Jump to content

automatine ar mechanine


Aurimas

Recommended Posts

  • Atsakymai 68
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kažkada ir aš buvau labai skeptiškai nusiteikęs automato atžvilgiu - prisiklausęs legendų, kad "netraukia" ar " sugadina malonumą vairuot"... Kol nepriskyrė darbinės mašinos su atomatu... Pasaka. Dabar juokiuos iš visų tų legendų ir svaičiojimų. Tiek mieste tiek ant lenkimo nėra geresnio dalyko nei automatas... Nebenoriu visai net lipt į mašiną kurioj yra sankaba :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada ir aš buvau labai skeptiškai nusiteikęs automato atžvilgiu - prisiklausęs legendų, kad "netraukia" ar " sugadina malonumą vairuot"... Kol nepriskyrė darbinės mašinos su atomatu... Pasaka. Dabar juokiuos iš visų tų legendų ir svaičiojimų. Tiek mieste tiek ant lenkimo nėra geresnio dalyko nei automatas... Nebenoriu visai net lipt į mašiną kurioj yra sankaba :D

kaip kam, as vazinejau su 2 automatais, bet nepatinka tas kaukimas variklio todel renkuos mechanke... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man smagesne mechanine gali pats reguliuot variklio sukius ir ant aukstu papjaustyt ir ant zemu... :lol: Idomesnis vaziavimas su mechanine ypac mieste... daugiau veiklos :lol:

kol kas 1 telis pliusas koki izvelgiu automate kad telefonu galima laisvai sneketis...o daugiau juk vairuojant ir taip ner ka veikt tai bent pavaras pajungineji :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manyčiau visai neverta svarstyt klausimo, kokią dėžę rinktis, kai perki masiniuką už 100 kLT ar daugiau. Net ir džipas jei naujas tai tik su automatu turi būt.

Teisybe, tik tas "net ir dzipas", nelabai tinka, nes automatinis dzipas dar geriau. Amerikieciai nelabai zino kas ta mechanine deze ir isgyvena. Kariskas humwee (hummer) ir automatas, nors pagal kai kuriu nuomone, automato neturetu daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks automobilis jei nepaslaptis, variklis, darbinis tūris :icon-rolleyes:

530d :icon-wink:

pasaka baigias kai i servisa reik vaziuot... :lol:

teko ir 530d su mechanine palauzyt bet mieste automatas nepakeiciamas ypac vakariniuose kamsciuose........ :icon-wink:

kuo jis ten nepakeiciamas??? sustojai isjungei pavara, reik pavaziuot imusei vel pavaziavai... su automatu tas pats arba numynes stabdy turi laikyt... tai koks skirtumas??? :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks automobilis jei nepaslaptis, variklis, darbinis tūris :icon-rolleyes:

530d :icon-wink:

pasaka baigias kai i servisa reik vaziuot... :lol:

teko ir 530d su mechanine palauzyt bet mieste automatas nepakeiciamas ypac vakariniuose kamsciuose........ :icon-wink:

kuo jis ten nepakeiciamas??? sustojai isjungei pavara, reik pavaziuot imusei vel pavaziavai... su automatu tas pats arba numynes stabdy turi laikyt... tai koks skirtumas??? :icon-cool:

viena koja ilsisi plius laisvoje rankoje telefonas :lol:

o jei rimtai tai is vietos neitiketinai "rauna", nera laiko tarpo kol tuos begius sumetai..... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenu kaime kur toks dalykas kaip keliu barstymas yra uzmirshtas reishkinys, kiekviena ziema ant ledo kai sako, zinai nepastebejau, kad dar nebuciau gryzes namo, arba buciau vaziaves ilgiau nei su mechaniniu golfu, kazkokias erezijas cia skleidi tamsta, turiu toki ir toki automobili ir tikrai dazniau renkuosi automata

be to del uzlinkimo, ne ruso laikai, mashinos keliuose linksta tik tos kurios nelaiku priziurimos, o jei jau uzlinko tai taip ar taip uzlinko kabini ant knato ir velki namo arba i dirbtuves, na jei atvejis krashtutinis tada i metalo lauzo supirktuve

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet va jei automatas kur kely uzsilenktu, tai ir viskas, stovesi ilgai, o mechanke, tai kitas reikalas. kas is jusu, automatu gerbejai vaziavot per plikledi, bet ta geraji su automatu mieste? ir kaip jum ta kelione? :icon-confused:

O ka? Tu galvoji kas turejo automatus nevaziavo ("ot velnias, mano automatas, kaip blogai, gal as isvis nevaziuosiu")? :D Kaip as pastebejau pries automatus dazniausiai kovoja asmenys, norintys pavaidinti kokie "kruti" vairuotojai yra. Nors didzioji dalis net nebande buna. O savo nuomonei pagristi suranda absurdisku argumentu.

P.S. as pats su mechanine vazineju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenu kaime kur toks dalykas kaip keliu barstymas yra uzmirshtas reishkinys, kiekviena ziema ant ledo kai sako, zinai nepastebejau, kad dar nebuciau gryzes namo, arba buciau vaziaves ilgiau nei su mechaniniu golfu, kazkokias erezijas cia skleidi tamsta, turiu toki ir toki automobili ir tikrai dazniau renkuosi automata

be to del uzlinkimo, ne ruso laikai, mashinos keliuose linksta tik tos kurios nelaiku priziurimos, o jei jau uzlinko tai taip ar taip uzlinko kabini ant knato ir velki namo arba i dirbtuves, na jei atvejis krashtutinis tada i metalo lauzo supirktuve

Na bet automata reik bent jau varančiuosius ratus ant platformos užvilkt, tempt virve kiek žinau negalima, su mechanine viskas paprasta, sugedai - pasiskambini - partempia jei netoli kur nors, o jei toliau - prašai pagalbos kitų vairuotojų.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gandu lygyje ir ash zinau kad tempti negalima, tai yra galima 20 km, kas darosi kai tempi 22 nezinau :)

bet kiek teko ziuret bent jau mano deze tai ijungus N sukasi tik planetinis mechanizmas, kazko tai nesitiki kadd ten dar kasnors galetu nueiti.

dar bent jau as pirkdamas ja tikrai negalvojau kad man ja reikes ant shniuro tampytis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet va jei automatas kur kely uzsilenktu, tai ir viskas, stovesi ilgai, o mechanke, tai kitas reikalas. kas is jusu, automatu gerbejai vaziavot per plikledi, bet ta geraji su automatu mieste? ir kaip jum ta kelione? :icon-confused:

vazinejau ir nieko tokio, ir linksma ir baisu buvo, bet didesnio skirtumo nuo mechanines nejauciu. kodel sakai kad jei automatas uzsilenks stovesi ilgai? stovesi tiekpat kiek su mechanine kol kas atvaziuos nutemt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...