Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

Mikrikus norėčiau atiduoti bamblėjant, nes pas mane mažai gavę sėjos metu, (kaip anksčiau minėjau po 100kg šešioliktuko), bet jeigu mikrikus purkšti atskirai nuo herbicido, tai susivėlins manyčiau  :icon-rolleyes:

Purkst gali kad ir ta pacia diena, svabu nesupilti visko i viena katila, kad rekcija nesigautu :) As ispurksciau mikriukus ir kita diena su herbicidu vaziuociau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaizdas puikus.

Kaip tik vakar irgi apvažiavom vieno kolegos laukus. Sako geras mokytojas yra tas, kurio mokiniai aplenkia jį patį. Tai gal kiek ir pasipuikuosiu, bet pas jį naudota viskas pagal mane, tik jis geriau spėjo su terminais ir pasėliai atrodo puikiai, o aš senelis aišku sunkiau spėjau su darbais, todėl vaizdas tikrai prastesnis. Pasiteisino šiemet ankstyva sėja, todėl, kad nebuvo realiai didesnių šalnų, o ir sąlygos anksčiau pasėtiems kviečiams matyt vystymuisi buvo palankesnės, nes vėliau pasėti negavo kažko daugiau šilumos, todėl vystėsi skaityk panašiai, o tai reiškia kad atsilieka nuo anksčiau sėtų. Aišku BBCH skiriasi ir sunku pasakyti kaip atrodys tie vėlyvesni po kokios savaitės, bet kažko abejoju, kad atrodys taip pat. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek amonio sulfato purskiant galima det vasariniams kvieciams? Ir kokiu tarpsniu geriausia purkst? 

Va katik uzsitaisiau purkstuva ,sulfata pusiu ant vasariniu kvieciu,po 20kg, seta balandzio 10, jau krumyjasi.CCC ir siandien pust galvoju, bet labai susilo oras tai lauksiu vakaro, kazi amonio sulfata galima kartu maisyt su ccc,?planavau atskirais purskimais viena po kito ispurkst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va katik uzsitaisiau purkstuva ,sulfata pusiu ant vasariniu kvieciu,po 20kg, seta balandzio 10, jau krumyjasi.CCC ir siandien pust galvoju, bet labai susilo oras tai lauksiu vakaro, kazi amonio sulfata galima kartu maisyt su ccc,?planavau atskirais purskimais viena po kito ispurkst.

man ir idomu ar galima cu ccc maisyt. Gal kas patars?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Va katik uzsitaisiau purkstuva ,sulfata pusiu ant vasariniu kvieciu,po 20kg, seta balandzio 10, jau krumyjasi.CCC ir siandien pust galvoju, bet labai susilo oras tai lauksiu vakaro, kazi amonio sulfata galima kartu maisyt su ccc,?planavau atskirais purskimais viena po kito ispurkst.

Nepabandęs nesužinosi, bet pagal viską panašu, kad mokaisi tik iš savo patirties arba neskaitai atidžiai forumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...