Jump to content

Iš kur perkat dyzelį?


Ukius_bulvinskis

Recommended Posts

  • Atsakymai 268
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

statoilas atveze vakar 5 t po 2.14 lt reiks pirkt pistoleta su skaitikliu nes kazkaip tas kuras greit baigias :D

kiek as pastebejau nuo 5t apie 100l kiekis kartais skiriasi.... jei 1 fura veza keliem ir gauni paskutinis - pasitaiko kad pritruksta kokio 50 l (pagal imontuoto sunkvezimyje skaitiklio rodmenis) :( :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kuras vežamas kilogramais, o po to prie tam tikros temperatūros perskaičiuojamas į litrus. Kai atveža kurą atveža dar ir sąskaitą bei papildomą lapą su perskaičiavimo detalizacija, prie skirtingos temperatūros gaunasi skirtingai litrų, o ypač nuo didelio kiekio ir atsiranda tie 50 l. Aš tai daugumoj perku visą atskirą kalibruotos talpos dalį, kuri dar būna užplombuota. O be to gal taip pasitaiko, bet visada pas mane atvažiuoja pirmiausia ir dar būna pilnas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi kuras vežamas kilogramais, o po to prie tam tikros temperatūros perskaičiuojamas į litrus. Kai atveža kurą atveža dar ir sąskaitą bei papildomą lapą su perskaičiavimo detalizacija, prie skirtingos temperatūros gaunasi skirtingai litrų, o ypač nuo didelio kiekio ir atsiranda tie 50 l. Aš tai daugumoj perku visą atskirą kalibruotos talpos dalį, kuri dar būna užplombuota. O be to gal taip pasitaiko, bet visada pas mane atvažiuoja pirmiausia ir dar būna pilnas.

Gaunam visus dokumentus.Skaityti mokam.Skaičiuoti taip pat kažkiek.Netgi kalibravimo žymę pasižiūrim.

Kai atveža lukoilas,dažniausiai netelpa.O kai tą patį kiekį perekupai visokie veža,kaip tyčia sprindis iki talpos viršaus lieka.Va čia jau mistika...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori deretis, pirk is tu kur is transformatoriniu isleidzia :D

gal antra syki deretis nebeturesi noro.... :)

Vakar vienas ant transformatoriaus sudegė, gal aprims.

Ne ant transformatoriaus, o ant transformatorines. Nereikia visko taip kategoriskai priimti, vistik 14 metu vaikas. Pamatytum kaip atrodo, taip nerasytum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau 3t is lukoilo po 2.23lt , pas mus (Kedainiuose) nesideri, kaip ten jus mokat juos paspaust

Va ir man tai įdomu.Nes Kėdainiuose išsiderėti ką nors išties nepavyksta. :icon-evil:

Tai skambink tiesiai i Mazeikiu lukoila ten siek tiek galima pasidereti o po to veza vistiek is kedainiu bet kaina turi kita ir su atsiskaitymu galima siek tiek pasiderinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirkau 3t is lukoilo po 2.23lt , pas mus (Kedainiuose) nesideri, kaip ten jus mokat juos paspaust

Va ir man tai įdomu.Nes Kėdainiuose išsiderėti ką nors išties nepavyksta. :icon-evil:

Tai skambink tiesiai i Mazeikiu lukoila ten siek tiek galima pasidereti o po to veza vistiek is kedainiu bet kaina turi kita ir su atsiskaitymu galima siek tiek pasiderinti

Tai galima tiesiai ir i mazeikiu nafta skambinti (MNPN'us) ju kainos dar mazesnes, tik nezinau is kurio pasaulio krasto jie veza kad atvezimo kainos kosmines gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...