Jump to content

Lietuviškieji kombainų rekordai


yogop

Recommended Posts

O kaip jum toks skaičius 3774 sandėlį per sezoną? Žmogui pirmi metai su 9m prieš tai buvo 6m ir tas jautėsi kurį laiką nepaisant to sakyčiau pusiau velnio

informacijos - trupiniai :eusa-whistle:

koks butu pradinis skaicius "visam velniui"?

nelabai supratau, ką turi raumenį. Čia Case IH AF 9120 jei ką Lietuvoje.

P.S įdėjau latviškus skaičiukus kombainų diena temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip jum toks skaičius 3774 sandėlį per sezoną? Žmogui pirmi metai su 9m prieš tai buvo 6m ir tas jautėsi kurį laiką nepaisant to sakyčiau pusiau velnio

informacijos - trupiniai :eusa-whistle:

koks butu pradinis skaicius "visam velniui"?

nelabai supratau, ką turi raumenį. Čia Case IH AF 9120 jei ką Lietuvoje.

P.S įdėjau latviškus skaičiukus kombainų diena temoje.

kiek turetu buti tonu sandelyje kad jau nebesakytumet "puse velnio" o sakytumet "va cia tai gerai"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek turetu buti tonu sandelyje kad jau nebesakytumet "puse velnio" o sakytumet "va cia tai gerai"?

Pagal taip kaip dirbo mačiau ką galima daryti geriau (išgyvendinus šiašemetrio sindromą) tikrai galima buvo ir daugiau.

Apie tą sindromą. 6 m kokiam 300AG kombainui aiškiai mažai, bet kaip visada yra papildomų sąlygų. Kiek nepaims tas kokių 7,5m ir daugiau dėl dirvos nelygumų kad ir kopijuojantis, jei javai gerokai sugulę? Auginti tai mes mokam, tik gamta ima ir prikrečia kartais pokštų nuo kurių nelabai ir apsisaugosi. ne kitaip ir vakaruose. Stipriai sugulusių laukų matėsi pakankamai daug 2006m kai lankiausi pas vokiečius. o ir aplamai kaip platus kederis veikia į patį iškulimą įdomu, nes masė labiau sumaitota paduodama į nuožulnią, nei siauresnio kederio. Ir panašių tokių klausimų kyla dėl kederio optimalumo.

O šia info nežinau ar galima tikėti ar ne, nes JD mėgsta perdėm pasigirti, bet įdomu tai, kad kuro sąnaudos 1t kviečių apie 2 l sukasi kažkur, kaip ir minėjau pas mane taip pat kažkur.

http://www.dojusagro.lt/files/uploaded/ ... vasara.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek turetu buti tonu sandelyje kad jau nebesakytumet "puse velnio" o sakytumet "va cia tai gerai"?

Pagal taip kaip dirbo mačiau ką galima daryti geriau (išgyvendinus šiašemetrio sindromą) tikrai galima buvo ir daugiau.

Apie tą sindromą. 6 m kokiam 300AG kombainui aiškiai mažai, bet kaip visada yra papildomų sąlygų. Kiek nepaims tas kokių 7,5m ir daugiau dėl dirvos nelygumų kad ir kopijuojantis, jei javai gerokai sugulę? Auginti tai mes mokam, tik gamta ima ir prikrečia kartais pokštų nuo kurių nelabai ir apsisaugosi. ne kitaip ir vakaruose. Stipriai sugulusių laukų matėsi pakankamai daug 2006m kai lankiausi pas vokiečius. o ir aplamai kaip platus kederis veikia į patį iškulimą įdomu, nes masė labiau sumaitota paduodama į nuožulnią, nei siauresnio kederio. Ir panašių tokių klausimų kyla dėl kederio optimalumo.

O šia info nežinau ar galima tikėti ar ne, nes JD mėgsta perdėm pasigirti, bet įdomu tai, kad kuro sąnaudos 1t kviečių apie 2 l sukasi kažkur, kaip ir minėjau pas mane taip pat kažkur.

http://www.dojusagro.lt/files/uploaded/ ... vasara.pdf

jei jau imi puikiomis sąlygomis atliktus testus ar bandymus... kaip tau LEXION 770TT 1,15l/1tonai? :lol:

http://www.farminguk.com/news/LEXION-77 ... 22016.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek turetu buti tonu sandelyje kad jau nebesakytumet "puse velnio" o sakytumet "va cia tai gerai"?

