Jump to content

SEJAMOSIOS ?


Vilius

Recommended Posts

prieš 37 minutes , karolyys21 pranešimas:

Sveiki kolegos, 

Padėkit apsispresti ruošiuosi pirkti naują sėjamają, galvoju apie pronto dc ir rapid  kainos abiejų identiškos , norėčiaus išgirsti svarių argumentų kodėl būtų verta rinktis viena ar kita sėjamają !!!

Siūlyčiau rinktis pronto, nes pniaumatinė lengviau ir tiksliau sės ypač su rapsu kai rapidui reikia paipdomai viršaus maišo tai su pronto gali sausai išsėti, tada dėl kopijavimo rapidas jis nieko nekopijuoja jei laukas koks neligesnis ar kur vaga papuola tai vienur ikiš gyliai kitur paviršiams, pronto tiksliau įterps sėkla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, karolyys21 pranešimas:

Sveiki kolegos, 

Padėkit apsispresti ruošiuosi pirkti naują sėjamają, galvoju apie pronto dc ir rapid  kainos abiejų identiškos , norėčiaus išgirsti svarių argumentų kodėl būtų verta rinktis viena ar kita sėjamają !!!

farmet compact nesdomėjai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , axe pranešimas:

Mazas spaudimas i sejimo diska?

Tikriausiai. As neturiu ir nesejas su ja. Is patirties negaliu pasakyti nieko. Manau atsiras kas seja ir placiau pakomentuos. As buvau supykes ant vederio kad jis buldozeris tai labai domejausi horschu. Tai buvo kalbeta kad peoblemos su seklos iterpimu sunkioje zemeje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , karolyys21 pranešimas:

Argumentai iš Tavo pusės ???

tingiu daug plėstis,vienas iš jų manau pagrindinis sėjimo aparatas už ratų,beje jei lygini horshą su vaderiu turi lygint pronto su spiritu o ne rapidu,nes tai dvi skirtingos sėjamosios rapidas su pronto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėju su rapidu 10 metų, ir nematau problemos. Kiekviena sėjamoji turi savo pliusų ir minusų. Kai šlapiau, pronto geriau, kai sausiau - rapidas. Abi sėjamosios padaro savo darbą. O daugiau skonio reikalas. Kaip kažkas minėjo dėl rapso sėjos, tai taip, turi būti bunkerio dugne min 1 maišas supiltas ir paskui likusi sėkla, kad sėtų gerai rapsą. Nors atrodo kad rapso sėklos yra, bet jos  tie maži ritinėliai tiesiog nepaima. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as pridesiu nuo saves Amazone cirrus :D , paseta uzmina tikrai maziau nei rapidas, norma ir sejimo gyli islaiko, genda labai mazai. Pagrindine amazones beda yra Lytagra, nes dylanciu daliu visalaik reikia palaukt, tai ipranti uzsisakinet kelis menesius i prieki ir rezerve turet koki noraga ar guolio asele. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia skonio reikalas, kuri labiau patinka, tą ir imi. Jei daugiau lengvesnės žemės, rinkčiausi pronto. Rapido konstrukcija patikimesnė. Dėl to rapso išsėjimo, tai jau kaip nėra prie ko prisikabinti, ieškoma sliekų.... kas ten yra tą maišiuką daugiau užpilti, vistiek reiks išsivalyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Witalikas pranešimas:

Buvo ir pas mane minciu, rapida i pronto keisti. 
Pamaciau kaimynai, kaip pasejo. 
Persigalvojau, toliau rapidas uki bus. 

kai sausa blogai sudygo? pas mane rapidas, labai jau noretusi pakeist o vat pas kaimyna spiritas, tai jis kai sausa yra giria mano rapida del sejos kokybes, nors jis sako kad volavimas po spirito kai sausa sudygimo bedas issprestu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , tadasjo pranešimas:

kai sausa blogai sudygo? pas mane rapidas, labai jau noretusi pakeist o vat pas kaimyna spiritas, tai jis kai sausa yra giria mano rapida del sejos kokybes, nors jis sako kad volavimas po spirito kai sausa sudygimo bedas issprestu

Taip, kai sausa sakes pronto. 
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , tadasjo pranešimas:

kai sausa blogai sudygo? pas mane rapidas, labai jau noretusi pakeist o vat pas kaimyna spiritas, tai jis kai sausa yra giria mano rapida del sejos kokybes, nors jis sako kad volavimas po spirito kai sausa sudygimo bedas issprestu

Rapidą jei keist, tai tik į naują rapidą :D 

Šiemet lengvesnėj žemėj rapso sėją no till bandėm, jei kas užaugs, kitamet didesnius plotus bandysim.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...