Jump to content

klausimas apie žalias trąšas


Richardas

Recommended Posts

  • Atsakymai 452
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Na ka uzpirkta pustonis baltuju garstyciu, kolegos gal jau barstet ant javu ar po kulimo isesit zaliai trasai? Atrodo dievulis negailes dregmes per kulimus gal verta pries pjuti berti

Jei turi technologines, tai vera taip daryti. As kai ju neturiu, tai man gaila javu ir barstau nukules. Bet siaip tai kuo anksciau tuo geriau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Labas,noriu paklausti :

Jei rugsejo 15d. uzsesiu ziemini rapsa(jis man reikalingas,kaip zalioji trasa,smulkinsiu,aparsiu geguzi) zinau,kad per velai susiruosiau seti todel klausimelis:ar jis isgyvens per ziema?

Kad biski veliau uzaugs,ar smulkesnis kazkiek,tai man dzin,idomu ar isvis jis uzaugs?Ar verta seti?

Zinau ,kad temoje rasciau atsakymus,bet baisiai neturiu dabar laiko skaityti viska.Jei kas nepatingesite parasykit.ACIU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,noriu paklausti :

Jei rugsejo 15d. uzsesiu ziemini rapsa(jis man reikalingas,kaip zalioji trasa,smulkinsiu,aparsiu geguzi) zinau,kad per velai susiruosiau seti todel klausimelis:ar jis isgyvens per ziema?

Kad biski veliau uzaugs,ar smulkesnis kazkiek,tai man dzin,idomu ar isvis jis uzaugs?Ar verta seti?

Zinau ,kad temoje rasciau atsakymus,bet baisiai neturiu dabar laiko skaityti viska.Jei kas nepatingesite parasykit.ACIU.

O cia jau kaip Dievas duos :icon-wink: Jei ziema bus silta, manau perziemos :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siai dienai tokios, ryt pradedam art

[attachment=0]20130925_141318.jpg[/attachment][/quote

kazkiek tresiat azotinem trasom garstycias ar ne? Greit auga palyginus :) praeitose foto,kur ikeles esat,zymiai mazesnes. Jei butu nesunku,tai uzartu foto gal galetumet ikelt. Norisi pamatyt kaip uzsiaria joms nieko nedarius. Buciau dekingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...