Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

2 valandas ago , caper said:

Dar tada klausimas, purkštuvas Rau 2008m tai ar imanoma sujungti su juo 750a ar nieko ten nepribursiu ir imti papraščiausia Ez guide 250? 

Priklauso nuo kompo koks tame Rau. Bet greičiausiai kad nieko, na nebent TeeJet gali jungtis. Tais laikais bendradarbiavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, shaulinis said:

Bandei? Aš nekišau nagų į Rau kompus, per daug klapato.

nebandžiau, bet kaina tokią nurodė. kaip už sekcijų valdyma kosminė kaina mano akiai... pasirinkau pirkti purkštuvą su nebloga hidraulika, bet su streikuoančia elektra, bandysiu jungti generic kit'ą. su kranu ir flowmeteriu  apie 4000 eur. sekcijų jau bus galima pasidaryti pagal norus. uz proto ribose kainą turėtų būti neblogas aparatas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 minute ago, manttys said:

nebandžiau, bet kaina tokią nurodė. kaip už sekcijų valdyma kosminė kaina mano akiai... pasirinkau pirkti purkštuvą su nebloga hidraulika, bet su streikuoančia elektra, bandysiu jungti generic kit'ą. su kranu ir flowmeteriu  apie 4000 eur. sekcijų jau bus galima pasidaryti pagal norus. uz proto ribose kainą turėtų būti neblogas aparatas

Na taip su generiku apeinant originalų kompą einant iki pat vožtuvų tiesiogiai .... kaip sakiau yra kas veikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, shaulinis said:

Na taip su generiku apeinant originalų kompą einant iki pat vožtuvų tiesiogiai .... kaip sakiau yra kas veikti

keisiu ir pačius vožtuvus. daugiausia ką radau 7 sekcijos, bet dar variantas yra padaryti el. purkštukus iš šonų po pora, bet gal ateityje, kols kas reikia pagrindus pasidaryti. tikiuosi gal dar veiks su esamu flowmeteriu ir kranu, gal sutaupyt pavyks. nu nuvesti tai ten labai didelio darbo gal ir nėra, kiek skaičiau tas instrukijas, viskas ten pakankamai paprasta. užgaišau su purštuvo radimu, tai reiks viską greituoju būdu atlikti :)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali iš laumetrio damana padaryt jei netingi (elektronikos prasme ne štangų ir kt) JD tai ten paprasta dėžė vien laidai atsidarius, ten paprasčiau nereikia prie platų nagų kišt norint į sekcijų valdymą įsikirsti. Kiti iš vis gatavas jungtis tam reikalui turi. Kiekvienu atveju reik žiūrėti kas pigiau ir paprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://lt.rsdelivers.com/product/te-connectivity/211399-1/te-connectivity-7-pole-cable-mount-connector-plug-13-shell-size-female-contacts/6806857

fyske va, dar tam paciam puslapy pasieskok tu kontaktu kurie jai tiktu ir susikonstruosi

cia matosi fyskes kodas

(Camera to JD 6R Command Center Video Adaptor Cable)

1411418355_DMOV-JD6R connectors.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-02-20 at 15:03, wildfire said:

Ačiū kolegos už patarimus. Nusipirkau tą nusižiūrėtą komplektuką. 

Pasijungiau aparatūrą. Atsiuntė per 5 dienas iš UK ar tai DE. Kameros laido vietoj 10 metrų, atsiuntė 15. Ekrano laikiklis toks truputį silpnokas, ekrano korpusas irgi toks braškantis. Bet kaip už tokią kainą bus gerai. Pati kamera atrodo gan kokybiškai. Maitinimą pasidariau nuo prikūrkės. Įmetu porą fotkių, gal kam pravers.

 

File_000.jpeg

File_000(1).jpeg

File_000 (1).jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, Zim511 said:

Žiūriu populiarus dalykas:) Parvažiavo ir maniškis komplektas, rytoj bandysiu pasijungti :) čia 7 colių ar 9 naudojat kolegos ? Eina normaliai įžiūrėti ?

Pasijungiau kombaine virš pricepo, dabar liuks, ar tamsu, ar kažkaip kampu privažiuot reikia.... Man - pa ti ko :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, wildfire said:

Jungsiu ir aš ten :)

Mano chebra nepalieka vieno lauke prisikabinėt, ypač jei jau tamsu, padeda. Tai pasijungiau ir nesakau niekam... tie man sako: bet tai kai prasikalei prisikabinėt, tiksliai pataikai. Smagiai pasijuokėm kai parodžiau iš kur tas gabumas :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, jevgenijus said:

Mano chebra nepalieka vieno lauke prisikabinėt, ypač jei jau tamsu, padeda. Tai pasijungiau ir nesakau niekam... tie man sako: bet tai kai prasikalei prisikabinėt, tiksliai pataikai. Smagiai pasijuokėm kai parodžiau iš kur tas gabumas :D 

Na pas mus irgi tas pats, tik jeigu tektu vienam prisikabint, tai bent matysis kažkas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...