Jump to content

fendt


fendj

Recommended Posts

Ko stumiat, MF turi Dyna VT :D Cia panasiai kaip jondyristai puikuojasi savo pusiau remines konstrukcijos traktoriais, nors neesme, kad dickiai beremiai :D Man vienas ir tas pats kas cia ka rasineja, nepatinka - parduok, abejoji - nepirk. Konkreciai Fendt Vario skaiciais atliktu testu niekas ir nepateike. Beje ,Latvijoj 936 nepasisiukslino, Xerionas 3800 stipriai gavo malku. Jau butu pats laikas pasip*vot kokioj Claas, MF, ir pan temose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.2k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Is serijos noriu to ko neturiu, kai turiu noriu kito ;) , dirbkit jus visi ir nesukit sau galvos. Tai jiems dejuoja, tai aimanuoja. Del to daugiau su maziau arkliu man primena ta anekdota apie pensininkus sex gigantus :D

Matai zmones jauciasi taip mazu maziausiai isdurti- sumoka pinigus uz isgirta daikta, bet galutinis rezultatas nieko gero.

Panasiai kaip bekelei vietoj Patrol'io nusipirkt Micra :D

idomu kas cia ka isdure, o del kainos pirkau 936, nes kaina buvo geriausia. Zinau tik viena, kaip nepakeiciamu zmoniu, taip ir technikos, nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirbau sekmingai ir dirbsiu toliau, tiesiog parasiau viska ka galvoju ir bent jau man rodo jog issamiai ir logiskai isdesciau kodel sitas traktorius idealiai tinka sejimui.

Pasirodo negaliu tureti savo nuomones, juolab kad jauciuosi turis moraline teise i nuomone nes lyg ir traktoriu turiu ta apie kuri kalbu, nerasau, kad kaimynas, kad draugas, kad yotube ir tt, keistu kampu diskusijos pasisuka vos tik isizioju :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirbau sekmingai ir dirbsiu toliau, tiesiog parasiau viska ka galvoju ir bent jau man rodo jog issamiai ir logiskai isdesciau kodel sitas traktorius idealiai tinka sejimui.

Pasirodo negaliu tureti savo nuomones, juolab kad jauciuosi turis moraline teise i nuomone nes lyg ir traktoriu turiu ta apie kuri kalbu, nerasau, kad kaimynas, kad draugas, kad yotube ir tt, keistu kampu diskusijos pasisuka vos tik isizioju :eusa-think:

Rimvydai tikrai nieko asmenisko, tikrai zinau, kad turi savo nuomone ir visada ja tvirtai gini ir be to esi pukus zmogus. Bet pastebiu ( su tavo pagalba) bendrai musu kulturos bruozas kategoriskumas.

P.S.

As tikrai nesiruosiu nieko irodineti, bandau save prisijaukinti :) .

Uzmeskit aki siaip parinkau:

Fendt 936 - ftp://agrpub:[email protected]/tracto ... ct_Eng.pdf

John Deer 8530 - ftp://agrpub:[email protected]/tracto ... 81_a_0.pdf

Challenger MT765B - ftp://agrpub:[email protected]/tracto ... 38_a_0.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit man naujokui paaiskinti kas nutinka su Fendt 9xx ar 8xx varikliu kad jam iskyla bedu skaiciau nuo pradziu iki galo viskas kas susije su Fendt bet tikslaus nk neradau kodel taip nutinka kad varikliai nera patvarus del kokiu priezasciu ir kiek sito po garantinio laikotarpio malonumas kainuoja jei sugestu variklis ir ar imanoma is ivabaltes islauzti garantija bent varikliui 3 metus nes nevisada per pirmus metus visos vaikiskos ligos islenda kurias turi persirgti visi traktoriai kuriu skaitliukai pradeda suktis nuo 0? :D

jei pasidalinsit savo patartimi buciau dekingas nes nezinau nei ka kita rinktis reiks kai gausiu ir jei gausiu parama ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos, kad tikrai visos temos neperskaitei.... Didziausia beda tame, kad is mazos kubaturos variklio spaudzia labai daug arkliu :eusa-doh:

pats turbūt neperskaitei :D lūžta paskirstymo velenėliai deutz varikliuose 9xx serijoj, ir pridaro dar daugiau reikalų visokių, aš tai bent tokią bėdą esu girdėjas, o ne tai kad variklis lūžta nes kubatūra maža :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit man naujokui paaiskinti kas nutinka su Fendt 9xx ar 8xx varikliu kad jam iskyla bedu skaiciau nuo pradziu iki galo viskas kas susije su Fendt bet tikslaus nk neradau kodel taip nutinka kad varikliai nera patvarus del kokiu priezasciu ir kiek sito po garantinio laikotarpio malonumas kainuoja jei sugestu variklis ir ar imanoma is ivabaltes islauzti garantija bent varikliui 3 metus nes nevisada per pirmus metus visos vaikiskos ligos islenda kurias turi persirgti visi traktoriai kuriu skaitliukai pradeda suktis nuo 0? :D

jei pasidalinsit savo patartimi buciau dekingas nes nezinau nei ka kita rinktis reiks kai gausiu ir jei gausiu parama ?

