Jump to content

ar imnoma gauti parama?


gintrs

Recommended Posts

  • Atsakymai 123
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tavo pateiktu atveju 40-50% savų ar skolintų pinigų tektų pridėti.

Pradžioje išlaidos apmokamos ir reikia visos pinigų sumos, t.y. 100 proc apsimoki ir tik tuomet kompensuoja nuo patirtų tinkamų finansuoti išlaidų.

Žinoma galima 1 etapą įgyvendinti savo pinigais, o 2 etapo finansavimui naudoti gautą 1 etapo paramą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Parama gauti imanoma ale daug nervu kainuoja, projekta dariau pirma ir paskutini karta turbut. Galutiniam rezultate is to 50% paramos liks koks 30% ar dar maziau, dar neaisku kiek paseliu draudimas kainuos.

..kaip supratau ..esi palaimintas :icon-question: pasėlių draudimas ;neaišku kokiai sumai drausies , kaip man vidurkis 1ha -30lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..įdomu ar yra kai kur parašyta:- kiek laiko NMA gali svarstyt projektą :icon-confused::Kodėl tai klausiu ,nes man jau ...:icon-evil: ..pasakytų taip arba ne , ..gal tad bandyčiau kai ką per supaprastintą prastumt,..praktiškai projektas jau įgyvendintas , paskolos paimtos , banko skaitikliai sukas :icon-confused:

Nesinervuojam, tik nesinervuojam. Nesenai buvo išleistas įsakymas, kad visus projektus, priduotus 2008 m., turi įvertinti iki kovo 31 d. Šiaip iš praktikos galiu pasakyt, kad 2008 m. pavasariniai mano projektai beveik visi patvirtinti, liko tik vienas, bet ten didelės bendrovės. Rudeninius irgi jau klibina. Taip kad kantrybės.

P.S o tai, ką jie parašė apie 3 mėn. tikrinimo laikotarpį - tai tik jų fantazijos. 20 d. supaprastintai :icon-question: Leiskite abejoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

del jaunojo ukininko paramos man vistiek lieka keli atviri nesuprantami klausimai, buciau dekingas jei kas apsviestumete :) :

1. citata is JŪ paramos gavejo salygu: "valda ar ūkis iki sprendimo skirti paramą priėmimo įkurtas ne anksčiau kaip per paskutinius 18 mėn. Paraiška turi būti pateikta ne vėliau kaip per 15 mėn. nuo įsikūrimo" sitas NE ANKSCIAU reiskia jog savos zemes turi buti isigijes 12ha "svieziai", turi but nepraeje ne daugiau kaip du metai? taip?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.eurolexis.lt/lt/jaunieji_verslininkai

nebent cia kalbama ne apie ta pati dalyka.. Bet skaiciau ne vienam tinklapi ir salyga buvo ta pati - ukis i ikurtas ne anksciau kaip 2 metai :)

Kad 2 metai - taip. Sueina ūkiui 2 metukai (žiūrima pagal registravimo datą), uždegi 2 žvakutes ant torto ir atsisveikini su jaunyste ir keliauni į modernizavimą.

Šiaip tai patarčiau taisykles skaityti, o ne projektų rengėjų tinklalapius. Ten informacija paskutinį kartą ko gero keista kai 2007 m. prasidėjo priemonė. O taisyklės keičiasi vos ne kas mėnesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
Galima, bet automatiškai tapsi PVM mokėtoju jei iki šiol šio malonumo neturi. Tik va dėl pačio parvažiavimo labai jau abejočiau. :eusa-think:
Pvm mokėtoju ir taip esu. Tai neplanuoju važiuot pats, būtų nelogiška, kai tralai jau išrasti. O kaip tada su komerciniais pasiūlimais? Reikia tiesiai iš gamyklos?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima, bet automatiškai tapsi PVM mokėtoju jei iki šiol šio malonumo neturi. Tik va dėl pačio parvažiavimo labai jau abejočiau. :eusa-think:
Pvm mokėtoju ir taip esu. Tai neplanuoju važiuot pats, būtų nelogiška, kai tralai jau išrasti. O kaip tada su komerciniais pasiūlimais? Reikia tiesiai iš gamyklos?

o kuris cia traktorius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...