Jump to content

ar imnoma gauti parama?


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 123
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

o jei zemes derlingumas labai mazas ir mazi derliai tai gali isvis neduoti paramos?

derlingumas tikrai neturi įtakos bet verslo plane turi įrodyti kad ūkis bus gyvybingas.Tau reikia įrodyti kad ir tokius derlius nukūlus,tavo ūkis bus pelningas.Jei visi skaičiai verslo plane rodys vien nuostolius,realu kad negausi paramos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei zemes derlingumas labai mazas ir mazi derliai tai gali isvis neduoti paramos?

Šiaip tai NMA daugiau žiūri, kad verslo plane nebūtų per dideli derlingumai parašyti. Nes ir taip pelningumai dideli gaunasi (čia daugiau dėl likučių įkainojimo normatyvinėmis kainomis). Bent mūsų vietinis skyrius tai labai statistikos skaičiukus mėgsta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kazin ar pagal dabartines kainas daug planu patvitis :lol:

Šiaip ministerija yra pasitvirtinusi JŪ sutarčių planą iki šių metų gruodžio 31 dienos, jis siekia ~ 130 mln. lt

Išmokamos paramos planas iki š.m. gruodžio 31 d. ~ 13.5 mln. lt

Skaičiuojant labai grubiai turime, jog finansavimo iki metų galo sulauks ~98 projektai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as peremiau uki iš tevu (7ha) uošviu yra(15ha) nuomoju (8ha) .ūkis mano vardu jau 3 metai argalečiau dar tapti jaunuoju ūk. man 38metukai.

Kuriantis pagal JŪ priemonę ūkis turi būti ne senesnis nei 2 metai, todėl jūsų atvejis netiktų, nebent iš naujo kurtūsi kasnors iš jūsų šeimos.

o pagal kopia galetu teikt paraiška
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as peremiau uki iš tevu (7ha) uošviu yra(15ha) nuomoju (8ha) .ūkis mano vardu jau 3 metai argalečiau dar tapti jaunuoju ūk. man 38metukai.

Kuriantis pagal JŪ priemonę ūkis turi būti ne senesnis nei 2 metai, todėl jūsų atvejis netiktų, nebent iš naujo kurtūsi kasnors iš jūsų šeimos.

o pagal kopia galetu teikt paraiška

O koks ūkis? (pvz. augalininkystė, gyvulininkystė, mišrus) jei mišrus tai iš kokios veiklos gaunama didžiausia pajamų dalis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gi nesvarbu koks tas ūkis. Pagal modernizavimą galima teikti. Tik jei tai gyvuliukai - teikti galima dabar, jei augalininkystė - 2009 m.

Iš esmės nelabai. Tik klausimas kaip efektyviau panaudoti parama. Kokia ūkio "potencija" ;), jei tai augalininkystė, gal paprasčiau būtu per šeimos narius sutvarkyti JŪ paramą, jei gyvulininkystė dertėtų pasvarstyti apie modernizavimo paramą, bet čia jau reikia idėti savų lėšų, o tai norisi savus pinigus taupyti ;), gi 30 ha nėra didelis ūkis, todėl reikia gerai pasverti visus variantus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as peremiau uki iš tevu (7ha) uošviu yra(15ha) nuomoju (8ha) .ūkis mano vardu jau 3 metai argalečiau dar tapti jaunuoju ūk. man 38metukai.

Kuriantis pagal JŪ priemonę ūkis turi būti ne senesnis nei 2 metai, todėl jūsų atvejis netiktų, nebent iš naujo kurtūsi kasnors iš jūsų šeimos.

o pagal kopia galetu teikt paraiška

O koks ūkis? (pvz. augalininkystė, gyvulininkystė, mišrus) jei mišrus tai iš kokios veiklos gaunama didžiausia pajamų dalis?

auginčiau grudines bioetanolio gamybai .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau daryti šitaip:

1. per šeimos narius susitvarkyti JŪ paramą (138 tūkst.lt 100% finansuojama.) Tokiu atvejų niekuo nerizikuojate.

2. Įgyvendinę pastarąjį projektą ( ~2 metai ) ir matydami, jog tokia ūkininkavimo veikla jums ekonomiškai tinkama, pasinaudojate valdų modernizavimo priemone (iki 200 tūkst. eur. iki 60% finansuojama) investuodami papildomai į savo ūkį.

Tokiu būdu minimizuojate riziką bei užtikrinate tolygią ūkio plėtrą. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau daryti šitaip:

1. per šeimos narius susitvarkyti JŪ paramą (138 tūkst.lt 100% finansuojama.) Tokiu atvejų niekuo nerizikuojate.

2. Įgyvendinę pastarąjį projektą ( ~2 metai ) ir matydami, jog tokia ūkininkavimo veikla jums ekonomiškai tinkama, pasinaudojate valdų modernizavimo priemone (iki 200 tūkst. eur. iki 60% finansuojama) investuodami papildomai į savo ūkį.

Tokiu būdu minimizuojate riziką bei užtikrinate tolygią ūkio plėtrą. ;)

nelabai man išeina daryt per šeimos narius .aš perėmiau ūkininkavima iš tevo ir esu isipareigojes 5metus ūkininkauti. broliu ar seseru neturi žmona neturi žemes ukio specialybes.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...