Sveikas o koki iš fendt esi nužiūrėjęs nes aš ir renkuosi fendt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos, kad tikrai visos temos neperskaitei.... Didziausia beda tame, kad is mazos kubaturos variklio spaudzia labai daug arkliu :eusa-doh:

pats turbūt neperskaitei :D lūžta paskirstymo velenėliai deutz varikliuose 9xx serijoj, ir pridaro dar daugiau reikalų visokių, aš tai bent tokią bėdą esu girdėjas, o ne tai kad variklis lūžta nes kubatūra maža :icon-wink:

Žiūriu gerą klausą turi, ko tik nesi girdėjęs apie Fendt.[/color] :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matos, kad tikrai visos temos neperskaitei.... Didziausia beda tame, kad is mazos kubaturos variklio spaudzia labai daug arkliu :eusa-doh:

pats turbūt neperskaitei :D lūžta paskirstymo velenėliai deutz varikliuose 9xx serijoj, ir pridaro dar daugiau reikalų visokių, aš tai bent tokią bėdą esu girdėjas, o ne tai kad variklis lūžta nes kubatūra maža :icon-wink:

Žiūriu gerą klausą turi, ko tik nesi girdėjęs apie Fendt.[/color] :lol::lol::lol:

deutz varikliai turi rimtu bedu 9xx serijoj du traktoriai abiem kapitalinis variklio remontas. Akivaizdziai Deutz neapskaiciavo variklio ilgaamziskumu spausdami tokia galia. Bet kiekviename brande yra tam tikru modeliu su savo fokusais nezinai kada ant ko uzsirausi :) Kaip bebutu itariu fendt ir toliau tures paklausa del savo isliekamosios vertes.

Ivabalte atlikusi traktoriu apziura dviejuose mano kolegu ukiuose rekomendavo traktoriu ilgiau nei 5 metus neuzlaikyti nes ju remonto sanaudos gresmingai auga del intensyvios eksplotacijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fendt 828 buvo komercinis parasytas ir su tuo komerciniu esu paraiska pridaves bet mane labiau traukia 927 del savo svorio ir na truputi del isvaizdos labiau nes jame reiks kas met po 1000valandu prasedeti tai turi buti mielas ir paciam o del tu bedu tai kaip supratau vieningos nuomones net nera del ko uzlinksta ?

o vyrai dar toks kls jei del maksimaliu AG variklis linksta tai jei ne paskutinis klaseje tai gal resursas ilgesnis nei kad skaiciau 2000valandu o turbinom kaip kazkas rase 600valandu tai tokie skaiciai labai privercia susimastyti apie tolimesnes ivesticijas i nauja daikta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu gerą klausą turi, ko tik nesi girdėjęs apie Fendt.[/color] :lol::lol::lol:

jo drapokai kai pabendrauji su žmonėm turinčiais po 2 x F936, tai išgirsti tokių dalykų kad plaukai šiaušias, o kad tu čia juos giri ir aukštini, nuo to nieks nepasikeis, jei Tau patinka kišti šaibas į juos ir sėdėt banke sėdėk, man geriau pagulėt... kur šilta :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fendt 828 buvo komercinis parasytas ir su tuo komerciniu esu paraiska pridaves bet mane labiau traukia 927 del savo svorio ir na truputi del isvaizdos labiau nes jame reiks kas met po 1000valandu prasedeti tai turi buti mielas ir paciam o del tu bedu tai kaip supratau vieningos nuomones net nera del ko uzlinksta ?

o vyrai dar toks kls jei del maksimaliu AG variklis linksta tai jei ne paskutinis klaseje tai gal resursas ilgesnis nei kad skaiciau 2000valandu o turbinom kaip kazkas rase 600valandu tai tokie skaiciai labai privercia susimastyti apie tolimesnes ivesticijas i nauja daikta.

kad jų svoris yra panašus bet aš tavo vytoje rinkčiausi 927 ir variklis jau yra kitas, nes pac esu nužiūrėjęs 824 bet jei butų buvęs reikalingas tokios galios kaip 828 bučiau pasirinkęs 9 klase

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau kad turbinos fendt nelaiko gali del tarpines tarp vairo ir sedenes nes esu mates tokiu hurijozu kurie dirba visa ar puse dienos sunkiai sustoje galia lauko iskart gesina varikli neduoda varikliui padirbti ant tusčiu mors puse minutes delto ir iseina turbinos nes negauna atausti :eusa-think: Čia tik aš taip manau ir galiu klaidinti jei kas blogai pataisykit :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus ir turi du ūkininkai po fendt 936 dabar nusipirko dar po viena pas juos technikos tikrai pilna bet pasirinko spėkit ka ogi vienas antra 936 o kitas 820 manau jai jie tokie būtų blogi tikrai būtų nepirkę.

Manau yra pati didžiausia bėda tame kas už traktoriaus vairo sėdi tai ir prasideda tada visi gedimai girdėti ir negirdėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...