Jump to content

klausimas apie žalias trąšas


Richardas

Recommended Posts

pas mane lauke smelis buvo ,tai sejau du metus garstycia dabar rudeni nukuliau ir pasejau rapsa ziemini, nupurskiau su teridox ir brazanu, tai ju pilna yra lauke pridyge ir zaliuoja kuo puikiausiai, laukas atrodo grazus svarus kuliant bet prie zemes pina smulkios zoles buvo, tai prisikule zalia mase bet garstycia nori geros zemes nes jei zeme nualinta tai ir garstycia tokia bedna auga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • Atsakymai 452
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Sveiki, ateinanciais metais planuoju pabandyti zalia trasa. Ar galimas toks variantas, kad puse vasaros dirbu pudyma, ir koki birzelio viduri pasiseju garstyciu zaliai trasai. Tinkamas budas ar nelabai, ir kaip su deklaravimu.. Deklaruojamas butu pudymas :) Taigi galimas variantas ar ne ? ;)

O koks tikslas pusę vasaros dirbti pūdymą ? Sėk normliai, pavasarį, deklaruok kaip sideracinį pūdymą, kai pradės žydėti apark, o paskui kultivatorium užteks pakedenti žoles porakart ir turėtų būt ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ateinanciais metais planuoju pabandyti zalia trasa. Ar galimas toks variantas, kad puse vasaros dirbu pudyma, ir koki birzelio viduri pasiseju garstyciu zaliai trasai. Tinkamas budas ar nelabai, ir kaip su deklaravimu.. Deklaruojamas butu pudymas :) Taigi galimas variantas ar ne ? ;)

Variantas galimas, bet jei šiemet taip būtum padaręs tai vargu ar būtų sudygę...

Kaip suprantu, apie tokį variantą galvoji, nes nori piktžolių pamažint.

aš būčiau linkęs daryt taip, kad pavasarį palaukt kol subujos piktžolės visokios, tada glifosato, kai viskas sudžius, tada įdirbt ir pasėt garstyčias, čia gal net ir iki birželio pasėtum.

Šiaip pritariu Zoidbergui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks tikslas pusę vasaros dirbti pūdymą ? Sėk normliai, pavasarį, deklaruok kaip sideracinį pūdymą, kai pradės žydėti apark, o paskui kultivatorium užteks pakedenti žoles porakart ir turėtų būt ok.

O tikslas toks,kad išnaikint piktžoles.Juodas pūdymas ir turi būt dirbamas visą vasarą,tik ne bet kaip,o sluoksniškai.Ypač tas pasiteisina apleistoj dirvoj,kurioj būna nesuskaičiuojama galybė piktžolių sėklų.Per vasarą galima labai stipriai apvalyt dirvą,joks glifosatas to nepadarys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ateinanciais metais planuoju pabandyti zalia trasa. Ar galimas toks variantas, kad puse vasaros dirbu pudyma, ir koki birzelio viduri pasiseju garstyciu zaliai trasai. Tinkamas budas ar nelabai, ir kaip su deklaravimu.. Deklaruojamas butu pudymas :) Taigi galimas variantas ar ne ? ;)

mano galva kuo anksčiau pasėsi - tuo geriau :) kam ten tempt į tą vasaros pabaigą ? :eusa-think: nu aišku, jei tikslas yra naikinti piktžoles, tada nežinau. Mano galva jei dėl piktžolių naikinimo tai pats efektyviausias ir pigiausias būdas yra glifosatas :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano galva kuo anksčiau pasėsi - tuo geriau :) kam ten tempt į tą vasaros pabaigą ? :eusa-think: nu aišku, jei tikslas yra naikinti piktžoles, tada nežinau. Mano galva jei dėl piktžolių naikinimo tai pats efektyviausias ir pigiausias būdas yra glifosatas :eusa-whistle:

Gal žinai kur gaut glifosato kuris naikina sėklas?Norėčiau aš ir jo :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavasarį pasėtos garstyčios , jeigu tik turi tinkamas sąlygas augti, užstelbia didžiumą piktžolių . Po jomis lieka praktiškai plika žemė. Žinoma, jeigu bandant įdirbti "bebryną", tai gal ir verta pasibovyti su juodu pūdymu kurį laiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu bus orai kaip šiemet, tai po juodo pūdymo, perdžiūvusioj dirvoj gali niekas nesudygti.

jeigu padaryti atvirkščiai? pavasarį pasėti, o tada jau kiek laiko liks iki žieminių sėjos padaryti juodą pūdymą...

pavasarį pasėjus ir daugiau žalios mąsės užaugs.

tiesa, mano pamąstymai čia daugiau teoriniai, nes dar tik planuoju ateinančiais metais sideracinį pūdymą taikyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pavasarį pasėti, o tada jau kiek laiko liks iki žieminių sėjos padaryti juodą pūdymą...

pavasarį pasėjus ir daugiau žalios mąsės užaugs.

tiesa, mano pamąstymai čia daugiau teoriniai, nes dar tik planuoju ateinančiais metais sideracinį pūdymą taikyt.

