Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

Aš manau kad turbinos fendt nelaiko gali del tarpines tarp vairo ir sedenes nes esu mates tokiu hurijozu kurie dirba visa ar puse dienos sunkiai sustoje galia lauko iskart gesina varikli neduoda varikliui padirbti ant tusčiu mors puse minutes delto ir iseina turbinos nes negauna atausti :eusa-think: Čia tik aš taip manau ir galiu klaidinti jei kas blogai pataisykit :eusa-doh:

Tu teisus, jei turbina pareina fendui, tada kalta tarpinė tarp vairo ir sėdynės, arba dar kas nors (oras per karštas pvz.) jei netiki paklausk Drapoko :) o jei turbina pareina kitos markės traktoriui tada reiškiasi traktorius prastas ir reikia pirkti fenda :D

Tai ir su kitais brendais tas pats :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

. Vokietijoj pardavimais pirmauja. Pardavimai kyla ir pasiekė 2008 m prieškrizinį lygį. Stipriai plečiama gamykla. Pagal brendo įmidžą dabar pirmauja ne vien Vokietijoj bet ir Austrijoj. :eusa-dance:

2011 pagal augima pirmauja claas traktoriu rinkoje, ir turi didziausia rinkoje augima 15%

P.S. Kazkada girdejau kad Fendt rankomis renka, o pasirodo gamykla jie dar turi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tad net nzn nei ka rinktis jd jau pats nenoriu turiu viena nei vienas darbininkas mano samdomu nenori su juom vaziuoti pabande tai sako gali pats ir vaziuoti na aisku juoko forma bet pavaziavo po viena karta ir daugiau net artyn neina :D

Bet man idomu kodel uzsinieciai tos jd perka jei jie tokie nedagaminti aisku as sutais didziaisiais nesu susidures tai gal jie ir yra kazkokie nekokie :eusa-think: aisku nuo temos krypstu :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tad net nzn nei ka rinktis jd jau pats nenoriu turiu viena nei vienas darbininkas mano samdomu nenori su juom vaziuoti pabande tai sako gali pats ir vaziuoti na aisku juoko forma bet pavaziavo po viena karta ir daugiau net artyn neina :D

Bet man idomu kodel uzsinieciai tos jd perka jei jie tokie nedagaminti aisku as sutais didziaisiais nesu susidures tai gal jie ir yra kazkokie nekokie :eusa-think: aisku nuo temos krypstu :eusa-doh:

Ir dar sakai kad nesaliskas JD :):eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo čia dėtas paskirstymo velenėlis "sunkiai" dirbantiems. Suprasčiau, kad sunkus darbas įtakoja stūmoklinės grupės, švaistiklių, alkūninio veleno ilgaamžiškumą. Bet paskirstymo velenėliui tai tikrai dzin ar tu ten daug variklį įdarbinęs ar mažai. Jam tereikia nuspausti vožtuvo spyruoklę, kurios, suspaudimo jėga, nesikeičia nuo variklio apkrovimo. Sudyla nuo per reto alyvos keitimo? (o gal jam tepimo sistemos principas netinkamas :eusa-think:) Tada ir alkūniniui turi būti tas pats- amen.

na sakykim kalbant apie l. auto paskirstymo velenėlių problemą turi a6 ar a8 2,5, 3,3 tdi, bet jų gyvenimo laiką galima prailginti pilant gerus tepalus ir laiku juos keičiant, manau F atveju tas pats iš dalies galioja, dažnesnis keitimo intervalas nei 500 ar 600h blogo žalos tikrai nepadarytų... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad alyvos keitimas tankesniais intervalais nepakenktų - faktas. Bet kur tada marketinginis triukas dingsta " Pas mus alyva variklyje keičiama kas 600 val o ne kaip pas kitus kas 500 val. Paskaičiuokite kiek sutaupysite" Gaunasi kaip visada - norėjo kaip geriau o išėjo kaip visada :( O kas dėl lengvųjų auto, tai ten ir apsukos variklių kitos.Ypač kai spidometras rodo 180km/h :lol:

P.S. netgi mtz keičiant kas 500 dar nieko nenutiko varikliui per 2500val :eusa-shhh: Alyva žinoma ne M10G2k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. alyvos paskirtis sudaryti plonyte plevele tarp besitrinanciu detaliu ir apsaugoti nuo ju tarpusavio kontakto.

kuo aukstesnes klasifikacijos alyva tuo ta plevele tvirtesne

senstant alyvai sios savybes prasteja

2. alyvos keitimo intervalas siuo metu pas daugeli gamintoju 500-600 val. taciau kogero visose instrukcijose prie situ skaiciu yra *, o apacioje smulkiom raidem paaiskinta, kad:

* naudojant biodegalus intervalas trumpeja per pus

priklausomai nuo darbo salygu trumpeja ketvirtadaliu

priklausomai nuo sieros kiekio kure dar vienu ketvirtadaliu

dirbant arktinese salygose kai temperatura zemesne kai -25-30 dar ketvirtadaliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1. alyvos paskirtis sudaryti plonyte plevele tarp besitrinanciu detaliu ir apsaugoti nuo ju tarpusavio kontakto.

kuo aukstesnes klasifikacijos alyva tuo ta plevele tvirtesne

senstant alyvai sios savybes prasteja

2. alyvos keitimo intervalas siuo metu pas daugeli gamintoju 500-600 val. taciau kogero visose instrukcijose prie situ skaiciu yra *, o apacioje smulkiom raidem paaiskinta, kad:

* naudojant biodegalus intervalas trumpeja per pus

priklausomai nuo darbo salygu trumpeja ketvirtadaliu

priklausomai nuo sieros kiekio kure dar vienu ketvirtadaliu

dirbant arktinese salygose kai temperatura zemesne kai -25-30 dar ketvirtadaliu

Jau vien pagalvojus kad reiks dirbt atitinkamom salygom alyvos kaip ir negalima pilt i technika :icon-rolleyes::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...