Jump to content

PLŪGAI


sigis

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...
sveiki gal zinot kur yra pirkt kverneland atpjovimo disku arba priesplugiu ir kas geriau

Skelbiu.lt buvau ne kartą užmatęs ir vienų ir kitų. Nesupratau klausimo "kas geriau", nes jų paskirtis skirtinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuri pluga legviau vilkti, 5korp 250cm uzgriebiu ar 6korp. 240cm? i ta 10cm nekreipiam demesio

Kadangi uzgriebis +/- vienodas, tai lengviau trauktu 5 korpusu pluga, nes:

1) lengvesnis plugas

2) mazesnis dylanciu detaliu salycio plotas- mazesne trintis

3) reikia nepamirsti, kad 5 korpusu plugo eksplotacija pigesne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už info. Tame ir esmė, kad ašelės naujos sudėtos, riebokšliai irgi kiekvieną sykį nauji dedami, o kaip nelaiko tie litagriniai taip nelaiko. Plūgas naudotas pirktas ir vienas diskelis buvo, tai jo guoliai jau gal 100 ha atlaikė ir neaišku kiek prieš tai dirbę, greičiausiai originalūs sudėti. Kitus diskelius šiemet papildomai nusipirkau, bet buvo pavargę ašelės ir guoliai, tai viską naujai pakeičiau ir galvojau pamiršiu šiam sezonui, bet kaip prasidėjo tai nervai nebelaiko :icon-evil: Reiks dabar pabandyt iš Igneros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir taip buvau pagalvojęs, bet ribotuvai sureguliuoti taip, kad darbo metu diskas eina lygiagrečiai su korpusu. Manau čia tikrai bus bėda su tais "čiau miau" guoliais. Kaip minėjau tas diskelis, kur atvežtas kartu su plūgu ir į jo vidų nelįsta, laiko kuo puikiausiai, nors sureguliuotas identiškai kitiems. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

joa visi tie ciau miau guoliai tai tik stumdomai zoliapjovei i ratukus det ir ten neilgai laikys. o siaip tai kaip kolegos minejo manau igneroj patikimiausius gali issirinkti jau minetus fag snr ar amerikono timken guolius. nes visokius kaip craft ar dar kanors tai nekyla ranka det i kombaina ar kur kitur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...