Pagal taip kaip dirbo mačiau ką galima daryti geriau (išgyvendinus šiašemetrio sindromą) tikrai galima buvo ir daugiau.

tai cia kiek tonu, koks tas skaiciukas gaunas, tai nelabai supratau is jusu atsakymo.. kaip tikras pardavimu vadybininkas snekate :handgestures-thumbupleft: arba kaip politikas :D

6 m kokiam 300AG kombainui aiškiai mažai, bet kaip visada yra papildomų sąlygų. Kiek nepaims tas kokių 7,5m ir daugiau dėl dirvos nelygumų kad ir kopijuojantis, jei javai gerokai sugulę?

siemet buvau i pagalba isvaziaves pas viena. po pernykscio rapso kvieciai buvo vos ne kaip su plentvoliu kokiu pervaziuoti, vienur kitur staciu mates. ir salia manes pjove lauke du devynmetriai, as su savo 7,6 ir du po 6,5 lyg.. ir sake emem tvirtas 7t/ha sandelines jau. laukelis 240ha lygtais, per dvi dienas. visai patiko tam lauke, kad ir isgule.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek turetu buti tonu sandelyje kad jau nebesakytumet "puse velnio" o sakytumet "va cia tai gerai"?

Pagal taip kaip dirbo mačiau ką galima daryti geriau (išgyvendinus šiašemetrio sindromą) tikrai galima buvo ir daugiau.

tai cia kiek tonu, koks tas skaiciukas gaunas, tai nelabai supratau is jusu atsakymo.. kaip tikras pardavimu vadybininkas snekate :handgestures-thumbupleft: arba kaip politikas

Aš gi tau sakau atvažiuok. Kaip aš tau raštu išaiškinsiu ta sindroma? Ir kiek papildomų tonų nežinau. Faktas, kqd kai atsikirsdamas naują barą su 9m kaip su 6 apsižergsi technologinę rapsuose suvargsi ir laiką sugaiši. Jei nepaskaičiuosi kada bunkeris užsipildys irgi sugaiši laiko išpjaudamas aikštelę išsikrovimui. Kai bunkeris daromas per 10-15min tokie dalykai kainuoja porą bunkerių per dieną po 8,7 t +- nuo drėgnumo per sezoną žiurėk jau ir 100t. Čia labai kau grubiai primečiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai iš kolegos shaulinio laukiam išsamesnių atsakymų, visgi žmogus manau suprantantis tuos reikalus, tai ir argumentų reiktų atitinkamų. :)

Nelabai supratau klausimų į ką turėčiau konkrečiai atsakyti (gal neatidžiai skaičiau mat po atostogų darbų kalnai) jei papunkčiui surašytum 1;2;3 tai ir pabandyčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai iš kolegos shaulinio laukiam išsamesnių atsakymų, visgi žmogus manau suprantantis tuos reikalus, tai ir argumentų reiktų atitinkamų. :)

Nelabai supratau klausimų į ką turėčiau konkrečiai atsakyti (gal neatidžiai skaičiau mat po atostogų darbų kalnai) jei papunkčiui surašytum 1;2;3 tai ir pabandyčiau

Jei pradėtumėm kartotis, tai pagalvotum, kad tave teletabiu laikom ir įsižeistum. Gal geriau įsiskaityk į komentarus, kai po atostogų atsigausi. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gi tau sakau atvažiuok. Kaip aš tau raštu išaiškinsiu ta sindroma? Ir kiek papildomų tonų nežinau. Faktas, kqd kai atsikirsdamas naują barą su 9m kaip su 6 apsižergsi technologinę rapsuose suvargsi ir laiką sugaiši. Jei nepaskaičiuosi kada bunkeris užsipildys irgi sugaiši laiko išpjaudamas aikštelę išsikrovimui. Kai bunkeris daromas per 10-15min tokie dalykai kainuoja porą bunkerių per dieną po 8,7 t +- nuo drėgnumo per sezoną žiurėk jau ir 100t. Čia labai kau grubiai primečiau.

tas kederis gali but ir 50ft.. man ne sindromo reikia, o jusu nuomone, gero skaiciaus sandelyje, 4, 7, 12tukst tonu? jei 3,7kt yra puse velnio, nu tai 5kt jau butu normalu, o 8000t jau butu labai gerai Lietuvos salygom. as sakau, vadyba pas jus labai gera, tik ar rinksis klientas ta kontora kuri jam negali atsakyti i klausimus :icon-rolleyes: nekalbant apie servisa...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kertqmosios pločio? Tai, kad čia senas kaip žemė ginčas nemanau, kad verta priejo grįžti. Senoji Europa savo "lopytus adialus" su 12m dalgiais kerta o mes vis dar dėl 9 ginčijamės.

