Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Kalbu iš savo patirties. T-25 nuo nusipirkimo nebuvo nei metų kad štuką litų sukišt į jį nereikėtų. Starteriai, siurblys, purkstukai, variklio remontai (pats nemoku remontuot), tepalai aišku bėga per visus galus kaip pas visą rusišką techniką ir tt ir pan. Ir pikčiausia kad nesvarbu kiek į jį kišta, nesvarbu kad pusė dalių naujos nupirktos buvo jis vistiek vos kurdavosi, jėgos visiškai nelikę pas jį, vienas tiltas (realiai japonas mano dabartinis su 4wd daugiau pavelka), atbuliniu lėčiausias bėgis neveikia kaip ir pas visus rusus ir tt. Žodžiu pinigų sukišta dhuja - tolko nihuja.

Tuo tarpu japaškei per metus kuriuos jį turiu NIEKO nereikėjo remontuot (tfu tfu tfu). Pas mane 20Ag, 4wd, su kabina. Pasidarau VISKĄ ką su T-25 darydavau, + sode medžių nebeaplaužau veją pjaudamas, visur telpu į mažiausią tarpą su juo, tempia daugiau ir geriau negu T-25, ekonomija nepalyginama.

Su freza kelis kartus perėjęs per prieš tai buvusią pievą bandysiu sėti javus ten. hektarą su trupučiu išdirbau laisvu laiku. Kam to arimo reikia, jei ir taip puikiai žemę įdirba?

Užmiršai pasakyt kad žiemą Japona prie -15 kurti žymiai lengviau nei 25.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi reguliavau, reguliavau. Ratukus iki pat viršaus kiek eina prisukau, paskui su centrine trauke regulliavau. Jei per giliai, tai susikaupia daug žemių ir pradeda byrėt per to norago šonus, jei per sekliai - pjauna bulves. Aišku ir nuo žolių kiekio priklauso. Mano kasamoji lenkų, bet ne Akpil. Bulwa 1

Akpil nauja brangi, o aš už naują lenkišką mokėjau 2250 Lt. :eusa-clap: Reikės paskaityt ką ant korpuso rašo.

O jums traktoriukas piestu nestoja kada pakeliat bulviakase. Aš tai dėjau svorius apie 50kg kitaip nejo pavažiuot pas mane Hinomoto15Ag

O patraukia hinomoto 15 ag bulviakasę? Nuotraukų norėčiau pamatyti kaip su bulviakase pakelta atrodo. O dėl kėlimo, tai man freza kelia, kai apie veleną žolių privynioja. o smulkintuvas agma tai išvis kilnoja nes jis ant šlaunų kabinasi. Bet svorio nededu ymanoma ir taip vairuoti. Bulviakasė tai tikiu, kad kelia stipriai, jei dydis kaip mano iseki 15 ag tai išvis ar jis atkelia be svorių buviakasę. O kaip traukia tą bulviakasę jėgos užtenka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi reguliavau, reguliavau. Ratukus iki pat viršaus kiek eina prisukau, paskui su centrine trauke regulliavau. Jei per giliai, tai susikaupia daug žemių ir pradeda byrėt per to norago šonus, jei per sekliai - pjauna bulves. Aišku ir nuo žolių kiekio priklauso. Mano kasamoji lenkų, bet ne Akpil. Bulwa 1

Akpil nauja brangi, o aš už naują lenkišką mokėjau 2250 Lt. :eusa-clap: Reikės paskaityt ką ant korpuso rašo.

O jums traktoriukas piestu nestoja kada pakeliat bulviakase. Aš tai dėjau svorius apie 50kg kitaip nejo pavažiuot pas mane Hinomoto15Ag

O patraukia hinomoto 15 ag bulviakasę? Nuotraukų norėčiau pamatyti kaip su bulviakase pakelta atrodo. O dėl kėlimo, tai man freza kelia, kai apie veleną žolių privynioja. o smulkintuvas agma tai išvis kilnoja nes jis ant šlaunų kabinasi. Bet svorio nededu ymanoma ir taip vairuoti. Bulviakasė tai tikiu, kad kelia stipriai, jei dydis kaip mano iseki 15 ag tai išvis ar jis atkelia be svorių buviakasę. O kaip traukia tą bulviakasę jėgos užtenka?

