Jump to content

KOL KITI MIEGA...


sigis

Recommended Posts

  • Atsakymai 189
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...

Štai sėdžiu ir mąstau: forumiečių virš tūkstančio, o aktyvumas mažas... Žinoma, pavasario darbymetis, vakare ir aš ne visuomet randu laiko prisėsti prie kompo, bet rytas yra mano asmeninis laikas ir, kaip jau esu rašęs, peržiūriu oro prognozes ir visus naujausius forumiečių pranešimus. Dažniausiai pasirenku stebėtojo poziciją, tačiau jeigu randu ką pasakyti, rašau :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai sėdžiu ir mąstau: forumiečių virš tūkstančio, o aktyvumas mažas... Žinoma, pavasario darbymetis, vakare ir aš ne visuomet randu laiko prisėsti prie kompo, bet rytas yra mano asmeninis laikas ir, kaip jau esu rašęs, peržiūriu oro prognozes ir visus naujausius forumiečių pranešimus. Dažniausiai pasirenku stebėtojo poziciją, tačiau jeigu randu ką pasakyti, rašau :icon-cool:

kaip matau radai ką pasakyt

:lol: Ieškok ir rasi :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

pieninkyste pradzioj galvojau, nes darbe teko nemazai nagu prikishti prie praktiniu dalyku, pavazinet po pasauli shiek tiek, taigi tuo metu buvo gan neblogi pamatai ziniu atzvilgiu, po to persigalvojau, nes negaliu susitaikyt su mirtim, net ir galviju, nezinau apsurdas kazkoks kai karve baigesi o tu nieko nebegali padaryt, dar bandai mesininkams prisikambint, ziauru, arba visi versiavimaisi, reikia kur kas geresniu ziniu ir nervu nei mano, as karshtoko budo, o su gyvuliais reikia butu shaltu nervu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pastatu staybos ir mechanizacijos skyriaus vadovu teko padirbet

:)

ispradziu ir konsultantu zinoma, tai nu nu i na toki darba, pats sau veikla kai turi susigalvot, jau vien tai yra diziulis darbas :)

zodziu teko daug informacijos per knysle perleist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del mazo atlyginimo ir laiko leidimo ir kapitalo nesukurimo, kaime esti visada turi, taigi gali ir apie kitus darbus ir rupescius pagalvot, gali pasodinti medi, gali nupjauti zole, gali padeti kaimynui, gali suremontuoti sena tranta, gali nupirkti zemes kad ir uz paskutines kapeikas bet tai jau kapitalas kuris po taves paliks kazkam, galu gale parduos, nors labai tikiuos, kad mano vaikai to nedarys. zodziu as kuriu savo pasauli o ne gyvenu kazkieno tai pasaulyje ir padedu ji kurti, kaime as padeties valdovas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...