Jump to content

Zirniai


valstietis

Recommended Posts

Vakar buvau ką pasėsi ir teko pakalbėti su labai šaunia instituto darbuotoja apie žirnius, ji patarė be balandžio vidurio jų nesėti, nes jie vistiek nesivystys o tik stresuos, piktžolės pradės augti o žirniai stovės vietoje. Jokie auksiniai vandenėliai realios naudos neduos tik pinigus išmesit.O tokius konsultantus kurie juos siūlo siūskit toli toli :)  Nieko nereikia beicuoti. Geriau pasiimkit kilogramą sėklos ir padaiginkit (ne pūdykit stovinčiame vandenyje o daiginkit), jei atsiras pelėsis, reiškiasi dalis sėklos žemėje supus, toldėl reikėtų padidinti sėjos normą, o kitais metais mastykit apie sėklos atnaujinimą. Tręšimas tik kompleksinėmis prieš sėją, be jokio ažoto, kam azotą gaminančius augalus dar tręšti azotu? žemė turi būti ideliai įdirbta, i pikžolėtą žemę sodinti net neverta. Herbicidai vien kainuoja nuo 300 Lt stomp+ basagran. Visur naudokit lipnia medžiagą, ji pigi, ir duodą didelį efektą.

 

Ir šiaip kiek atkreipiau dėmesį, visi kaip išprotėję dėl tų pupinių, ar negausim su lazda per kaktą, kai praktikškai kiekvienas ūkininkas bus pasisodinęs jų o iškišti nebus kur, arba kaina bus neatperkanti. Į Iraną žirnių neišplukdysim :D Na gal atvažiuos kokie vokietukai su savo fūrom...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasnekejai su vienu zmogum ir viena tiesa matai, labai gaila kad nera kuo uzbeicuot tu zirniu, o ta darbuotoja nepapasakojo apie beicu bandymus? O pasirodo jie duoda gera efekta, tik registraciju nera. Bet cia kiti niua sai. Zirniai ir pupos yra SEJAMOS, sodina tik bulves ir medelius.

O aš sodinu viską. Jūs galit sėti ir sodinti. Beicai ir kiti vandenėliai duoda didžiausią ir garantuotą naudą tik persticidų pardavėjams. Kalba vyko ne tai, kad jie neduoda jokios naudos, bet ta nauda tiesiog neatsiperka, kad ir ką sakytų vadybininkai. Tas žmogus apie kurį tu šneki atidavęs pusę savo gyvenimo javams ir visiems pupuniams augalams. Tiesa yra labai reliatyvi savoka, tačiau aš nematau preteksto netikėti žmogumi kuris neturi tikslo man kažką parduoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad tinkama augalu apsauga prasideda nuo beicavimo. Ekologiniuose ypatingai. Yra produktu neblogu, pats LAMMC tiria juos lauko salygoms. Tad sakyciau cia nereikia sneket kad tam tikri produktai duoda nauda pardavejui. Atsirenki ko tau reikia o ko ne. GERASUKIS esi pradedantis, tad isgirsi visokiu nuomoniu, po 10 metu savo patirtim galesi dalintis su kitais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Ir šiaip kiek atkreipiau dėmesį, visi kaip išprotėję dėl tų pupinių, ar negausim su lazda per kaktą, kai praktikškai kiekvienas ūkininkas bus pasisodinęs jų o iškišti nebus kur, arba kaina bus neatperkanti. Į Iraną žirnių neišplukdysim :D Na gal atvažiuos kokie vokietukai su savo fūrom...

Rimtas pastebejimas ,kai nera tai nera o kai puola tai visi ... bet juk jusu kraste perdirbimas stovi tai neturetu buti problemu su realizacija..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad tinkama augalu apsauga prasideda nuo beicavimo. Ekologiniuose ypatingai. Yra produktu neblogu, pats LAMMC tiria juos lauko salygoms. Tad sakyciau cia nereikia sneket kad tam tikri produktai duoda nauda pardavejui. Atsirenki ko tau reikia o ko ne. GERASUKIS esi pradedantis, tad isgirsi visokiu nuomoniu, po 10 metu savo patirtim galesi dalintis su kitais.

Manau ir tu ir aš gerai žinom kad pirmiausia apsauga prasideda nuo sėjomainos, pirmas dalykas pupiniams laikytis 4 metų tarpo.Jei nesilaikai sakyčiau beicas tampa būtinybė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...