Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

sveiki,

 

kaip manot kas tikslingiau vasariniams kvieciams pries seja: NPK16-16-16 ar NPK8-20-30 po 300 kg/ha?

Visą laiką naudojau 16, šiemet galvoju pabandyti 8-20-30. Beje, ar daug azoto atiduodat prieš sėją?

Aš tai tik tiek, kiek npk yra, o kaip jūsų patirtis? Ar prieš sėją daug duodat N?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

 

kaip manot kas tikslingiau vasariniams kvieciams pries seja: NPK16-16-16 ar NPK8-20-30 po 300 kg/ha?

Visą laiką naudojau 16, šiemet galvoju pabandyti 8-20-30. Beje, ar daug azoto atiduodat prieš sėją?

Aš tai tik tiek, kiek npk yra, o kaip jūsų patirtis? Ar prieš sėją daug duodat N?

Šiemet taip darysim, prieš sėja  išbersim npk 15-15-15-11s 250kg/ha, ir amonio salietros  200kg/ha apkultivuosim ir sėsim :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

užknisa tokie debilai... man kasmet irgi nuvažinėja.. esu palikęs keliuką iki miško nors jis net nepriklauso, bet tai jo nebeužtenka, nuvažinėja visą kraštą, o žiemą tai ir per lauką, taip suminą, kad vėliau viskas nuruduoja... šiandien radu dar miškavežių išdirbtą daug... teks aiškintis šį reikalą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia su vienu keturaciu, bet ne galingu, kinieciu, pagal provezu tarpa speju nes pvz raptoriu eina platesne baze. niekas nieko tipo nemate, negirdejo nors lauko gale prasideda gyvenviete ir visi namai pilni zmoniu.zodziu niekas nenori kistis. isvazineta vakar va butent tokiu metu

Bandyk pas seniuna uzeiti,jie tokiais atvejais sudaro komisija,mentura prikabina ir jeigu nori suranda.Per mano lauka kazkada malkas veziojosi, tai buvau su seniunu sutares griebt uz kiausu,bet paskui patys atsiprase ir tiek to, palikau ramybeje.Siaip bauda gera gali paskaiciuot niekadejams,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Štai kaip derliaus monitoringe matosi vieno lauko skirtingo dirvožemio derlingumai:

http://zemesukis.com/gallery/image/682-20-laukas-vk/

1.Priemolis.

2.Durpė.

3.Smėlis, priesmėlis.

Apačioj dešinėj derliaus grafike labai gerai matosi du ryškūs derliaus grafiko pakilimai. Vienas ties 3 t/ha - durpėj ir smėlyje. Kitas ties 7,5 t/ha priemolyje.

padaryta ir įdėta viskas tas pats. Skirtumas derliuje beveik 3 kartus vien dėl dirvožemio.

P.S.Derlius realus buvo kiek mažesnis, nes netinkamai sukalibruota drėgmė, jei kas pastebėjo. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...