matai pas mus kartu karta dar nuo "belarusu" o cia beziurint nauja karta auga ant "quadtracu" , va ir tenka irodineti , kad 9m geriau nei 6m , ka jau besneketi apie 12m :icon-wink: negi viska vel is pradziu apie terminus , lauku issiliginimus ir t.t... taip sakant pagal Jurgi ir kepure :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kertqmosios pločio? Tai, kad čia senas kaip žemė ginčas nemanau, kad verta priejo grįžti. Senoji Europa savo "lopytus adialus" su 12m dalgiais kerta o mes vis dar dėl 9 ginčijamės.

Nu pas mane irgi ne kitokie tie "lopyti adialai". Vidutinis laukas apie 8 ha. Ir iki idealaus išlyginimo dar matyt praeis ne vienas dešimtmetis, tai aš ir nebesulauksiu. Tai realiai plataus kederio argumentų kaip ir nėra daug, nes liaudis ant Lexionų 5,5 m užsidėję laksto ir vargo nemato. Nereikia nei vežimėlių, su tokiu pločiu tarp kaimo keliukų medžių įsitenkama. Eismo taisyklių LT jau niekas aplamai nebepaiso. Našumas irgi kaži kiek mažesnis, nes viskas kompensuojama greičiu. Yra ir kitų pliusų už siaurą kederį. Pvz nesugulęs rapsas gražiau gula ant kederio kuliant didesniu greičiu. Be to siauras pigesnis.

P.S. Aš ne už siaurą kederį. Aš tik noriu išgirsti plataus kederio argumentus. Ir perkant kombainą jį nupirkti su optimaliu kederiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl kertqmosios pločio? Tai, kad čia senas kaip žemė ginčas nemanau, kad verta priejo grįžti. Senoji Europa savo "lopytus adialus" su 12m dalgiais kerta o mes vis dar dėl 9 ginčijamės.

Nu pas mane irgi ne kitokie tie "lopyti adialai". Vidutinis laukas apie 8 ha. Ir iki idealaus išlyginimo dar matyt praeis ne vienas dešimtmetis, tai aš ir nebesulauksiu. Tai realiai plataus kederio argumentų kaip ir nėra daug, nes liaudis ant Lexionų 5,5 m užsidėję laksto ir vargo nemato. Nereikia nei vežimėlių, su tokiu pločiu tarp kaimo keliukų medžių įsitenkama. Eismo taisyklių LT jau niekas aplamai nebepaiso. Našumas irgi kaži kiek mažesnis, nes viskas kompensuojama greičiu. Yra ir kitų pliusų už siaurą kederį. Pvz nesugulęs rapsas gražiau gula ant kederio kuliant didesniu greičiu. Be to siauras pigesnis.

P.S. Aš ne už siaurą kederį. Aš tik noriu išgirsti plataus kederio argumentus. Ir perkant kombainą jį nupirkti su optimaliu kederiu.

Koks tavo ūkio dydis? o dabar įsivaizduok dar vieną nuliuką prie to dydžio ir kaip? Realiai prioritetai pasikeistu kardinaliai. nebe kaimo medžiai ir nepaimtos varpos rūpėtų o tempas, tempas ir dar kartą tempas, mat dar ir pasėt reikia ne tik paimt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas nedraudzia ir ant 400ag uzsideti 4m pjaunamosios , tada netik keliais neatkabine galesit vazineti bet ir i viena eismo juosta itilpti .

Drapox negi pas tave laukai tokie nelygus , kad zadi nebesulaukti kada issilyginsi , kazkaip nemanau , kad pas pati naudojanti fendt pazanguji lygi kripuoji per lauka su 724 lig po arimo su kirovecu ?

Jausmas toks , kad ieskot to ko nepamete , manau pasaulis masto kiek kitaip nei kai kurie "senobiskai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kano kombains mates tokiu vaizdu? :) abiejuos laukuos kvieciai ir pagal ukio vada zoles nedaug cia, toj virsutinej nuotraukoj tai isvis nera, grazus laukas juk.. :lol: pernai tokiu koki 20ha imiau :eusa-shifty:

O ūkio vadui ne pigiau būtų išėję su šienapjove ar smulkintuvu tą lauką imt ? Šiaip žolę pjaut tikrai pigiau nei kult... :icon-eek: Aš jau sukčiausi atgal važiuot nuo tokių nei nepradėjęs kult.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...