Jump to content

agrovizija


voras

Recommended Posts

buvau ir as, bet ne vieno forumiecio nepazystu gaila. Butu gerai zemesukis.com palapine,kad butu, tada butu galima susipazinti :eusa-shifty:

Nu as tai sutikau ir shaulini , ir bulvininka , ir raimix maciau su fendt,ais besidarbuojanti o liaudies tai oi-ui kiek buvo, technikos gal net trygubai daugiau liginant su pernai. Man nepakako vienos dienos, niekur nespejau visko apziuret. Mastau gal dar paskutine diena pakortoti dalyvavima :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau ir as, bet ne vieno forumiecio nepazystu gaila. Butu gerai zemesukis.com palapine,kad butu, tada butu galima susipazinti :eusa-shifty:

Nu as tai sutikau ir shaulini , ir bulvininka , ir raimix maciau su fendt,ais besidarbuojanti o liaudies tai oi-ui kiek buvo, technikos gal net trygubai daugiau liginant su pernai. Man nepakako vienos dienos, niekur nespejau visko apziuret. Mastau gal dar paskutine diena pakortoti dalyvavima :icon-rolleyes:

pasidarbavau, aruniui ant zlasties :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia tipo paroda tik vieną dieną buvo ? Ar kolegos dar nuo vaišių neatsigavę, kad daugiau atsiliepimų negirdėt :icon-rolleyes:

Kad jau visi bijo prisipazint tai as pasisakysiu - teko dalyvaut :)

O jei rimciau visai idomus renginys gavosi. Buvo visokio oro. Idomiu pasirodymu. Strigom pora kartu, strigo ir konkurentai :) Na vienu zodziu man patiko. Tik manau kad uztektu 2 dienu. Tai tuo paciu isprestu ir laukeliu problema. Butu 50% didesni jie. Turiu omeny pasirodymu laukelius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

teko sudalyvaut ir man du kartus per atidaryma ir uzdaryma, mano nuomone labai gera svente, kas ka norejo tas ta ir pamate, kur norejo ten ir sudalyvavo, o del nesklandumu tai kaipcia pasakius, juk jie tik vadybininkai o ne profisionalus ukininkai. Mano manymu labai vykes renginys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

renginys tikrai neblogas, nors tebuvau tik viena diena, nors gyvenu visai šalia. domino labiausiai augalų veislės, į technika beveik nėjau žiūrėt, tik į arunio kontora ir intrac kontoras užsukau, nes teleskopai domino. šiaip susumavus tokia išvada padariau, kad renginys tikrai vykes ir reikalingas lietuvai, nes daugiausiai naudos nešantis auginant derlių, netaip kaiip ką pasėsi , grynai technikos gražiosios pusės demonstravimas, nors ir čia netrūko šito.Šiaiip pastebėjimas, kad demonstruojamos lžibū veislės gražesnės šituose laukuose nei ūkininkų auginamuose plotuose, gal dėl to kad ūkininkai nemoka augint, ar dėl to kad tuos kelių kvadratų plotėlius grynai parodai ruošia???!!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...