Su bulvekase foto neturiu, reiks rudens laukti, kol ji švari nėra žemių ir t.t. tai viskas ok bet su žemem tai kelia prieki kai staigiai nugazuoji, jai išleto tai galima važiuot, kas liečia jos patempima kasant bulves tai be problemu tempe per sunkią Joniškietišką dirvą.Čia kalbu su svoriais.Be svoriu net neverta pakabinama kabinti geriau prikabinama, bet pabizniauti kolektyviniuos soduos su prikabiname nėr kaip juk per kaimyno kopūstus neapsisuksi :D .Kt metais bandysiu česnakus kasti gal pavyks. Freza 1,3m Mitsubishi, nekele priekio nes ji maziau išsinešta i galą. Bulvekases gaunasi didelis laužimo kampas. Šiaip tempimas pasakiškas 4wd tai kaimynas juokėsi kai atvažiavau rauti obels, bet kai ją verčiau iš šaknų jis stovėjo apakęs. Žinoma šaknis buvo atkasta nelupau nuo nulio. Slyvas tai nereikėjo atkasinėt lupom iš karto, gaila gat nenufilomavom tokiem dalykam reikia atsidėti, nėr kada. Bet kelmai dar mėtos :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O išmetimo vamzdis japoniškuose traktoriukuose nuotraukose kartais matosi būna nukreiptas į priekį (o ne į viršų).

Ar taip galima ?

Ir koks skirtumas ? Kad mažiau klius pavyzdžiui šienaujant sodą suprantu. Gal dar kokių niuansų yra ?

Pas mane į priekį. Minusas toks, kad kai vėjas nuo priekio, arba kai vėjo visai nėra gauni išmetimo dujom pakvėpuoti-varo tiesiai į nosį. turbūt ir ventiliatorius papučia tų dūmų, kai vėjo nėra, nes kartais net bloga darosi. O pliusas, kad mažiau kliūna visur, net apvirtus nei lūžta nei linksta :D , žemesnis - pas mane pvz į garažą ,ant priekabos būdamas, neįlystų su stačiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi reguliavau, reguliavau. Ratukus iki pat viršaus kiek eina prisukau, paskui su centrine trauke regulliavau. Jei per giliai, tai susikaupia daug žemių ir pradeda byrėt per to norago šonus, jei per sekliai - pjauna bulves. Aišku ir nuo žolių kiekio priklauso. Mano kasamoji lenkų, bet ne Akpil. Bulwa 1

Akpil nauja brangi, o aš už naują lenkišką mokėjau 2250 Lt. :eusa-clap: Reikės paskaityt ką ant korpuso rašo.

O jums traktoriukas piestu nestoja kada pakeliat bulviakase. Aš tai dėjau svorius apie 50kg kitaip nejo pavažiuot pas mane Hinomoto15Ag

Šiek tiek priekis keliasi jei stipriai užgazuoji ir tik dirvoje kai reikia apsisukt, bet labiau priekis keliasi su bulviasode, todėl įpilu tik pora maišelių bulvių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O išmetimo vamzdis japoniškuose traktoriukuose nuotraukose kartais matosi būna nukreiptas į priekį (o ne į viršų).

Ar taip galima ?

Ir koks skirtumas ? Kad mažiau klius pavyzdžiui šienaujant sodą suprantu. Gal dar kokių niuansų yra ?

Mano traktoriaus vamzdis buvo į viršų, tai soduose (ne mano) dažnai kliūdavo už medžių šakų. Paėmiau atsukau ir nukreipiau į priekį. O patį vamzdžio galą (jis yra lenktas) nukreipiau į žemę, tada ir dūmų nepučia vėjas į veidą :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vis aš norėjau sužinoti kaip veikia galinės traukės aš turiu omenyje pricėpas kas ji kilnoja ar ten viduje yra cilindras ar kasnors kitas. Dar pas mane yra hidro išėjimas ir jungiasi šlangos aš norėjau sužinoti ar stiprus yra hidro siurblys ar man priekaba isverstu noriu pasidaryti išvertama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vis aš norėjau sužinoti kaip veikia galinės traukės aš turiu omenyje pricėpas kas ji kilnoja ar ten viduje yra cilindras ar kasnors kitas. Dar pas mane yra hidro išėjimas ir jungiasi šlangos aš norėjau sužinoti ar stiprus yra hidro siurblys ar man priekaba isverstu noriu pasidaryti išvertama.

