tersia. Kiausinukai tik ant 2 gr didesni, bet uztai kiek maziau ju ir padeda. Reikia ilgiau pacias putpeles augint kol subresta.

Del mesos augint irgi tokia abejotina nauda. Labai jau didelis zaidimas su patiekalo is ju paruosimu,o ir 1 broileriuka/vista uzaugint kainuoja pigiau ir paprasciau nei ten koki 20 atsvarai putpeliu. Skonis ju irgi lygiai tas pats kaip vistienos, tik kantrybes reikia jas valgant...

Na del skonio tai tu klysti, nebent virta ragavai tai ir buvo panasus nors man ir tokios skiriasi o kepti ant lauzo putpeliokai pasakiskai skanu . Pas mane misrunes putpeles deda didesnius kiausinius negu japoniukes . Bet visa laika norejau faraonu , paziuresim paskaiciuosim o tada parasysiu apsimoka ar ne, nes nuomoniu dauk vieni jas dievina kiti peikia del dideliu sanaudu. O ju brendimas ir augimas dar manau priklauso ir nuo lesalo, va nusipirkau vistaites 2 men tai jos mazesnes uz mano namines 1,5 men. Taip ir cia viskas priklauso kuom lesini , jeigu vien kvieciais tai ir augs jos leciau o jeigu malsi maisysi desi zuvu miltu vitaminu ir pan. tai ir augs greiciau :D Juk ta pati broileri jeigu auginsi ant bulviu ir grudu tai jis augs dvigubai leciau o jeigu kombinuotais tai jau po 45 dienu pjausi juos. As pats gaminuosi sau pasara taip iseina beveik dvigubai pigiau, zinoma gal kasko ir negauna tiek kiek i kombinuotus prideta pvz modifikuotos sojos bet man mano rezultatai labai patinka. Greitai isperinsiu putpelioku partija ziuresim kaip augs su mano kombinuotais pasarais :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labuka, nu pas mane dar 2 apgriauztos ir kazkodel nustojo deti man jos :eusa-doh: vargses patinelis be akytes vienos taip gaila man ju, bandziau vel visusi kruva suleisti tai gaidukai kapojasi is karto tai tenka tas 3atskirai laikyti.ir galvoju ar ne patys jie taip susikapojo. o klausykit kur tinkla perkat as vln ir mokivezi ir ermitaze neradau :eusa-think: . MilkR gal pardavimui turesi vienadieniu?mes vietinei butu faina isigyti dar paukstuku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labuka, nu pas mane dar 2 apgriauztos ir kazkodel nustojo deti man jos :eusa-doh: vargses patinelis be akytes vienos taip gaila man ju, bandziau vel visusi kruva suleisti tai gaidukai kapojasi is karto tai tenka tas 3atskirai laikyti.ir galvoju ar ne patys jie taip susikapojo. o klausykit kur tinkla perkat as vln ir mokivezi ir ermitaze neradau :eusa-think: . MilkR gal pardavimui turesi vienadieniu?mes vietinei butu faina isigyti dar paukstuku.

Del vienadieniu pardavimo tai parasysiu kaip bus ka parduoti arba parasykit man i PM savo tel nr. as jums paskambinsiu. :) o tinkla pirkausi Ermitaze, ir Senukuose "Banginije" bet visdelto Ermitaze didesnis tinklo pasirinkimas , as sau pirkausi denkta plastiku kolkas labai patenkintas, neprilimpa ne rudyja ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jauciu mano naujasis patinas man kapoja visas kitas putpelaites :icon-evil: sendien dar viena vargse istraukiau apkapota , nu jauciu jo jau gret nebeliks pas mane.Dar va man tos suaugusios niekaip neatauga plunksnos visos apsisere labai kaip joms padeti atgauti plunksnas? mazylei auga jau sparneliu plunksnos formuojasi smagu matyti besikeiciancius :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jauciu mano naujasis patinas man kapoja visas kitas putpelaites :icon-evil: sendien dar viena vargse istraukiau apkapota , nu jauciu jo jau gret nebeliks pas mane.Dar va man tos suaugusios niekaip neatauga plunksnos visos apsisere labai kaip joms padeti atgauti plunksnas? mazylei auga jau sparneliu plunksnos formuojasi smagu matyti besikeiciancius :D

O tu uzdenk narvelius kad pas juos butu pastovi prieblanda jie tada ramesni buna. Nes as cia neseniai tvarkiausi narvus ir atidengiau juos tai per pora valandu jau buvo nukentejusiu... tiesa sakant kaltininko nepasiseke priciupti nusikaltimo vietoje bet visko gali buti kad jos pacios be lakstydamos apsidauzo i tinkla. Bet uzdengiau ir vel viskas ramu visos sveikos ir grazios. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad as tai nusikalteli priciupau nes snapas jo visas kruvinas buvo,o kodel jis jas kapoja vis tai nesuprantu ir vis naujas apkapoja, jauciu ir sita vargse be akytes bus nes susitraukusi visa :( . sendien perku kita tinkla bandysim perdarytnarvus ir tada ziuresim arspresis kas ar ne.vakar dar kiausinio luksto dziovinto daviau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va kad as tai nusikalteli priciupau nes snapas jo visas kruvinas buvo,o kodel jis jas kapoja vis tai nesuprantu ir vis naujas apkapoja, jauciu ir sita vargse be akytes bus nes susitraukusi visa :( . sendien perku kita tinkla bandysim perdarytnarvus ir tada ziuresim arspresis kas ar ne.vakar dar kiausinio luksto dziovinto daviau.

Uzdenk tamsiu audeklu ar kaskuom ir pamatysi viskas susitvarkys . Labai jau prabangiai jos pas tave gyvens VIP narvus tures kiekvienas "nusikaltelis" ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
LAba, kiek ritinai? o tu jau duodi ka nors be kombinuotu pirmiems ritusiems ? gal dar galetum pasakyti kokio ismatavimo tavo narveliai ir po kiek tu ju laikai? jau ryskeja gaidukai tik sunku bendra skaiciu surinkti ju kai tiek laksto.

Dar neskaiciavau kiek ju issirito nes dar vis ritasi :D Tai biski paberiu sumalto kombinuoto pasaro ant grindu jie susirenka. Ismatavimo nepamenu reiks namuose pasimatuoti, bet vistiek reiktu pamatyti geriau ta narveli nes visko neismatuosi. Siaip laikau po 12 vnt 11 pateliu ir 1 gaiduka. O jaunimas bendroi kruvoi, pasidariau pats jiems narva gan dideli ir paprasta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...