Jump to content

automatine ar mechanine


Aurimas

Recommended Posts

gandu lygyje ir ash zinau kad tempti negalima, tai yra galima 20 km, kas darosi kai tempi 22 nezinau :)

bet kiek teko ziuret bent jau mano deze tai ijungus N sukasi tik planetinis mechanizmas, kazko tai nesitiki kadd ten dar kasnors galetu nueiti.

dar bent jau as pirkdamas ja tikrai negalvojau kad man ja reikes ant shniuro tampytis :)

nezinau kaip kitu auto, bet bmw gamintojas raso, kad galima temti ne daugiau 150km ne didesniu nei 70km/h greiciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 68
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as nenoriu pavaidint, kad gerai vairuoju, bet ir neblogai. del ledo paklausiau, nes nebandziau. dizeliuku nelabai megstu, bet man 2000 focusiukas su 1.8 td mechanke geriau eina uz tojota dzipa automata, tik neprisimenu kelintu metu, bet varikliukas tikrai ne 1.8 ir tikrai ne sena masina, jaunesne negu focusas. as sneku is savo patirties, kas man geriau. o jus leiskit savo tona, nes jau cia prasideda vos ne varymas ant tu, kurie megsta mechanines. tai yra kiekvieno asmenine nuomone ir patirtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nenoriu pavaidint, kad gerai vairuoju, bet ir neblogai. del ledo paklausiau, nes nebandziau. dizeliuku nelabai megstu, bet man 2000 focusiukas su 1.8 td mechanke geriau eina uz tojota dzipa automata, tik neprisimenu kelintu metu, bet varikliukas tikrai ne 1.8 ir tikrai ne sena masina, jaunesne negu focusas. as sneku is savo patirties, kas man geriau. o jus leiskit savo tona, nes jau cia prasideda vos ne varymas ant tu, kurie megsta mechanines. tai yra kiekvieno asmenine nuomone ir patirtis.

reikia paziuret kas per dzipas ir ratai jau tikrai ne priekiniai bus varomi kaip pas focus'a plius daugybe kitu faktoriu, nemanau, kad deze kazkuo kalta.

O del varymo, tai siulyciau taip jauriai nereaguoti ir atkreipti demesi i pirma pacios pasisakyma sioje temoje :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas is jusu, automatu gerbejai vaziavot per plikledi, bet ta geraji su automatu mieste? ir kaip jum ta kelione? :icon-confused:

Įtariu, kad tamsta esate pakankamai jauno amžiaus.:) Be jokios ironijos.

Taip, esu važinėjęs su automatais pastaruosius kokius 10 metų. ir labai esu tuo patenkintas. Netgi įsisiubuoti (kai pusny užstrigau) sugebėjau ir išvažiuoti.:) Žiemą tai laikyčiau netgi privalumu. O dabar (kai noriu pasizabovyti) paspaudžiu mygtuką "W" ir lėtai bei solidžiai judu tikslo link.

man 2000 focusiukas su 1.8 td mechanke geriau eina uz tojota dzipa automata, tik neprisimenu kelintu metu, bet varikliukas tikrai ne 1.8 ir tikrai ne sena masina, jaunesne negu focusas. as sneku is savo patirties, kas man geriau.

O vat čia darai jaunatvišką klaidą. lygini nesulyginamus dalykus.:) Koks fokuso, ir koks džipo svoris...:)

Aš jaunystėje irgi su Peugeot 306 2.0 HDI prie sankryžos "darydavau" BMW penktos klasės, bet ar nuo to kam nors lengviau..?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet va jei automatas kur kely uzsilenktu, tai ir viskas, stovesi ilgai, o mechanke, tai kitas reikalas. kas is jusu, automatu gerbejai vaziavot per plikledi, bet ta geraji su automatu mieste? ir kaip jum ta kelione? :icon-confused:

kadaise Italijoj reikalų turėjau išsinuomavu Nisan Micra automatą žinoma vasarinėm padangom. Ir papulk tu man taip, kad tą patį vakara prisnigo puse metro, pilni pakelės grioviai italų prikritę o mano viešbutis Alpių papėdėje, taigi į pakankamai rimtą kalniuką tais serpantinais reikėjo užropot. ir nieko užropojau. kas bjauriausia pusiaukelėje papuolė keli italiūkščiai užklimpę teko tokioj įkalnėj sustot ir iš virtos pradėt jau pradėjau gailėtis, kad automatas papuolė, bet nieko. 1-ą įkalęs užgazavau, kažkokiais svilėsiais užsmirdo, bet išvažiavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinės 2 mano mašinos automatai. Triptronikai tiksliau. Iki tol visos buvo mechaninės. Manau, tai daug ką sako.

Kas dėl BMW. Būtent paskutiniai ir yra BMW 5. Dyzeliai, automatai. Galiu tik patvirtinti tą vieną jau anksčiau minėtą dalyką- jaučiasi šioks toks vėlavimas staigiai paspaudus ekseleratorių. Iš kitos pusės- jei įsijungęs SPORT režimą, tai nėra ir to.

Apsukų prie 150 km/h maždaug 2200 atrodo. Ekonomiški jie. ;)

Ir nežinau, kaip ten su Peugeot 306 hdi BMW 5 lenkt. Na nebent 1992 m 518i... :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinės 2 mano mašinos automatai. Triptronikai tiksliau. Iki tol visos buvo mechaninės. Manau, tai daug ką sako.

Kas dėl BMW. Būtent paskutiniai ir yra BMW 5. Dyzeliai, automatai. Galiu tik patvirtinti tą vieną jau anksčiau minėtą dalyką- jaučiasi šioks toks vėlavimas staigiai paspaudus ekseleratorių. Iš kitos pusės- jei įsijungęs SPORT režimą, tai nėra ir to.

Apsukų prie 150 km/h maždaug 2200 atrodo. Ekonomiški jie. ;)

Ir nežinau, kaip ten su Peugeot 306 hdi BMW 5 lenkt. Na nebent 1992 m 518i... :D

kiek teko dometis, triptronikas yra mastantis automatas, tai yra, prisitaiko prie vairuotojo vaziavimo. sitokiu vaziuot neteko....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...