Jump to content

automatine ar mechanine


Aurimas

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
  • Atsakymai 68
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

teko gan nemazai visokiu ekskliuzyvu paciupineti, siuo metu pacifica automatas, nuo siol tikrai nebepirkciau mechanines, trip tronick jei nori to malonumo ji gali tau duoti, bet .....

ispradziu ir as galvojau kad vaziuosiu tik triptronick rezime, bet dabar net uzmirshtu, kad jis yra

noreciau eiti lenkchiu su mechanine, kad ir su tuo paciu bmw kad ir 740, netikiu, kad mechanine apdetu, gal senesnio modelio automatai ir deshriniai, bet nauji, man patiko ir tikrai nei vieno zodzio negaliu blogo pasakyt. yra viskas ir super dinamika ir jei tik nori ekonomija - tam gali trip tronick naudot, bet klausimas ar verta kai vaziuoji 150 kmh variklis rodo 2500rpm, koks mechaninis galetu tuom pasigirti ????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko gan nemazai visokiu ekskliuzyvu paciupineti, siuo metu pacifica automatas, nuo siol tikrai nebepirkciau mechanines, trip tronick jei nori to malonumo ji gali tau duoti, bet .....

ispradziu ir as galvojau kad vaziuosiu tik triptronick rezime, bet dabar net uzmirshtu, kad jis yra

noreciau eiti lenkchiu su mechanine, kad ir su tuo paciu bmw kad ir 740, netikiu, kad mechanine apdetu, gal senesnio modelio automatai ir deshriniai, bet nauji, man patiko ir tikrai nei vieno zodzio negaliu blogo pasakyt. yra viskas ir super dinamika ir jei tik nori ekonomija - tam gali trip tronick naudot, bet klausimas ar verta kai vaziuoji 150 kmh variklis rodo 2500rpm, koks mechaninis galetu tuom pasigirti ????

vore, joks automatas, neprilygs mechaninei :):):)

bet yra kiti niuansai. esminis, kur vazineji. jei kursuoji tarp miestu, automatas tikrai netinka. bet jei vazineji tik mieste, o dar jei kokiam didmiesti, tai automatas yra tikrai pliusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko gan nemazai visokiu ekskliuzyvu paciupineti, siuo metu pacifica automatas, nuo siol tikrai nebepirkciau mechanines, trip tronick jei nori to malonumo ji gali tau duoti, bet .....

ispradziu ir as galvojau kad vaziuosiu tik triptronick rezime, bet dabar net uzmirshtu, kad jis yra

noreciau eiti lenkchiu su mechanine, kad ir su tuo paciu bmw kad ir 740, netikiu, kad mechanine apdetu, gal senesnio modelio automatai ir deshriniai, bet nauji, man patiko ir tikrai nei vieno zodzio negaliu blogo pasakyt. yra viskas ir super dinamika ir jei tik nori ekonomija - tam gali trip tronick naudot, bet klausimas ar verta kai vaziuoji 150 kmh variklis rodo 2500rpm, koks mechaninis galetu tuom pasigirti ????

mano :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai susitiksim duosiu pabandyt, galesi tada sakyt, nors atsakyma jau dabar zinau.

beja, kai zmogus kalba apie auto su 3,0 litro darbiniu turiu vargu ar jis ant raumens turi ekonomija ....

530d ima labai nedaug dyzeliuko apie 7-8ltr teko toki kuri laika paciupineti....

kalbant apie apsukas su audines mehanine deze vaziuojant 6 pavara 150km/h tikrai nerodo daugiau 2500aps :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir uz mechanine patinka ta riziaga makaluot :lol: kaip kokiam raly

nors isvietos automatas ima smagiau... nera galios perdavimo praradimo perjungiant pavaras.....

DSG irgi neturi galios praradimo, dvi sankabos, viena sukabinus kita jau pasiruosus, tik nuspaudei svirtele ir viskas. Man automatas patinka ant forklift'o bet masinai tai nezinau, gal veliau kada, kai pilvas remsis i vaira tada gal ir automato nebrokinsiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir uz mechanine patinka ta riziaga makaluot :lol: kaip kokiam raly

nors isvietos automatas ima smagiau... nera galios perdavimo praradimo perjungiant pavaras.....

DSG irgi neturi galios praradimo, dvi sankabos, viena sukabinus kita jau pasiruosus, tik nuspaudei svirtele ir viskas. Man automatas patinka ant forklift'o bet masinai tia nezinau, gal veliau akda, kai pilvas remsis i vaira tada gal ir automato nebrokinsiu.

kas tas DSG? papasakok placiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir uz mechanine patinka ta riziaga makaluot :lol: kaip kokiam raly

nors isvietos automatas ima smagiau... nera galios perdavimo praradimo perjungiant pavaras.....