Čia apie koki traktoriu kalba eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ruošiuosi įsigyti 15 AG traktoriuką. Nėra taip paprasta, kaip atrodė pradžioje - skelbimų daug, tik rinkis. Kai priėjau prie konkrečių modelių apžiūrėjimo, tai pasirodė jog didžiosios dalies skelbimuose esamų traktoriukų nėra, tų kurie yra kaina didesnė nei skelbime 20 procentų :icon-eek: (čia Litechnijoj). Labai nemaloniai nustebau. Na, kad ir kaip ten bebūtų, išsirinkau kelis vienetus. Mano klausimas būtų toks, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant traktoriuką ir kaip žinoti ar viskas yra normos ribose?

  • Variklio darbas;
    Pavarų perjungimas;
    Sankabos darbas;
    Hidraulika;
    Padangos;

Visi traktoriukai užsivedė gerai, pas vieną keliant žemės frezą girdėjosi gana stiprus džeržgimas. Pardavėjas sakė, jog taip yra kol šalti tepalai, kai sušils sistema, neva, garsas turėtų dingti. Bet įtarimą sukėlė tai, kad pas kitą traktorių to garso nebuvo, net ir su šaltais tepalais. Tai kaip ten iš tiesų...?

Dar klausimas kaip patikrinti hidraulikos sistemos būklę? Ar iškelta freza turi laikytis visą laiką, ar gali po truputi nusileisti? Nes vieno traktoriuko freza per porą minučių nusileidinėja. Bet prie frezos yra gamyklinė grandinė, kuri fiksuoja frezą pakeltoje padėtyje.

Tai tiek būtų padrikų klausimų iš pradedančiojo 4wd :)

geros dienos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Litechnija nuvylė. Planavau kelionę pas juos savaitgaliui, nes parašyta darbo grafike, kad dirba iš Šeštadieniais nuo 8 iki 12. Tai šokau su šeima į mašiną, galvojau parodysiu žmonai ir vaikui kaip traktoriukai atrodo, apžiūrėsiu, pakalbėsiu. Atvažiuoju ogi vartai uždaryti. Skambinu, sako mes nuo Lapkričio Šeštadieniais nedirbame... Gal ir gerai, bet apie tai reikėtų pranešti savo tinklapyje, nes kelionė man kainavo ir laiko ir pinigų. Na atvažiavau pas juos darbo dieną, tai pasirodo kad iš visų 10-17 ag traktoriukų, kurie paskelbti autopliuse jie turi tik vieną :) (kiek žinau, galima išimti skelibimą kai prekė parduota). Taigi, iš viso sąrašo, kuris mane domino, turėjo tik vieną traktoriuką. Jo kaina skelibiu.lt ar tai alio.lt paskelbta 13000 ir parašyta kad suteikiame nuolaidas :) autopliuse jau šis traktorius kainuoja 13500 Lt. Kaip manote kiek kainuoja tas traktoriukas nuvažiavus pas juos? Ogi 14500 Lt. Kuo toliau, tuo nuotaika blogėja. Jau nekalbant apie tai, kad man paklausus ar kas gali pakonsultuoti dėl traktoriukų atsakė kad konsultantas išvykęs, o aš neturiu laiko... na, bet gretai, kas domina? tai paklausiau kelis atsitiktinius klausimus, jausdamas kaltę, kad trukdau pardavėją ir išvažiavau namo su viltimi kad daugiau nereikės čia grįžti.

O grįžtant prie mano klausimų, kaip ten su tais patikrinimais prieš pirkimą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Litechnija nuvylė. Planavau kelionę pas juos savaitgaliui, nes parašyta darbo grafike, kad dirba iš Šeštadieniais nuo 8 iki 12. Tai šokau su šeima į mašiną, galvojau parodysiu žmonai ir vaikui kaip traktoriukai atrodo, apžiūrėsiu, pakalbėsiu. Atvažiuoju ogi vartai uždaryti. Skambinu, sako mes nuo Lapkričio Šeštadieniais nedirbame... Gal ir gerai, bet apie tai reikėtų pranešti savo tinklapyje, nes kelionė man kainavo ir laiko ir pinigų. Na atvažiavau pas juos darbo dieną, tai pasirodo kad iš visų 10-17 ag traktoriukų, kurie paskelbti autopliuse jie turi tik vieną :) (kiek žinau, galima išimti skelibimą kai prekė parduota). Taigi, iš viso sąrašo, kuris mane domino, turėjo tik vieną traktoriuką. Jo kaina skelibiu.lt ar tai alio.lt paskelbta 13000 ir parašyta kad suteikiame nuolaidas :) autopliuse jau šis traktorius kainuoja 13500 Lt. Kaip manote kiek kainuoja tas traktoriukas nuvažiavus pas juos? Ogi 14500 Lt. Kuo toliau, tuo nuotaika blogėja. Jau nekalbant apie tai, kad man paklausus ar kas gali pakonsultuoti dėl traktoriukų atsakė kad konsultantas išvykęs, o aš neturiu laiko... na, bet gretai, kas domina? tai paklausiau kelis atsitiktinius klausimus, jausdamas kaltę, kad trukdau pardavėją ir išvažiavau namo su viltimi kad daugiau nereikės čia grįžti.

