Jump to content

klausimas apie žalias trąšas


Richardas

Recommended Posts

  • Atsakymai 452
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

[attachment=1]garstycia durpej.jpg[/attachment]

Cia toks prie zvyriuko labiau tai nekaip auga smelyje molyje irgi toks pats vaizdas tik durpej gera mase uzzaugina

[attachment=0]garstycia priesmeliuko.jpg[/attachment]

o tu jas smulkini ardamas ar ari nesmulkintas?

Tiesiog ariu ir viskas, smulkinti nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viliau, kodėl paskutiniai metai?

Garstyciom reikia gana lengvos ir derlingos zemes. bandymas atliktas vienam lauke dirvozemio struktura skirtinga kur smelis ir molis ten zalios mases mazai, kur lengvesne nesanti i durpe ten auga beproto. Pas mane laukai pagrinde moliai tai uzaugint gera zalia trasa praktiskai neimanoma del to teks atsisakyt nes lengvu zemiu mazai teturiu. Pries kulima dar bandysiu ant kvieciu isbert garstycia ten grynas molis bet jei sudygs ir pateisins lukescius reiks bandyt toliau ivedinet zalia trasa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DSC00175-vi.jpg

DSC00180-vi.jpg

Mano garstyčios ( nuotrauka užpernykštė) molyje. Derlius, palyginti su laukais, kuriuose nebuvo sėta garstyčių, + 1 tona :icon-eek: O sudygusias garstyčių pabiras žieminiuose kviečiuose šiandien nupurškiau Arrat'u. Radau aužsilikusio nuo vasaros, tai suėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DSC00175-vi.jpg

DSC00180-vi.jpg

Mano garstyčios ( nuotrauka užpernykštė) molyje. Derlius, palyginti su laukais, kuriuose nebuvo sėta garstyčių, + 1 tona :icon-eek: O sudygusias garstyčių pabiras žieminiuose kviečiuose šiandien nupurškiau Arrat'u. Radau aužsilikusio nuo vasaros, tai suėjo.

na tas +1 tona labai apstraktus dalykas..nera vienodu lauku ,,,cia ne vazoneliu meginiai ,kad supyliai vienoda dirvoziami ir i viena dejai ta i ana nedejai ir ziuri skirtumus.. :) o ,kad zalia trasa padaro savo tai yra faktas :) mano manymu jeigu speja ji uzaukt pvz ..nukuli zieminius skuti ir seji ,rudeni apari .bet jeigu paukoji zaliai trasai visus metus -tai mano manymu mazam ukiui nelabai apsimoka..paprasciausia finansiskai :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

duok dieve, nes rapsas jau ir taip gana daznai kas 2-3 metai. Dezinfekcija ne pro sali :)

Tipo jei auginant garstycia kaip seklu derliui tada diskutuotinas klausimas nes augalas kazkiek giminingas bet yra kas varo garstycias ne tik kaip zaliai trasai bet ir kaip produkcijai ir su rapso sejomaina jokiu bedu ner. As ka 3-4 metai auginu rapsa ir nuo ligu pust nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tas +1 tona labai apstraktus dalykas..nera vienodu lauku ,,,cia ne vazoneliu meginiai ,kad supyliai vienoda dirvoziami ir i viena dejai ta i ana nedejai ir ziuri skirtumus.. :) o ,kad zalia trasa padaro savo tai yra faktas :) mano manymu jeigu speja ji uzaukt pvz ..nukuli zieminius skuti ir seji ,rudeni apari .bet jeigu paukoji zaliai trasai visus metus -tai mano manymu mazam ukiui nelabai apsimoka..paprasciausia finansiskai :icon-confused:

Taip, derlius priklauso nuo daug faktorių. Žaliai trąšai paaukoti metus neapsimoka ? Gal ir taip. Bet palikti juodą pūdymą tokiu atveju dar labiau neapsimoka ;) Pamėginsiu ateinančiais metais variantą, kai į kviečius prieš kūlimą įbersiu barstykle, nukulsiu ir skutiku pereisiu. O paskui rudenį aparsiu. Bet labai tikėtina, kad kartu su garstyčia pakils ir žolės, kaži kaip tada bus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, derlius priklauso nuo daug faktorių. Žaliai trąšai paaukoti metus neapsimoka ? Gal ir taip. Bet palikti juodą pūdymą tokiu atveju dar labiau neapsimoka ;) Pamėginsiu ateinančiais metais variantą, kai į kviečius prieš kūlimą įbersiu barstykle, nukulsiu ir skutiku pereisiu. O paskui rudenį aparsiu. Bet labai tikėtina, kad kartu su garstyčia pakils ir žolės, kaži kaip tada bus ?

tai tegul kyla, juk piktžoles kol nesubrandino sėklu irgi ta pati žalia masė, o pūdymą ekonomiškai naudinga palikt tik jei sėsis žieminis rapsas bent jau mano tokia nuomonė :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziurek i mano fotkes po kulimo isberta ir su skutiku iterpta ir vakar aparta. uzzaugo geriausiai ir nereikia metus augint. po kviecius garstycias rudeni ari ir seji miezius.... Garstycia viska uzstelbia

:handgestures-thumbupleft:

tai tegul kyla, juk piktžoles kol nesubrandino sėklu irgi ta pati žalia masė, o pūdymą ekonomiškai naudinga palikt tik jei sėsis žieminis rapsas bent jau mano tokia nuomonė :eusa-think:

Žieminiams kviečiams irgi naudinga, manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėjus ir tavo garstyčių foto manau turėtum kulti vasarinio rapso minimum 3tonas užskaityto iš ha o po to ir kviečius pasisėti :icon-wink:

Norėčiau kada pamėginti to vasarinio, tik bijau, kad nežinodamas technologijos sukišiu litus, o gausis šnipštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėjus ir tavo garstyčių foto manau turėtum kulti vasarinio rapso minimum 3tonas užskaityto iš ha o po to ir kviečius pasisėti :icon-wink:

Norėčiau kada pamėginti to vasarinio, tik bijau, kad nežinodamas technologijos sukišiu litus, o gausis šnipštas.

Auginimo technologijos yra visos aprasytos forume manau pasiseks nes kaip matom garstycios tikrai puikios. Tik gal reiktu pradet nuo zieminio rapso ir derlingesnis ir maziau problemu su ziedinuku :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik gal reiktu pradet nuo zieminio rapso ir derlingesnis ir maziau problemu su ziedinuku :eusa-whistle:

Ar tikrai? Nes kiek esu kalbėjęs su žmonėm auginančiais žieminį rapsą, tai anaiptol ne kasmet pasiseka padorų derlių paimt... ir nerekomendavo bandyt žieminio, nes su žieminiais nuostolių tikimybė didesnė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...