Jump to content

Lėkštiniai skutikai.


darius73

Recommended Posts

kolegos, kaip šiemet lindo diskiniai skutikai į dirvą? kaip rubinas? nes pasak vadybos, vaderio carrier xl geriausiai lindo, ko kitų brandų skutikai tik paviršių draskė ir dulkes gamino.

Bet koks lindo gerai ir graziai dirbo, jeigu tik svorio pakankamai turejo.Su pakabinamais ,ko gero ,buvo problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kiek laiko sugaištama, kur per tą patį laiką su diskiniu platesnio darbinio pločio gali suskusti jei ne dvigubai, tai 1,5 karto daugiau.

Na jei tas diskinis nelenda kaip čia anksčiau buvo kalbėta tai ne tik 1,5 karto daugiau nesuskusi bet iš vis nieko nepadarysi. Nežinau su kokiu diskiniu dirbi ir su kokiu noraginiu bet bent mano noragini jei negiliai (sudaiginimui) tai ko gero lengviau traukia nei diskini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš diskinio nebeturiu, todėl ir dairausi kas su kuo dirba, kokie atsiliepimai. turiu noragini amazone cenius 3m, tai su juo lakstyti pabiras daiginti man prabanga. O diskinį galiu patraukti 4,5 - 5 metrus. tai laiko ir kuro atžvilgiu, man neapsimoka su noraginiu. Noraginį pirkau gilesniam purenimui. o jei nelenda diskinis, tai nėra tikslo dirvą prievartauti, naudos iš to vistiek mažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

As irgi turiu senius tik 4m visa laik su juo pabiras daiginau tik siemet isigijau lekstini nes rapsa kai nukule 70cm aukstyje tai nejo niekaip aparti kiso o daug kur pagules buvo o to pagulusio nenupjove

Pir am kartui bu au staltech pasiskolines pakabinama 4m

 

Ir kaip tas Staltech? Pavyko rapsieną sudorot?  Su kokiu volu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Slyksciai skamba konkurento niekinimas.Lekstes be jokios apsaugos,buna kad visas skutiko svoris pasikabina ant vienos kojos kai uzleki ant pasislepusio akmens.Tokie kronsteinai tikrai neatlaikys tokiu smugiu.Zodziu s.das.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat norejau rasyt kad konstrukcija primena i Veles agro. Na Zemes ukio padargai be jokios apsaugos jau atgyventas reikalas, primine kai tekdavo art su Odesos plugu kurio apsauga nukeepamas varztas, bet sekmingai linkdavo su visa koja... asmeniskai tokio neziureciau vien delto. Guoliai gali but kokie nori bet tiesioginiai smugiai uzmus gana greit guooli su visa koja. Beje stumimas ant konkurentu jau nebemadinga.

Galvoju, kad geriausia apsauga lekstems yra tokio tipo tiek del kopijavimo tiek del apkrovos diskui/guoliavietei

post-367-0-90093100-1451930746.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...