Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

On 2020-02-11 at 15:24, stapcius pranešimas:

https://agroeta.lt/laikas-galvoti-apie-vasariniu-kvieciu-seja

Įdomių minčių ir praktikos rezultatų pateikta. 

Iš straipsnio supratau tiek, pirkite biologinius preparatus iš mano draugų, ir pirkite sėklas (nes kitos š...) iš kitų mano draugų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 1 valandų, zapaske pranešimas:

Sveiki, ar galima atsėti ž.kvietrugius vasariniais kviečiais?  Galvoju apie  trąšų bėrimą, iškart dirbima su freza ir sėjimą. Ar reiktu pirma pravažiuoti su kultivatoriumi?

:) Žmogau manau daryk tai ką moki geriausiai. O žemė išnuomok ir džiaukis gyvenimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, zapaske pranešimas:

Sveiki, ar galima atsėti ž.kvietrugius vasariniais kviečiais?  Galvoju apie  trąšų bėrimą, iškart dirbima su freza ir sėjimą. Ar reiktu pirma pravažiuoti su kultivatoriumi?

jei yra likę kvietrugių,pralėk su glifosatu,kad kultum,tik kviečiukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

:) Žmogau manau daryk tai ką moki geriausiai. O žemė išnuomok ir džiaukis gyvenimu. 

Žmogau, tavo komentaras nelaiku ir nevietoje, ne tau nurodinėti ką man veikti ir ko neveikti. Neterškime temos nereikalingais postais, paklausiau apie v.kviečius ,gavau atsakymą ir ramu. O tokius patarimus gali dalinti tik savo pažįstamiems, kai žinai kas jiems sekas ,o kas nesiseka. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , edviuks pranešimas:

veislereikia atrasti . auginau propino, iron, azit, akuotai sunkiai luzdavo . dabar turiu milford . super duper veisle, del jos vel miezius auginu.

Bet man atrodo, kad ir nuo kulimo salygu daug priklauso. Senais laikais tetis auksiniai 3 berods veisle augino. Tai vienais metais nei vieno akuoto, o kitais metais pilna. Ir forume kiek skaiciau apie miezius, tai ir radau rasiusiu apie veisles, kad vienais metais gerai luzta, kitais jau su akuotais eina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Witalikas pranešimas:

Tai gal ne kombaine problema, o veisle netinkama. 

Tai va ir veislę reikia atrasti.

 

prieš 15 minutes , Witalikas pranešimas:

42-45balu zemele, iki 5t/ha atiduoda. 

Meluoji :) duoda ir daugiau, tai tiksliau būtų apie 5t.

 

prieš 25 minutes , ukis123 pranešimas:

Kas turite veislės favoritą kviečiuku gerąją prasme

Grūdai stambūs, užpernai tikrai virš 5t davė, po vanek, tai collada labai gerai pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , gbandinis pranešimas:

Bet man atrodo, kad ir nuo kulimo salygu daug priklauso. Senais laikais tetis auksiniai 3 berods veisle augino. Tai vienais metais nei vieno akuoto, o kitais metais pilna. Ir forume kiek skaiciau apie miezius, tai ir radau rasiusiu apie veisles, kad vienais metais gerai luzta, kitais jau su akuotais eina. 

Šita bėda sprendžiu pridarydamas sietus ir didžiają daly leisdamas per perkūlima . Kai pasiekia kūlimo branda gerai padeda lietus po lietaus gerai laužosi akuotai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš valandą, agrolina pranešimas:

Sveiki, 

 

Ar yra kas bandęs vasarinėms javų kulturoms daryti  tokį ekspermentą, sėjant (Horsh pronto 6dc) su trąšomis iškart (tarkim 150 karbamido) įterpti, ar nevyks sėklos apnuodijimas/ nudeginimas šaknelių ?

Nebandęs, bet nepatariu to daryt su azotinėm trąšom ir dar karbamidu tokliu kiekiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...