Jump to content

razienos ziema


vrimvydas

Recommended Posts

  • Atsakymai 300
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tai kad ražienu nesugadinau, o juk ražienos išlikimas ir yra aktualiausias dalykas ,taip bent rašoma taisyklėse :eusa-dance:

taisyklėse parasyta lengvas kultivavimas...giluminis lengvai kultivuoja??? :lol::lol: jei pagal mus tai mes išvis retai ka pažeidinėjam.. :icon-mrgreen:

Jei giluminis dirba iki 70 cm, tai 35 jam tik lengvas kultivavimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

na nezinau kaip jums Kolegos bet as ispo situ razenu neko derliaus negaunu :( bandziau seti ir v mezius ir v kvetsius ir v rapsa skutau ir ariau ko tik nedariau derlius perpus mazesnis daryk ka tu nori tai seis metais galvojiu palikti joda pudima pritresti stiprei meslu ir bus rami galva bent lauka pritresiu ir zemei pailseti dosiu o tada kita meta be jiokiu npk puiku derliu paimsiu :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na nezinau kaip jums Kolegos bet as ispo situ razenu neko derliaus negaunu :( bandziau seti ir v mezius ir v kvetsius ir v rapsa skutau ir ariau ko tik nedariau derlius perpus mazesnis daryk ka tu nori tai seis metais galvojiu palikti joda pudima pritresti stiprei meslu ir bus rami galva bent lauka pritresiu ir zemei pailseti dosiu o tada kita meta be jiokiu npk puiku derliu paimsiu :eusa-dance:

:handgestures-thumbupleft: , super , taip su organika ir humusa padidinsi , gerai , kad turi sito gerio (meslo)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iš tikro ražienos ir yra ant to geros, jei paliekamas pūdimas ir rudenį gali rapsą ankščiau pasėti
pilnai sutinku ,dar esu pastebejas kad iki rugpjutsio 05 pasetas rapsas nei man nei kaimynui nenusaldavo :eusa-dance: ka ankstsiau ir darydavom sedavom laiku bet kai visokie profesorei pradejio aiskinti kad rapsa galima sieti iki rugsejio prasidejio neizemojimai :eusa-think:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...
ar kas lengvai kultivuodami razienas pasejat ka nors zaliai trasai? ar cia butu kazkas pazeista paliekant razienas ziemai? Jos lyg ir liktu. Gal kas tiksliai zinot kaip yra,be jokiu "man atrodo",kaimynas seja" ir panasiai :D

Prieš porą metų klausiau, kaip tik šito NMA,tai atsakymas su išvedžiojimais, bet esmė isėti tarpines kultūras nedraudžiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kas lengvai kultivuodami razienas pasejat ka nors zaliai trasai? ar cia butu kazkas pazeista paliekant razienas ziemai? Jos lyg ir liktu. Gal kas tiksliai zinot kaip yra,be jokiu "man atrodo",kaimynas seja" ir panasiai :D

kazkuriais metais su giluminiu i raziena rapsa ikisom (be jokiu klausinejimu). draudimo nebuvo o ir razienos liko. ir kai paskuj patys domejomes, niekas negalejo atsakyt kad taip galima ar negalima, siuntinejo is vieno kabineto i kita, peciais traukiojo, "pasidomesim".. sankciju negavom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kas lengvai kultivuodami razienas pasejat ka nors zaliai trasai? ar cia butu kazkas pazeista paliekant razienas ziemai? Jos lyg ir liktu. Gal kas tiksliai zinot kaip yra,be jokiu "man atrodo",kaimynas seja" ir panasiai :D

kazkuriais metais su giluminiu i raziena rapsa ikisom (be jokiu klausinejimu). draudimo nebuvo o ir razienos liko. ir kai paskuj patys domejomes, niekas negalejo atsakyt kad taip galima ar negalima, siuntinejo is vieno kabineto i kita, peciais traukiojo, "pasidomesim".. sankciju negavom.

Iki derliaus nuejimo tikrai niekas nedraudzia, o kas irodys kad kitaip buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kas lengvai kultivuodami razienas pasejat ka nors zaliai trasai? ar cia butu kazkas pazeista paliekant razienas ziemai? Jos lyg ir liktu. Gal kas tiksliai zinot kaip yra,be jokiu "man atrodo",kaimynas seja" ir panasiai :D

kazkuriais metais su giluminiu i raziena rapsa ikisom (be jokiu klausinejimu). draudimo nebuvo o ir razienos liko. ir kai paskuj patys domejomes, niekas negalejo atsakyt kad taip galima ar negalima, siuntinejo is vieno kabineto i kita, peciais traukiojo, "pasidomesim".. sankciju negavom.

bet pavasari uzdeklaravot tikriausiai ziemini rapsa, tai del to NMA gali prisikabinti kad razienos apsetos buvo, nebent turi deklaruoti vasarini

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...