Jump to content

ALIO KIAULIU AUGINTOJAI!


nerijus2

Recommended Posts

Kainuos tiek kiek ir dabar, juk pavasarį dažniausiai paršeliai būna brangūs.

P.s. pernai svogūnėliai ir 35Lt/kg siekė, o kiek dabar parduotuvėj svogūnai? 0,49Lt/kg :icon-rolleyes:

manau kad tu šiuo atveju teisus o paršelius už bulvinyko kaina parduočiau net nemastes tiek ant kiaulės niekada neuždirbsi tiek kiek gaudamas už paršeli.šeip iš patirties tokia situacija dėl to kad pas žmones yra susikaupe daržoviu ,grudiniu atlieku netinkamu parduoti dėl to tokia kaina paršeliu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 565
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Kainuos tiek kiek ir dabar, juk pavasarį dažniausiai paršeliai būna brangūs.

P.s. pernai svogūnėliai ir 35Lt/kg siekė, o kiek dabar parduotuvėj svogūnai? 0,49Lt/kg :icon-rolleyes:

manau kad tu šiuo atveju teisus o paršelius už bulvinyko kaina parduočiau net nemastes tiek ant kiaulės niekada neuždirbsi tiek kiek gaudamas už paršeli.šeip iš patirties tokia situacija dėl to kad pas žmones yra susikaupe daržoviu ,grudiniu atlieku netinkamu parduoti dėl to tokia kaina paršeliu.

Tai vežk į Prienus. Pasiūlos kaip ir nelabai buvo normalios. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, Nerijau2 ar priklauso kaina nuo to, kiek kiaulių auginama Lietuvoje..Tiksliau, žinau...visai nepriklauso... Daug labiau priklauso nuo zloto kurso... kuo zloto kursas aukštesnis, tuo labiau neapsimoka mūsų perdirbėjams lenkiškų plėkų nuopjovų įsivežti, tuo didesnė kaina pas mus.. Kuo pigesnis zlotas...tuo labiau mūsų dešrose mėsą keičia lenkų utylius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zlotas manau dzin, dauguma nedidelių augintojų šiuo metu pardavinėja kiaules po 6,5lt. gyvo svorio, mėsos perdirbimo įmonės tikrai tiek nemoka, kiek žinau Alantos skerdykla 100 bekonus pirko lygtais po 4,5lt. didesnius kaip 120kg. dar pigiau, o iš namų tik ir nori, kad būtų ne mažiau 120kg. Kopleksinėms kiaulėms yra viena kaina o naminėms kita. Aišku nuo kiaulių skaičiaus tikrai priklauso :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

daug metu auginom kiaules,kaip tik siandien paskutine parezem,savo reikmem. ekonominiu poziuriu,tai nelabai apsimoka jas auginti. seriant kaimiskai 7-8men,pelno gaunasi tik kokia 50lt nuo kiaules. jau geriau parselius pardavineti ir tai aisku jei turesi ju pavasari,kai kainos aukstos,o rudeni sunkiau parduoti, o ir kaina perpus menkesne..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

nerijau 2,pats is anyksciu ,tai yra is cekoniu po kiek parduodi parselius ,kiek savaiciu ,as pirkau pora is ukmerges istokio ukininko ,tai porytem pardave ,meiciuka pirma atnese o paskui kiaulyte ,tai ta buvo didesne,ta ir auga kaip ant mieliu o meiciukas kai parsiveziau ir nunesiau i tvarta dar baisesnis pasidare,bet eda ir duodu tik vandensir maltu mieziu su zirniais,bulviu neduodu ,buvo parsiukai 6 /7 savaiciu po 150 litu vienas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepardavinėju aš paršiukų, parduodi žmonėms, paskui ar negerai auga ar neduok dieve krinta, gal ir ne dėl mano kaltės bet vis tiek ir jautiesi kaltas, manau ir kaltina kažkiek, taip kad atvažiuoja, parėži didelį ir jokių bėdų :D o šeip kaina girdėjau iki 170lt. pats galvoju, kad reikėtų keletą paršiukų(kiaulyčių) atsinaujinimui nusipirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki,esu naujokas sioje srityje :) pradejom auginti parselius,del saves :) bulviu ir mieziu turim jiems,bet neturem karves.tad perkame piena kaimelyje , uz litra mokam lita. norejau paklaust ar nebutu pigiau pirkti pieno miltelius? ir kokia nuomone apie juos? gal net neverta ju duot kiaulems nes nebus efekto kaip nuo pieno?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esu naujokas sioje srityje :) pradejom auginti parselius,del saves :) bulviu ir mieziu turim jiems,bet neturem karves.tad perkame piena kaimelyje , uz litra mokam lita. norejau paklaust ar nebutu pigiau pirkti pieno miltelius? ir kokia nuomone apie juos? gal net neverta ju duot kiaulems nes nebus efekto kaip nuo pieno?

pries daugiau kaip menesi pirkau parselius, kurie pieno gave tik tiek kiek zindo kiaule, o kai pradejo patys est gavo startini kombikorma ir vandens. Kai parsivezem dar keleta dienu gavo kombikorma, paskui pradejau maisyt mieziniu miltu, dabar jau gauna ir bulviu, morku virtu sumaisytu su miltais, vanduo atskirai. Eda auga ir visai nepasigenda to pieno

