Jump to content

Trašu barstytuvai


Recommended Posts

dar nepamirsk, kad kartais svarstykles grybaut pradeda. o jeigu tokiom materijom ziuri - tai pas pati kombainas derlingumo laukus piest turetu....

o jei nori idealaus tikslumo - barstytuvas turi but tik ant vaziuokles. vat tada gali ir svarstykles isidet. kitu atveju - pinigai balon.

Jokiom materijom nežiūriu, daug metų trešiau su paprasta barstykle ir javai užaugdavo neblogesni. Atsiradus galimybei atnaujinti barstyklę, pasirinkau su kompu ir svarstyklėm, kolkas darbas teikia malonuma. Dėl patikimumo tokių sistemų tai tik laikas parodys kas ir kaip. Aišku viena, kad sugedus remontas kainuos daug. Kai ieškojau barstyklės rauch neturėjo skubiai, amazonės bei kuhno nesirinkau vien dėl prastos dažymo kokybės (Mano nuomone). Pasirinkau Bogballe su visais jos pliusais ir minusais.

Na vat sliesorius mane taip nugasdinai, kad be svarstykliu kompas tik zaislas, tai dabar nezinau net ka daryt, gal sakau ir to kompo nereik isvis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as imciau axis

man atrodos, kad pas Jus blogu daiktu ukyje nera... :) nemanau kad tas axis kuo nors mandresnis uz amazone, amazones kaina tik patrauklesne biski :)

yra blogu dalyku ir pas mane, pvz skolos, privalumuas pagrindinis tas kad remas laiko 3 tonas, as vezu net 3,5 t, nera jokiu grandiniu dozavimo, o del dazymo tai anksciau ar veliau islys rudys nori to ar nenori, nebent trestuvas bus padetas tik ant pjedestalo

p.s. negi as kur nors sakiau, kad pas mane viskas tik geriausia????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra blogu dalyku ir pas mane, pvz skolos, privalumuas pagrindinis tas kad remas laiko 3 tonas, as vezu net 3,5 t, nera jokiu grandiniu dozavimo, o del dazymo tai anksciau ar veliau islys rudys nori to ar nenori, nebent trestuvas bus padetas tik ant pjedestalo

p.s. negi as kur nors sakiau, kad pas mane viskas tik geriausia????

nesaket, bet kad blogo nei vieno ner :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deje, tas koeficientas praktikoje dažnai keičiasi, tai gerai matosi tręšiant su svarstyklėm. Vos tik užpilsi drėgnesnių trašų iš kokio atidrėkusio dimaišio arba ilgiau tręšiant susifrakcijuoja trašos barstyklėj kai vis dapili į netuščia , tai koeficientas gali ir 50 proc. pasikeisti. Netgi atrodytų gerom sąlygom dirbant koficientas keiciasi nors ir ne labai daug, bet gana dažnai. :)

Aš tą patį čia jau gan senai,kartas nuo karto parašau,tik niekam tai nerūpi.Na,bet kokiu atveju,pirkėjas pats renkasi,ko jam reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deje, tas koeficientas praktikoje dažnai keičiasi, tai gerai matosi tręšiant su svarstyklėm. Vos tik užpilsi drėgnesnių trašų iš kokio atidrėkusio dimaišio arba ilgiau tręšiant susifrakcijuoja trašos barstyklėj kai vis dapili į netuščia , tai koeficientas gali ir 50 proc. pasikeisti. Netgi atrodytų gerom sąlygom dirbant koficientas keiciasi nors ir ne labai daug, bet gana dažnai. :)

Aš tą patį čia jau gan senai,kartas nuo karto parašau,tik niekam tai nerūpi.Na,bet kokiu atveju,pirkėjas pats renkasi,ko jam reikia.

bet, yra kita puse... ne visu gamintoju tie reikalai vienodai isspresti, jei koeficientai knisasi pas x barstykle, nereiskia kad tai bus pas y... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet, yra kita puse... ne visu gamintoju tie reikalai vienodai isspresti, jei koeficientai knisasi pas x barstykle, nereiskia kad tai bus pas y... :icon-rolleyes:

Variantas.Bet netikiu,kad iš pažiūros aiškiai nevienodos trąšos būtų vienodų byrėjimo savybių.Kiek tai skirsis x ir y barstyklėse,jau kitas klausimas. Įdomumo dėlei,pabandykit kada laiko turėdami sukalibruoti,iš pažiūros labai panašias,Lt ir Pl,ar Rus azotines trąšas.Jei to nedarėt,būsite gan nustebę,kiek skiriasi byrėjimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Variantas.Bet netikiu,kad iš pažiūros aiškiai nevienodos trąšos būtų vienodų byrėjimo savybių.Kiek tai skirsis x ir y barstyklėse,jau kitas klausimas. Įdomumo dėlei,pabandykit kada laiko turėdami sukalibruoti,iš pažiūros labai panašias,Lt ir Pl,ar Rus azotines trąšas.Jei to nedarėt,būsite gan nustebę,kiek skiriasi byrėjimas.

tas tiesa, bet kazachiskos valdo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas tiesa, bet kazachiskos valdo :lol:

Tai va. Dar gerai,kai žmonės bent sezono pradžioj pasižiūri,kas ir kaip,bet žinau ne vieną,kurie visą gyvenimą nustato,tarkim, "ant trijų" ir tręšia ir vargo nemato.Ir dar vietoj 540,darbinis sukasi visu 1000,nes mentės padilę ir nenumeta tiek,kiek reikėtų.Tiesa,tokiems nei svarstyklės nepadės. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas tiesa, bet kazachiskos valdo :lol:

Tai va. Dar gerai,kai žmonės bent sezono pradžioj pasižiūri,kas ir kaip,bet žinau ne vieną,kurie visą gyvenimą nustato,tarkim, "ant trijų" ir tręšia ir vargo nemato.Ir dar vietoj 540,darbinis sukasi visu 1000,nes mentės padilę ir nenumeta tiek,kiek reikėtų.Tiesa,tokiems nei svarstyklės nepadės. :)

ant daug ha ten tu kilogramu nei su svarstyklem nei be ju nesugaudysi, paprasciausiai su svarstyklem patogiau, greiciau kazkiek ir viskas, o kaip zinome uz patoguma reik moket...klausimas ta kaina pirkejo poziuriu patenkinama ar ne, toks ir sprendimas, tas pats ko gero visam technikos pasaulyje...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...