Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

jei nori kad neapdegintu, uzsitaisyk ryte purkstuva ir pastatyk pries saule. Vakare pries purskima ismaisyk ir ispurksk. Degina ne azoto kiekis, o pats saltis. Gali kad ir 40kg/ha deti. Neapdeginsi. Svarbiausia tinkamai viska daryti. Bet as asmeniskai atsisakiau karbamido.

 

O tai ka naudoji vietoj karbamido? salietra tirpini ar isvis per lapus azoto neduodi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, man taip pat idomu kodel amen nuo salietros tirpintos. Nieko neiskeiciau, o paprasciausiai atsisakiau karbamido ir ta pati N kieki atiduodu su kitomis trasomis. Mano nuomone svarbiausia tresti tinkamoje fazeje su tinkamu kiekiu trasu, o karbamidas tai kaip mirstanciam penicilinas. Naudos jokios, bet kainuoja. Karbamida verciau naudoti vasarojui pries seja. Tik kaip tycia nepasiemiau jo siemet :icon-rolleyes: Bet tai tik mano nuomone ir as nenoriu plesytis maikiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit kaip pigiau išsisukt ir dar uždirbt. :) Turiu pasėjęs 30ha kvietukų, sėjos metu kompleksinių po 100kg/ha gavo. Pradedantis, o pinigų trąšom ir chemijai nėra.

Galvoju gal berti su mažai azoto pradžioje po kokius 250kg/ha, o kaip purkšiu nuo žolių, salietros patirpinti po 20kg/ha ir išpurkšti. Ar čia toksai gausis 3tonom, bet ne 5? kokią chemiją naudojat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit kaip pigiau išsisukt ir dar uždirbt. :) Turiu pasėjęs 30ha kvietukų, sėjos metu kompleksinių po 100kg/ha gavo. Pradedantis, o pinigų trąšom ir chemijai nėra.

Galvoju gal berti su mažai azoto pradžioje po kokius 250kg/ha, o kaip purkšiu nuo žolių, salietros patirpinti po 20kg/ha ir išpurkšti. Ar čia toksai gausis 3tonom, bet ne 5? kokią chemiją naudojat?

duok geriau i zeme ta salietra o ne su purkstuvu zaisk 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

duok geriau i zeme ta salietra o ne su purkstuvu zaisk 

Hm, jei barstyt salietrą, tai reiktų man apie 7-8 tonų, o jei purkščiau, užtektų 1tonos, ar aš blogai skaičiuoju? galėčiau ir su karbamidu pažaisti, tik dar neesu susidūręs, nelabai žinau kiek reik į ha ir t.t.

 

Salietra barstymui o karbamidas purškimui va taip va

Tas taip, bet kartais tenka ir improvizuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, jei barstyt salietrą, tai reiktų man apie 7-8 tonų, o jei purkščiau, užtektų 1tonos, ar aš blogai skaičiuoju? galėčiau ir su karbamidu pažaisti, tik dar neesu susidūręs, nelabai žinau kiek reik į ha ir t.t.

 

Tas taip, bet kartais tenka ir improvizuoti.

jei nori improvizuoti padaryk paprasciau daly susek i zeme o daly kaip sakant pazaisk purksdamas ir pats pamatysi kur geresnis rezultatas gavosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm, jei barstyt salietrą, tai reiktų man apie 7-8 tonų, o jei purkščiau, užtektų 1tonos, ar aš blogai skaičiuoju?

O kodėl manai, kad tą toną išpurškęs pasieksi tokį pat rezultatą, kaip išbarstydamas 8 t? Jei taip paprasta būtų, tai niekas nepirktų aštuoniskart daugiau trąšų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...