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries daugiau kaip menesi pirkau parselius, kurie pieno gave tik tiek kiek zindo kiaule, o kai pradejo patys est gavo startini kombikorma ir vandens. Kai parsivezem dar keleta dienu gavo kombikorma, paskui pradejau maisyt mieziniu miltu, dabar jau gauna ir bulviu, morku virtu sumaisytu su miltais, vanduo atskirai. Eda auga ir visai nepasigenda to pieno

Vat aš toki kompromituojanti klausima kodėl praėjus keletui savaičiu po nupirkimo nustojat mylėti savo augintini ir pradedat šerti tuom kas praktiškai liko nuo stalo vat to niekaip nesuprantu.Nejaugi nors karta pabandyti nebandėt kombinuotais pašarais nuo paršelio iki bekono užauginti ir pamatyti skirtuma ir tada padiskutuoti katras šėrimo budas efektyvesnis ir daugiau naudos davė.Aš suprantu kad galima nusivilti musuose gaminamu pašaru kokybe ypač perkant ne kokybe o kaina tada taip tikrai miežiniai miltai geriau negu grudiniu sėlenu asorti bet vis dėlto tikrai yra garsiu gamintoju ir musuose kurie atsako už kokybe ir šeriant ju pagamintais visaverčiais pašarais gausite akivaizdžia nauda tame tarpe ir piniginės papilnėjima.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes auginame tik del saves,ir jokiu kombikormu nezadu jiems duoti. Auginsim tik mieziu miltais,bulvemis ir pienu. tad ir klausiau butent del pieno. ar pigiau butu pieno miltelius naudot ar ne. nes pienui isleidziam dabar daug.

Mano mielas tau ir sakom kad pienas tikrai pigiau ir sveikiau nei tikri pieno milteliai.O jei apie pieno pakaitalus tai iš vis mano nuomonė produktas kiaulininkystėje nenaudotinas nes tai santykinai bent jau brangu lyginant su gaunama nauda.O apie kombinuotus pašarus tai tu be reikalo netgi čia yra ikeltas zootechniko žinynas ir ten viskas smulkiai apie kiekvieno gyvio poreikius per diena ir tu poreikiu tikrai nepatenkinsi vien tik miežiniais miltais ir dar plykitais ar virtomis bulvėmis pagardintomis pienu.Turite suprasti kad apie tai kaip sveikai , greitai ir su minimaliom išlaidom vadovėliai senai parašyti belieka tik jais naudotis dabar mokslas tik viska optimizuoja visa tai kas senai žinoma ir išrasta ir dėliojami taškai tik ant i pabrėžiant tik pagrindinius akcentus visa kita tai pamiršta sena ir nereikia čia išradinėti dviračio reikia tik nuosekliai viska daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries daugiau kaip menesi pirkau parselius, kurie pieno gave tik tiek kiek zindo kiaule, o kai pradejo patys est gavo startini kombikorma ir vandens. Kai parsivezem dar keleta dienu gavo kombikorma, paskui pradejau maisyt mieziniu miltu, dabar jau gauna ir bulviu, morku virtu sumaisytu su miltais, vanduo atskirai. Eda auga ir visai nepasigenda to pieno

Vat aš toki kompromituojanti klausima kodėl praėjus keletui savaičiu po nupirkimo nustojat mylėti savo augintini ir pradedat šerti tuom kas praktiškai liko nuo stalo vat to niekaip nesuprantu.Nejaugi nors karta pabandyti nebandėt kombinuotais pašarais nuo paršelio iki bekono užauginti ir pamatyti skirtuma ir tada padiskutuoti katras šėrimo budas efektyvesnis ir daugiau naudos davė.Aš suprantu kad galima nusivilti musuose gaminamu pašaru kokybe ypač perkant ne kokybe o kaina tada taip tikrai miežiniai miltai geriau negu grudiniu sėlenu asorti bet vis dėlto tikrai yra garsiu gamintoju ir musuose kurie atsako už kokybe ir šeriant ju pagamintais visaverčiais pašarais gausite akivaizdžia nauda tame tarpe ir piniginės papilnėjima.

Na, kolega Grazbek... nesitikėjau čia iš jūsų.... Jei ir šerti kombinuotus pašarus (ir ypač kiaulėms, kur pašarų savikaina liūto dalį sudaro)tai tik savo gamintus.... Jei jau augini gyvulį, ir ypač pramoniniu būdu tai būk malonus ir kombinuotą pašarą pasigaminti mokėk... Nėra labai sunku ir apie Lybicho barelį pasiskaityti ir nepaikeičiamų amino rūgščių lenteles kiekvienos žaliavos susirasti.. Kam atiduoti papildomas perdirbimo išlaidas kažkam??

Nors ką aš čia mokau profesionalą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai kai kalbam apie mane tai aš nesunkiai pats viska pasigaminu bet kai kalbama apie auginima savo reikmėms siulau šerti pagamintais pašarais kad galėtu pamatyti skirtuma nes jei pradės pats daryti tai gali pasiklysti niuansuose ir paskui tik kitus kaltinsi.Todėl ir siulau pradžiai pamėginti ir pamatyti skirtuma tik tikrai pagrindinis dėmesys turėtu buti pirktinio pašaro ne i kaina kad vat pigesnis už grudus tai ir perku su tokiu pašaru toli nepatemsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...