Jump to content

KOL KITI MIEGA...


sigis

Recommended Posts

  • Atsakymai 189
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nu va, pasirodo yra zmoniu suprantanciu kaimieti, shaunuolis shaulini, tu kuri kitoki pasauli, jis irgi tavo, tiesiog ash kaip kaimo berniukas nesugebejau prisitaikyti prie mieto tempo, o kaime jei ne saskaitos ir visokie kitokie valdishki reikalai tai man leikrodzio nereiketu, gyveni sau ir savo sheimai, su vaikais per diziausia darbymeti ant zoles pasivolioji i krekzdes pziopsai, mazasis ir tas jau vedasi ant kalniuko i debesis paziuret, negaleciau jau be shitu dalyku gyvent

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, pasirodo yra zmoniu suprantanciu kaimieti, shaunuolis shaulini, tu kuri kitoki pasauli, jis irgi tavo, tiesiog ash kaip kaimo berniukas nesugebejau prisitaikyti prie mieto tempo, o kaime jei ne saskaitos ir visokie kitokie valdishki reikalai tai man leikrodzio nereiketu, gyveni sau ir savo sheimai, su vaikais per diziausia darbymeti ant zoles pasivolioji i krekzdes pziopsai, mazasis ir tas jau vedasi ant kalniuko i debesis paziuret, negaleciau jau be shitu dalyku gyvent

Bl... ateini iš ryto į darbą pilnas jėgų, atsisėdi, perskaitai, kaip kiti gyvena, ir supranti, kad pats taip š...nai gyveni...:)

Suprantu, kad neprikalbėsiu savo šeimynos į kaimą išvažiuoti gyventi, suvokiu, kad net priemestinio ūkio nesusikursiu (nes per brangu, o taip norisi), tai nors voro filosofiniai pamąstymai širdį atgaivina... :lol: Blyn, kaip baltai pavydžiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va, pasirodo yra zmoniu suprantanciu kaimieti, shaunuolis shaulini, tu kuri kitoki pasauli, jis irgi tavo, tiesiog ash kaip kaimo berniukas nesugebejau prisitaikyti prie mieto tempo, o kaime jei ne saskaitos ir visokie kitokie valdishki reikalai tai man leikrodzio nereiketu, gyveni sau ir savo sheimai, su vaikais per diziausia darbymeti ant zoles pasivolioji i krekzdes pziopsai, mazasis ir tas jau vedasi ant kalniuko i debesis paziuret, negaleciau jau be shitu dalyku gyvent

Bl... ateini iš ryto į darbą pilnas jėgų, atsisėdi, perskaitai, kaip kiti gyvena, ir supranti, kad pats taip š...nai gyveni...:)

Suprantu, kad neprikalbėsiu savo šeimynos į kaimą išvažiuoti gyventi, suvokiu, kad net priemestinio ūkio nesusikursiu (nes per brangu, o taip norisi), tai nors voro filosofiniai pamąstymai širdį atgaivina... :lol: Blyn, kaip baltai pavydžiu...

na galiu paguosti paskayk temą trąšų kainos apie nustipusius veršiukus mėšlakratėj ir tt truputi praeis tas pavydas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkiausiai tai kai to tevu uzgivento turto mazokai..Atrodo galetum kalnus nuverst,simtus ha suart,didziules fermas apeit,bet deja ju nera..Ziuri su pavydu kaip kiti dirba,atrodo taip smagu butu..o jei dar kam pasakai kad kaime likti nori keistuoliu isvadina...nors taip smagu tam kaime..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkiausiai tai kai to tevu uzgivento turto mazokai..Atrodo galetum kalnus nuverst,simtus ha suart,didziules fermas apeit,bet deja ju nera..Ziuri su pavydu kaip kiti dirba,atrodo taip smagu butu..o jei dar kam pasakai kad kaime likti nori keistuoliu isvadina...nors taip smagu tam kaime..

Ne viskas iš karto... kažkada ir man MTZ 82 buvo svajonė... Dabar svajoju, kad daugiau liktų laiko į tuos debesis pažiūrėt :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunkiausiai tai kai to tevu uzgivento turto mazokai..Atrodo galetum kalnus nuverst,simtus ha suart,didziules fermas apeit,bet deja ju nera..Ziuri su pavydu kaip kiti dirba,atrodo taip smagu butu..o jei dar kam pasakai kad kaime likti nori keistuoliu isvadina...nors taip smagu tam kaime..

Įdomu ką tavo vaikai pasakys :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai sunus aplenkia teva reikia tik dziaugtis, vadinasi jis pastate tave ant tinkamo laiptelio ir sugebejai lipti toliau, taigi naturalu kad vaikai pralenkia,nes tevai juos uzkelio ant to laipto ant kurio jau patys uzlipe, ka pasirinks vaikai tai jau ne tevu valioje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia ivairiai gali but..gyvenimas nenuspejamas.Gal kada ir as varysiu galvos nepakeldamas paziuret i tuos debesis,o vaikai sakys eik velniop tevai su savo ukiu,isvarau i miesta :)

arba sakys tą patį ką ir tu "kokį švaką ūkelį tėvas te užgyveno, nėr kur prasisukt." O tu bumbėsi " 20 metų su tuo traktorium dirbau, atidaviau sūnui o jis per 5 metus dabaigė" :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O cia ivairiai gali but..gyvenimas nenuspejamas.Gal kada ir as varysiu galvos nepakeldamas paziuret i tuos debesis,o vaikai sakys eik velniop tevai su savo ukiu,isvarau i miesta :)

arba sakys tą patį ką ir tu "kokį švaką ūkelį tėvas te užgyveno, nėr kur prasisukt." O tu bumbėsi " 20 metų su tuo traktorium dirbau, atidaviau sūnui o jis per 5 metus dabaigė" :lol:

As manau kad mano vaikai pasiliks kaime, nes sake kad mieste tik tinginiai ir slunkiai gali gyventi
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.. pas mane nebent žentai, o sūnus , kaip Powilas rašo...eik velniop :icon-exclaim:

O ka zentai geras dalykas :) , nores dukra prisipratint tai ir uosviui dovanele kokia suorganizuos :icon-wink: .

Algi,tikčiau jums į žentus :icon-question::D Kol kas viengungis esu o iki Pušaloto ar Pasvalio man netoli...o be to dar girdėjau kad jūsų dukra buhalterinę apskaitą išmano...tai pliusas būtų-nebereikėtų buhalterės samdyti :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...