Jump to content

ar imnoma gauti parama?


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 123
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O kaip tada su komerciniais pasiūlimais? Reikia tiesiai iš gamyklos?

Paraišką gali duoti ir su lietuvišku (analogiškos galios). Nes po to visvien reiks apklausą daryti, tada jau reiks ir jų pasiūlymo, taip pat vertimo į lietuvių kalbą ir to vertimo patvirtinimo.

Bet tai vistiek kažkas kažkur turi būt, negi čia aš pirmas sugalvojau. Kodėl ner teke girdėt niekur, kad kas per paramą eidamas pirktų techniką ne iš atstovo lietuvoj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima, bet automatiškai tapsi PVM mokėtoju jei iki šiol šio malonumo neturi. Tik va dėl pačio parvažiavimo labai jau abejočiau. :eusa-think:
Pvm mokėtoju ir taip esu. Tai neplanuoju važiuot pats, būtų nelogiška, kai tralai jau išrasti. O kaip tada su komerciniais pasiūlimais? Reikia tiesiai iš gamyklos?

o kuris cia traktorius?

manitou 1035

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir as klausima :) jei mano ukio centras yra palankioje ukininkauti vietoveje, o daugiau nei 50 proc zemes nenasiose plius esu jaunasis ukininkas, ar galiu pretenduoti i 60 proc paramos intensyvuma (zemes ukio valdu modernizavimas)?

O taisykles sunku paskaityti. Ten parašyta, kad ūkis laikomas esančiu mažiau palankiose ūkininkauti vietovėse, jei ne mažiau kaip 50 proc. jo žemės ūkio paskirties žemės ploto yra mažiau palankiose ūkininkauti vietovėse.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai vistiek kažkas kažkur turi būt, negi čia aš pirmas sugalvojau. Kodėl ner teke girdėt niekur, kad kas per paramą eidamas pirktų techniką ne iš atstovo lietuvoj?

Man atrodo ricardass pirko.

Tik va vienas minusas, neprisiprašysi servizo tada...

servizas lektuvais skraidys :lol: . kas girdeti del kitu metu JU ? kaip su pinigiukais bus ju ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai valio,pralauzk ledus

Nereikia laužyti ledų,lietuviai perka lenkiškus serbentų kombainus ir puikiai susitvarko popierius,tiesa reikia vertimo ir būti PVM mokėtoju,kad ten nemokėti PVMo,taip net geriau gaunasi,nereikia laukti kada grąžins pinigus,jū tiesiog nemoki.Rovaltra taip senai dirba ir aš buvau samdytas atgabenti iš lenkų tokiu būdu.Garantiją jie duoda ir remontuoti gamintojai tikrai greitai atvažiavo,greičiau nei iš gretimo rajono tautiečiai atskuba.Asmeninė patirtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai vistiek kažkas kažkur turi būt, negi čia aš pirmas sugalvojau. Kodėl ner teke girdėt niekur, kad kas per paramą eidamas pirktų techniką ne iš atstovo lietuvoj?

Man atrodo ricardass pirko.

Tik va vienas minusas, neprisiprašysi servizo tada...

Aš iš Rovaltros pirkau bet pinigus pervedžiau tiesiai gamyklai Suomijoje.

PVM mokėti nereikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš iš Rovaltros pirkau bet pinigus pervedžiau tiesiai gamyklai Suomijoje.

PVM mokėti nereikėjo.

Tokiu atveju automatiškai patampi PVM mokėtoju kiek suprantu?

Neteisingai supranti,pirma turi tapti PVM mokėtoju,tada pirkdamas europos sąjungoje pateiki PVM mokėtojo kodą ir tau išrašo sąskaitą be PVM,o jei nesi mokėtojas tada toje šalyje turi susimokėti.Tiesa Lietuvoje reikia PVM deklaracijoje parodyti pirkinį,bet su nuliniu tarifu

Če tema apie galimybę gauti paramą tai gal galite kas pasakyti ar įmanoma gauti paramą agroserviso steigimui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet man kažkur varpai skambėjo, kad pirkdamas užsienyje nuo 35000 Lt automatiškai tampi PVM mokėtoju?

Če tema apie galimybę gauti paramą tai gal galite kas pasakyti ar įmanoma gauti paramą agroserviso steigimui?

Paslaugų žemės ūkiui teikimui gali teikt paraišką pagal:

"8. Pagal Programos priemonę „Žemės ūkio valdų modernizavimas“ (toliau – priemonė) antrąją veiklos sritį remiama veikla:

8.1. žemės ūkio produktų gamyba ir (arba) paslaugų žemės ūkiui teikimas (remiamas paslaugų žemės ūkiui teikimas, nurodytas Paslaugų žemės ūkiui, kurioms taikoma pelno mokesčio lengvata, sąrašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos finansų ministro 2003 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 1K-313 (Žin., 2004, Nr. 12-346, Nr. 188-7016), 1, 7, 8, 9, 10 ir 16 (šiame punkte nurodytas paslaugas gali teikti tik ūkininkai), taip pat 18 (išskyrus narių ūkių buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas), 19 punktuose ir Paslaugų žemės ūkiui sąrašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2002 m. gruodžio 31 d. įsakymu Nr. 528 (Žin., 2003, Nr. 4-164; 2008, Nr. 31-1093), 2.9.5 punkte);"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
swejki norejau paklausti ar yra dar kokiu realiu galimybiu gauti parama ukiuj turiu zemes 25 h ir sena rusiska technika.Ar kur nors kitur kreiptis aciu uz patarimus

Jei EDV nuo 1 iki 3,99, tai galima pasinaudot priemone Pusiau natūrinis ūkininkavimas (jei atitinkant reikalavimus, šansai labai dideli, iki šiol gavo visi), jei 4 ir daugiau, Žemės ūkio valdų modernizavimas, bet šita labai jau išgraibyta ir neaišku ar dar skelbs paraiškų surinkimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...