Jump to content

Purškimai


drapox

Recommended Posts

Geri pinigai... Traktoriu kaura atsivarai, parodai zmogui skyles, va, as imsiu simta nes kiaura ir nuodijuosi ! Negi pinigais sveikata matuojama ? Senai aisku kad traktoriuose filtrai angliniai turi buti bei apranga apsimauti reikia. Speju ant pirstu galu pasisakytu cia tie kurie viska nuo a iki z apsirengia. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sveiki, šiandien pradejo po mėnesio laiko krapyt. Žieminiai kviečiai (skagenas) baigia išplauket vietomis jau ir žydi. Žada keleta dienų su lietum, tai reiktų nuo fuzariumo nupust, bet jei linos ir neleis purkšt tai į žydėjimo pabaiga kaip ir neapsimoka purkšt? bent jau vienas agranomas aiškino. Kada patys purškiat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purskiau proteus+ magnis su molibdenu. Iskrito kazkokios kalkes uzkiso filtrus ( net savaime issivalanty) Vadyba aiskina, kad del kieto vandens . Ar gali taip buti ?

Man aiskino, jei nori purksti bora su proteusu, turi pilti kazkoki ph sarmintoja ar ka ten jei kietas vanduo.ir boras mazina proteuso veikima, jei to sarmintojo nededi, Tad pasirinkau purskimus atskirai, boras su molibdenu ispurkstas, liko proteusas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purskiau proteus+ magnis su molibdenu. Iskrito kazkokios kalkes uzkiso filtrus ( net savaime issivalanty) Vadyba aiskina, kad del kieto vandens . Ar gali taip buti ?

Ir dar spėju kad boras su molibdenu buvo Ikarus firmos? Man ir iškrito nuosėdos, vanduo iš prūdo. Aš buvau nurašęs Magnio sulfatui nes dar jo pridėjęs buvau, nes anksčiau jei papuldavo kartu borą su proteus naudoti, tokių fintų nepapuldavo. Bet matyt tas Ikarus boras nesimaišo su Proteus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man aiskino, jei nori purksti bora su proteusu, turi pilti kazkoki ph sarmintoja ar ka ten jei kietas vanduo.ir boras mazina proteuso veikima, jei to sarmintojo nededi, Tad pasirinkau purskimus atskirai, boras su molibdenu ispurkstas, liko proteusas.

Vienas purkstuvas tik toks buvo. Veliau nusipirkau ph reguliatoriaus ir buvo viskas ok. 100 gr. Dedasi i 100 litru tirpalo ir kainuoja ne kazka. Tai gal vadyba ir teisi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...