Tai taip ir reikia daryti. Bent jau aš tai tik taip ir darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie seja pavasari tame lauke tai negalvoju, nes reikia duoti zemei pailseti ir kazkiek apvalyti piktzoles.

jeigu seciau kokiu mieziu tai kazin ar apsimoketu, nes kokie 4 metai vien grudines eina. taip kad planuose tik pudymas su zalia trasa, tik kaip protingiau ta zalia trasa panaudoti, va tas mane domina :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie seja pavasari tame lauke tai negalvoju, nes reikia duoti zemei pailseti ir kazkiek apvalyti piktzoles.

jeigu seciau kokiu mieziu tai kazin ar apsimoketu, nes kokie 4 metai vien grudines eina. taip kad planuose tik pudymas su zalia trasa, tik kaip protingiau ta zalia trasa panaudoti, va tas mane domina :eusa-dance:

Mano minčių eiga irgi tokia, kad reikia daryti pūdymus. Kai kurie kolegos už tai mane durnina, tipo nuostolį tik neša pūdymas... Bet žvelgiant toliau negu 5 metai be pūdymų niekur.

Tavo ražienas priklausomai nuo turimų padargų reikia pavasarį arba suarti arba sulėkščiuoti. Kodėl rudenį liko neartos ? Gal ražienų programoj dalyvauji ? Šiaip suarti būtų geriau, nes esamas žoles žemyn nuleisi, bet blogiau tuo, kad paskui reikės garstyčias aparti ir vėl atversi daug atgal. Todėl geriau lėkštėmis, paskui prakultivuoti ir sėti garstyčias. Tik normos jau nepamažinti. Paskui kaip rašiau, palaukti kol sužydės ir aparti. Tada iki žieminių sėjos dirbti kaip juodą pūdymą - atsirado žolių ir lėk su kultivatorium.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš laiką skaičiuoju ,,iš antro galo" .Arti reikia mėnuo iki sėjos ,kad žeme susigulėtų, praktiškai iki rugiapjutės pradžios ,nes per rugiapjutę nėra kada ir taip darbų daug.Jau rašiau kad ir praktiškai ir teoriškai garstyčios žydėti padeda per 45 dienas nuo sėjos. Tai va ir skaičiuokit darbų terminus.O iki garstyčių sėjos ką daryti su žeme laisvos valios pasirinkimas :eusa-whistle: Aš naudoju glifosavimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pudymam niekada neariu rudeni, nes pakanka ji dirbti vien vasara, razienu programoje nedalyvauju.

zemes paruosimas zaliai trasai tai butu tik leksciavimas ir kultivavimas, arimo taikyti neplanuoju, nes kaip minejai ariant garstycias visas grazumas nespejas suputi atsivers ant virsaus.

Dar klausimas, tarkim zalia trasa paseju geguzes viduri, kokiu panasiai laiku bus galima arti visa mase? suprantu, kad zydint, bet mazdaug kiek laiko praeis nuo sejos iki arimo :icon-question::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pudymam niekada neariu rudeni, nes pakanka ji dirbti vien vasara, razienu programoje nedalyvauju.

zemes paruosimas zaliai trasai tai butu tik leksciavimas ir kultivavimas, arimo taikyti neplanuoju, nes kaip minejai ariant garstycias visas grazumas nespejas suputi atsivers ant virsaus.

Dar klausimas, tarkim zalia trasa paseju geguzes viduri, kokiu panasiai laiku bus galima arti visa mase? suprantu, kad zydint, bet mazdaug kiek laiko praeis nuo sejos iki arimo :icon-question::)

Jei aš savo moliuko nesuarčiau, tai pavasarį nieko jam nepadaryčiau. Turi peršalti ir subyrėti, nes kitaip... Bet jei žemė lengva, gal viskas ir pavyks. Aš vienais metais pasėjau birželio 1, o liepos 16 jos jau žydėjo kaip pašėlę ir jau teko arti. Tai skaičiuok, kaip čia išeina ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pudymam niekada neariu rudeni, nes pakanka ji dirbti vien vasara, razienu programoje nedalyvauju.

zemes paruosimas zaliai trasai tai butu tik leksciavimas ir kultivavimas, arimo taikyti neplanuoju, nes kaip minejai ariant garstycias visas grazumas nespejas suputi atsivers ant virsaus.

Dar klausimas, tarkim zalia trasa paseju geguzes viduri, kokiu panasiai laiku bus galima arti visa mase? suprantu, kad zydint, bet mazdaug kiek laiko praeis nuo sejos iki arimo :icon-question::)

posma atgal perskaityt ir pamatysi kaip zmogus parase jog apie 45 dienos ir jau zydi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...