O grįžtant prie mano klausimų, kaip ten su tais patikrinimais prieš pirkimą?

Kalbekis su kretagra, Saulius toks, tie žmonės žmoniškai dirba, kai reikia viska pasako, pataria ir e-mailais gali bendraut visad atrašo, gal Saulius nesupyks jo nr yra 867386500 . aš prieš keleta savaičiu labai gero stovio 1,3m Mitsubishi freza nupirkau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

ruošiuosi įsigyti 15 AG traktoriuką. Nėra taip paprasta, kaip atrodė pradžioje - skelbimų daug, tik rinkis. Kai priėjau prie konkrečių modelių apžiūrėjimo, tai pasirodė jog didžiosios dalies skelbimuose esamų traktoriukų nėra, tų kurie yra kaina didesnė nei skelbime 20 procentų :icon-eek: (čia Litechnijoj). Labai nemaloniai nustebau. Na, kad ir kaip ten bebūtų, išsirinkau kelis vienetus. Mano klausimas būtų toks, į ką reikia atkreipti dėmesį perkant traktoriuką ir kaip žinoti ar viskas yra normos ribose?

  • Variklio darbas;
    Pavarų perjungimas;
    Sankabos darbas;
    Hidraulika;
    Padangos;

Visi traktoriukai užsivedė gerai, pas vieną keliant žemės frezą girdėjosi gana stiprus džeržgimas. Pardavėjas sakė, jog taip yra kol šalti tepalai, kai sušils sistema, neva, garsas turėtų dingti. Bet įtarimą sukėlė tai, kad pas kitą traktorių to garso nebuvo, net ir su šaltais tepalais. Tai kaip ten iš tiesų...?

Dar klausimas kaip patikrinti hidraulikos sistemos būklę? Ar iškelta freza turi laikytis visą laiką, ar gali po truputi nusileisti? Nes vieno traktoriuko freza per porą minučių nusileidinėja. Bet prie frezos yra gamyklinė grandinė, kuri fiksuoja frezą pakeltoje padėtyje.

Tai tiek būtų padrikų klausimų iš pradedančiojo 4wd :)

geros dienos

Kas liečia hidraulika viskas turi tyliai gražiai keliotis, nusileidinėti negali turi stovėti kietai, Varikliai man iš Iseki traktoriu keistai dirba kol šaltas toks skaudus kalimas bet sušilus jis sumažėja tipo sako kad taip turi būti. Aš prieš pirkdamas tik už kubota ėjau bet nupirkau Hinomota dabar nekeisčiau i nieką Tojoshos variklis, priekinė ašis taip rimtai padaryta.Jis parėjęs buvo iš norvegijos tai norvegai jam dar kabiną sumeistravojo planavau imti žemėn,nes kvailai atrodo, bet kada žiemą reikia sniega valyti tai fantastika ir vasara saulė nekepina. tik blyn ratai mažieji kai reikia bulves atarti tai jau bėda. Bandysiu ateityj aukštesnių padangų arba ratų ieškoti. pasižėk www.tractordata.com yra nemažai modeliu aprašymu bent metus tikslius žinosi, nes litechnijoj ten visi mažiausiai "2000"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu iseki 15 ag dviejų tiltų. Hidraulika turi veikti, ir pas mane veikia be jokių garsų tiek šaltai tiek karštai. Jei palieki traktoriuką su pakeltu padargu tai ir po savaitės randi su pakeltu. Dėl variklio kalimo. Variklis nekala nei šaltas nei karštas, bet be ausinių sunkoka su juo dirbti.

