Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

turejau ant storos "linges" tai pakankamai dauk leksciu ant asies maunasi, kas vel apkrova guoliavietems kurios tik 2 vienai aisiai, + kai lipa per akmeni didele apkrova guoliams ir jei vienas dikas lipa kiti kyla i ora ir nedirba zemes

 

Kiti teigia priešingai,kai diskas vibruoja blogiau sudirba, čia apie lingine taip girdėjau.

Kai vibruoja, sudirba geriau ir lenda geriau kai kietas molis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne apie tas linges šnekam, galvoju apie tokias kaip kultivatoriaus nagas tik didesnės ir su disku atskiru kiekvienai, o kažkoiu kur su lingėm ir ant ašies daug disku tai net neteko matyt turbut man.

Kur kaip kultivatoriaus nagas -,,agrisemas,, gamina,visai neblogai dirba,linge ant kiekvieno disko ,,Simba,, ir kazkoks lenkiskas dar eina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie deveta turejau omenyje. nesumastau kas geriau, naudotas is tu rimtesniu ar naujas lenkas

Žiūrint kiek dirbsi kiek pinigu negaila ir t.t. Bet pirmiausiai dar pasiskaitinėk šito forumo temas apie skutikus tai turėtu padėt apsisprest. Jeigu asmeniškai man reiktu diskinio skutiko tai  pirmas kriterijus butu ne mažesni kaip 56cm diskai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrint kiek dirbsi kiek pinigu negaila ir t.t. Bet pirmiausiai dar pasiskaitinėk šito forumo temas apie skutikus tai turėtu padėt apsisprest. Jeigu asmeniškai man reiktu diskinio skutiko tai pirmas kriterijus butu ne mažesni kaip 56cm diskai.

Palyginciau arima esant reikalui, skust garstycias, rapsienas pries seja na ir pagrinde razienu skutimas. Tu pinigu daug netikslinga skirt, ukis tik 150 ha
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...