Jump to content

razienos ziema


vrimvydas

Recommended Posts

karta su lekstem perlekt ir bus tas lengvas kultivavimas ir razienos matysis ir kad kazkas daryta matyt :D

nu vat kad ne, kai snekejau su NMA mergicka, jin mane sarkastiskai per danti trauke, kad su lekstem - "leksciuoja", plugais "aria", ov at su kultivatorium kultivuoja.. bandziau aiskint kad mano kultivatorius su lyginimo lenta -- tai sake, kad ja reikia nussimt :)

tai zodziu padarem taip -- nubraukem viska su eko akeciom ir tiek.. pats tas atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 300
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jau mane tirktino del razienu per ziema (tiksliau ne mano o tevo uki) per abu lygiai 99.98 Ha

tad man si programa gan aktuali... jau nuo balandzio men vos ne po karta i nma skambindavau...

kazkas tokio ka ir kiti pasakojo... kad plugas aria lekstes leksciuoja...

esme tama kad gali daryti ten ka tik nori ar ekomatus naudoti ar skutika... viska galima nes tikrintojas atejes tuti aiskiai matyti jog pries tai tas laukas buvo razienos o dabar yra jau po "kultivavimo" nes netycia i viena lauka kur netoli namu buvo skutikas nuvaziavo ir pabande naujus noragus po remonto. jau galvojau bus sakes...

bet kai atejo tikrintojas ji nusivedziau iki to lauko tai sake kad viskas gerai....

skutimas kokia 10 cm su normaliu noraginiu skutimu tai taip visas razienas ir isdirbom...

Man taip aiskino kad tas kultivavinas sugalvotas ES nes tipo per mazai ukininkas ideda del tu 500 lt ismokos todel primete kultivavima.

koks skirtumas kas toj razienoj daryta. jos nauda yra sumazejus dirvos erozija, o kai po to skutimo ten tie siaudai susimaiso su zemen ir dar jei pabiros gerai suzelia, tai jokia erozija negresia. O tiem gyvuneliam manau irgi taip patinka ir ukininkui is dalies tas skutimas nekenkia....

Tik tas kad jau tuose laukuose teks vasarinius auginti...

Gal nuo kovo pirmo reiks pabandyti arti ar ka daryti, nes labai gera visokiu piktzoliu veisykla bus iki pavasario...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9.5.7. atlikti lengvą paviršiaus kultivavimą (atlikus kultivavimo darbus turi aiškiai matytis

ražienos) iki rugsėjo 30 d(iš įstatymo ABC).....tai nahrien nervus gadint, galėjo gi aiškiai parašyt ...lengvą žemės paviršiaus įdirbimą taip , kad matytųsi ražienos, :icon-idea: ar kažką panašiai ..o dabar visi bandom kultivuot ir š... gaunas ...rimtai ,,sunervino :icon-cry: ,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas men vakar buvo, zilvicius matavo tai uzklausiau tos paneles kaip su kultivavimu, nu ka ji sako: mes patys nezinom kaip traktuo ta kultivavima ir dar plius jei ukininkas sukultivavo dar pries menesy ar tik javus nuemes, lietus viska graziai priplaka, pabiros sudygsta plius dar zoliu visokiu prasikala ir gaunasi pieva razienoj ir tu yrodyk kad kultivaves juk paprasciausiai nieko nematyt. : ?:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj priemonėj nedalyvaujam, todėl neturiu supratimo, kokias sutartis jūs ten pasirašę su nma, bet panašu, jog jie vienašališkai ją pakeitė. Jei toliau taip bus, tai kitamet gali atsirast nutarimas, jog vienintelis teisėtas padargas "lengvai kultivacijai" - arklinis drapokas. Čia kaip tam anekdote - eina moteriškė takeliu, žiū 100 Lt guli. Vau, galvoja, radau 100 Lt. Bet vos tik pasilenkia pinigus paimti, pajunta, jog ne rado o uždirbo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj priemonėj nedalyvaujam, todėl neturiu supratimo, kokias sutartis jūs ten pasirašę su nma, bet panašu, jog jie vienašališkai ją pakeitė. Jei toliau taip bus, tai kitamet gali atsirast nutarimas, jog vienintelis teisėtas padargas "lengvai kultivacijai" - arklinis drapokas. Čia kaip tam anekdote - eina moteriškė takeliu, žiū 100 Lt guli. Vau, galvoja, radau 100 Lt. Bet vos tik pasilenkia pinigus paimti, pajunta, jog ne rado o uždirbo...

:lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...