Pirkau prieš kokius 2 metus mokėjau 11500 Lt Pirkau Margučiuose, bet tai tie patys traktoriukai kaip ir Litechnijoj tiksliau margučiai pardavinėja litechnijos traktoriukus - partneriauja. Mano nuomone neverti japoškės tokių pinigų, už tokį kaip mano, dabar duočiau kokius 8000Lt vientilčius išvis išmest. Už 11500 dabar pirkčiau t-25.Pakartosiu tvirtą savo nuomonę tokį traktoriuką galima pirkti tik dėl gabaritų t.y. jei t-25 netelpa.

Litechnijoj jie būna patvarkyti. Man išlindo tokios bėdos: Labai greitai pradėjo leisti tepalą priekinio tilto salnykai problema liko po šiai dienai nes tokių dydžių salnykų nėra-reiks tekinti įvores. Antra bėda-išsinėrė frezos velenas ir problema kartojasi - teks užvirint. Sunkiai traukia plūgą kad ir vieno korpuso, nupirkau mažesnį plūgelį-neužtenka arimo gylio. Pliusas kad telpa į lengvo automobilio priekabą......... Bet jau kartojuos. Nemenka problema ryškėja-NORMALIŲ padargų nebuvimas tokio dydžio traktoriams litechnijoj tik kinietiškas šūdas. Visa kita reikia perdaryti, pervirinti.

P.s. Litechnijos aptarnavimo ir prekių kokybę vertinu labai prastai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už patarimus.

Na, T25 man stipriai per didelis aparatas. Sode technikos negaliu laikyti, tai reikės kiekvieną kartą vežtis, arba važiuoti 25 km... O ir pačiame sode nebus kur su dideliu daiktu apsisukti. Į mišką pagalbininko reikia, kad 15-20 kubų malkų per žiemą susivežtume. O mieste sniegą nuo kiemo nustumdyčiau. Tai manau, kad pradžiai užteks Yanmaro 1401D.

Gaila, bet žemės frezos iškeltos mano išsirinktas traktorius nelaiko. Išlėto nusileidinėja. Ar tokie dalykai tvarkomi, ar tai jau "negydoma" liga? Ar su tuo galima gyventi?

Su Sauliumi vakar buvau susitikęs ir apžiūrėjau kelis variantus. Bet va, vienas iš jų turi, kaip supratau, hidraulikos problemą, tai dabar nežinau ką daryti? :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent tokiu atveju, kai sodyba toli pateisinu japoškės pirkimą, bet ir priekaba kainuos apie 4000 Lt kad pavežti galėtų traktoriuką. Bet kokia japoškių problema sprendžiama sunkiai dėl nestandartinių detalių. Šiaip tas lėtas leidimasis būdingas visiem seniem traktoriams. Mano iseki kad ir senas (ytariu) bet tvarkingas - viskas veikė nepriekaištingai kai pirkau. O viskas remiasi į kainą. Šiaip dirbančiam traktoriui padargas leistis neturėtų, tik užgesintas gali leistis. Pas juos tokia sistema, kad kokiam lygį laikai hidraulo rankeną tai tokiam lygį jie ir padargą laiko. Jei dirbantis traktorius išlaikyti nesugeba, tai čia nemenka problema, nesutvarkius kažin ar galima bus patogiai naudotis. O jei neradai tvarkingo litechnijoj pasidairyk margučiuose, kretagroj, bet ne internetu - važiuoti reikia. Jei sniegui stumdyti, tai kaušo reikėtų (to kur prieky dedasi ir kilnojasi), buldozeris ant jo nelabai ką padarys. O su kaušu tai jau kita ir kaina bet kaušas tai labai geras daiktas. Dabar jau norėčiau, kad vairo stiprintuvas būtų tai jei yra tokia galimybė rinktis tai tik su vairo stiprintuvu, bet aš dirbu ypač sunkiom salygom. Į mišką, jei prisnigs taip kaip praeitą žiemą tai pamiršk, jei pasnigs nedaug, suvažinėsi, bet miškas turi būti netoli, nes max greitis 8km/h, pasiskaičiuok......

Ai, 11500 Lt mokėjau su freza buvo: čia orentacijai. Ydomu už kokią kainą žiūri? O kaune taigi yra "traktoriai visiems".

Bet turtingas turi būti žmogus, kad galėtum tokį žaislą pirkti :D Įspėju iš karto vejos su juo nepašienausi tik pievą.

Aš saviškį turiu, bet man jis daugiau kaip žaislas, nes buvo pirktas konkrečiam darbui, kurio padaryti nesugeba dėl super sudėtingų salygų, čia buvo paskutinė viltis mechanizuotis..... :angry-screaming::angry-screaming:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...