DSG irgi neturi galios praradimo, dvi sankabos, viena sukabinus kita jau pasiruosus, tik nuspaudei svirtele ir viskas. Man automatas patinka ant forklift'o bet masinai tai nezinau, gal veliau kada, kai pilvas remsis i vaira tada gal ir automato nebrokinsiu.

kas tas DSG? papasakok placiau :)

DSG (Direct Shift Gearbox)

http://www.volkswagen.lt/Pub/default.aspx?Page=DSG

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi paskutiniu metu nusprendziau pirkt nebe nauja, o naudota masina...Galvoju apie BMW 530.Kaip laiko jai automatas???Gal kas turit?

jau treti metai vazineju su bmw automatu, numyniau apie 150tukst ir jokiu bedu nebuvo. anksciau vazinejau su mechanine tad prie jos tikrai negrisiu. man minusas automato tik 1 yra, kad kartais megsta "pagalvot" kai gaza dugnan spustelni :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai susitiksim duosiu pabandyt, galesi tada sakyt, nors atsakyma jau dabar zinau.

beja, kai zmogus kalba apie auto su 3,0 litro darbiniu turiu vargu ar jis ant raumens turi ekonomija ....

reik lygint du tuos pacius modelius, su tos pacios kubaturos motorais. :D

jei modelis amerikinis, vel kita sneka, ir kuo didesne kubatura variklio, tuo automatine pavaru deze efektyvesne. bet automatas mechaninei neprilygs.... nebent naujosios, 7 pavaru...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai susitiksim duosiu pabandyt, galesi tada sakyt, nors atsakyma jau dabar zinau.

beja, kai zmogus kalba apie auto su 3,0 litro darbiniu turiu vargu ar jis ant raumens turi ekonomija ....

reik lygint du tuos pacius modelius, su tos pacios kubaturos motorais. :D

jei modelis amerikinis, vel kita sneka, ir kuo didesne kubatura variklio, tuo automatine pavaru deze efektyvesne. bet automatas mechaninei neprilygs.... nebent naujosios, 7 pavaru...

pabandytum kiekviena ryta ir kiekviena vakara pravaziuoti per didesni miesta man rodos greitai surastum automato pranusumu pries mechanine ir ne viena

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai susitiksim duosiu pabandyt, galesi tada sakyt, nors atsakyma jau dabar zinau.

beja, kai zmogus kalba apie auto su 3,0 litro darbiniu turiu vargu ar jis ant raumens turi ekonomija ....

reik lygint du tuos pacius modelius, su tos pacios kubaturos motorais. :D

jei modelis amerikinis, vel kita sneka, ir kuo didesne kubatura variklio, tuo automatine pavaru deze efektyvesne. bet automatas mechaninei neprilygs.... nebent naujosios, 7 pavaru...

pabandytum kiekviena ryta ir kiekviena vakara pravaziuoti per didesni miesta man rodos greitai surastum automato pranusumu pries mechanine ir ne viena

aruni, paskaityk mano pasisakyma 1 puslapi. :D:D

uosvio broliui mechanine kaune laiko metus...paskui dingsta 1 pavara...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Berods Subaru Outback 2.5 automato mažesnės degalų sąnaudos, nei analogiško modelio su mechanine pavarų dėže.

Visa kita-priklauso nuo skonio.:)

Pagal gamintoja tai beveik vienodos (uzmiestyje vienodos 6,9, o mieste 11,6 ir 11,7, bei vidutines 8,6 ir 8,7 mechanines naudai)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos sanaudos.... vat turiu gan gera pvz. draugas ir jo brolis turi a6 1999 metu. viena 1.9tdi kita 2.5tdi. abu automatai ir abu vienodai ryja mieste. aisku su ju vazinejimu. Vaziuodamas 1.9tdi sako netraukia tai per tapke kala kaip reikalas, apsukos dideles kazkur 3.5-4tukst o pas 2.5tdi taip pat begejasi greiciau, bet 6cyl duoda savo. Darau isvadas, jog su atitinkamu variklliu atitinkamai reikia ir vaziuot ;) Siaip automatines dezes gan stipriai patobulejusios, netaip "veluoja" pavaras metyt. Teko vaziuot su 87m bmw750iL v12motoru. tai su automatu uzminus tapke driftint gali, bet sanaudos , neduok dieve. Teko ir su omega 94m 2l ecotec 132ag berods, tai automatas irgi gerai dirba. O vat clio 2000m 1.4 motoras, su automatu tai lavonas.Vienu zodziu As uz tiptronic'a. :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...