Jump to content

ALIO KIAULIU AUGINTOJAI!


nerijus2

Recommended Posts

  • Atsakymai 565
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

paslapties jokios nėra.Pirma parašyk ka turi ar galvoji dėti paskui žiurėsim kas išeina iš tavo žaliavu ir ar apsimoka toki pašara gaminti.Yra dar kompiuterinės skaičiuoklės bet jos mokamos.Ojei ir turėsi ar gausi ja tai dar nereiškia kad paskaičiuota pašara ės kiaulės dar šioje vietoje reikia ir patirties žinoti kas su kuo tinka nes kompas paskaičiuos o kiaulės kompas išbrokis jo skaičiavimus.Pats iš kretingos tai pabandyk kretingos gruduose gal ka pažysti iš racionu statytoju juk miestelis nedidelis visi kaip giminės esat.Juo lab kad ir šėrimo skaičiuokles kiek prisimenu daniškas jusu krašte platino WinOpti vadinasi skaičiuoklė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba ryta grazbek turiu mieziu ,kvieciu zirniu visas mano racionas dar plius pieno sepiruoto po biski ,del kretingos grudu nelabai ka pazystu nes ne is pacio miestelio esu ,auginam nedaug tu kiauliu siai dienai 11 vnt man del saves labai idomu toki koki raciona ,nes 6-7 men auginam nera kaip pasverti kiek sudedam grudu i tas kiaulias ,viskas is akies kaip ir visi kaime ,o noretus daug maz tikslumo ir gal geriasnio augimo,aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba ryta grazbek turiu mieziu ,kvieciu zirniu visas mano racionas dar plius pieno sepiruoto po biski ,del kretingos grudu nelabai ka pazystu nes ne is pacio miestelio esu ,auginam nedaug tu kiauliu siai dienai 11 vnt man del saves labai idomu toki koki raciona ,nes 6-7 men auginam nera kaip pasverti kiek sudedam grudu i tas kiaulias ,viskas is akies kaip ir visi kaime ,o noretus daug maz tikslumo ir gal geriasnio augimo,aciu
Jeigu jau taip idomu tai galima bus ir paburti tik truputėli vėliau leisk grudus nusikulti juos pasisėti ir galėsim pažaisti sutavo racionais.Kažkur apie rugsėjo pabaiga galėsim paburti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Labaryta grazbek del racionu buvau prases kad sudarytumet koki nors ,bet nieko neisejo vien kvieciu beturiu is zirniu gal kokius 500 kg prikulem is 11 ha bet ka darysi ,apseklinom viena kiaulyte bandysiu pasilikt parselius jei atsives ir augint nes jei pirkt is turgaus tai labai brungu gal grazbek sekanti rudeni zirniu vel sesiu tai gal turesiu ,klausimas grazbek sutinta kose gal geriau kiaulia isisavina negu zalius miltus aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Na nevienintelis Vaitelis augina sertifikuotas ekologiškas kiaules :) , ekologiškos kiaulės irgi gauna vitaminų ir mineralų. Ėda viena kitą greičiausiai dėl per didelės koncentracijos garde, arba mikro klimatas blogas, bet iš esmės laikant tvarte, kompleksuose, nuo didelės kiaulių koncentracijos prasideda visos bėdos, ir ligos ir kramtymai, kaulų lūžiai ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

O tai duodat visą augalą ar tik burbuoles?? Šiaip jau nepaprastai naudingas kukurūzo krakmolas.... tik baltymų jie labai mažai turi, ir prieš penėjimo galą verta būtų nutraukti, duoti labiau subalansuotą "liesesnį" pašarą, nes "skystėja" lašiniai

O jei šeriat visu augalu (dabar pjautu) mikotoksinų būti gali...jie kaupiasi... Ės, ės ir staiga kals problemos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...