Jump to content

Trašų kainos


bLiudas

Recommended Posts

prieš 21 minutes , agronoms pranešimas:

Manau kad mažam jos įkandamos labiau nei dideliam.

Sakai va golega norėjo pasiimt atidejimuij nu ir ką kontora neduoda didesnio limito nes jiem reik garantijų ir iš kur tas mažas turėsi fiksuok grudus kurie dar neatitinka trąšų kainos 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Norek nenorėjas jai už trasas dvigubai mažesni kiekį imdamas piniginė išraiška vos ne triguba o kur dar hemijos kaina pakilus o pas juos limitai duodami tai nekilo

Nelabai supratau, tai kiek tam mažam ūkiui reikia tu trąšų? Bent pirmam tręšimui po 150kg skaičiuojant ant 40 ha reikia 6t, po 680 eur/t gaunasi 4080 eur +PVM, tai kas čia per tokią didelė suma ir kaip reikia ūkininkauti kad daryti problemų? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas, lyg niekada nėra ūkiai susidūrę su rizika (o gal ir nėra) iki šiol. Žiema gera, rapsai laikosi. Kas bus vasarą, tai nėra prognozių, bet kada jos buvo tokiu laiku? Kiek buvo prastų sezonų, tai mes mažai kūlėm, nes faktiškai nebuvo normalaus tręšimo. Prastos žemės, sakom vistiek neaugs. Bet kaimynas kūlė vistiek. Kai pradėjom tręšti, bet kokie orai bebūtų, kažkas lieka vistiek. Neįsivaizduoju dabar be salietros javų auginimo. Žirniams neduosim, mišiniams neduosim (pašarui), bet kviečiai ir rapsai tai be kalbų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Virgis. pranešimas:

Nelabai supratau, tai kiek tam mažam ūkiui reikia tu trąšų? Bent pirmam tręšimui po 150kg skaičiuojant ant 40 ha reikia 6t, po 680 eur/t gaunasi 4080 eur +PVM, tai kas čia per tokią didelė suma ir kaip reikia ūkininkauti kad daryti problemų? 

Su tuo 150 tai tik skola užsikrauni maži PVM nesigrazina skolon imant tikrai ne 680  dabar ka aš kalbėjau ten tikrai liūdnai piesesi cia kiekvienas savaip pasveria rizika kiek gali investuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Su tuo 150 tai tik skola užsikrauni maži PVM nesigrazina skolon imant tikrai ne 680  dabar ka aš kalbėjau ten tikrai liūdnai piesesi cia kiekvienas savaip pasveria rizika kiek gali investuot

Aš ne apie skolon imant kalbu, aš klausiu kaip reikia ūkininkauti mažam ūkiui kad neturėti neturėti pinigų bent po 150kg/ha  N34 nupirkti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Virgis. pranešimas:

Aš ne apie skolon imant kalbu, aš klausiu kaip reikia ūkininkauti mažam ūkiui kad neturėti neturėti pinigų bent po 150kg/ha  N34 nupirkti? 

Nu jai zemes neperka ar gelzgalio tai ir turi bet jai investuoja tai tu pinigėlių ir nelieka bet ir neliksi be pasidėjimo juodai dienai maža ką per javapjute tektų samdyk ar dar kur. Bet čia pas kiekvieną ūkį politika sava 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries pat naujus scandagros podcastas labai neblogas buvo, ten ivairiai modeliavo su salietros kaina ir pajamom. Kad pilna programa sitokiom kainom sutresti tai tikrai i backa bus. Jei reiktu dabar visas trasas supirkti sios dienos kainom sukandes dantis nedaugiau 200 kg salietros pabarstyciau, ir tai dalinciau i du kart. Visgi pirmi azoto kg labai didely efekta turi derliui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , ignas.d pranešimas:

Pries pat naujus scandagros podcastas labai neblogas buvo, ten ivairiai modeliavo su salietros kaina ir pajamom. Kad pilna programa sitokiom kainom sutresti tai tikrai i backa bus. Jei reiktu dabar visas trasas supirkti sios dienos kainom sukandes dantis nedaugiau 200 kg salietros pabarstyciau, ir tai dalinciau i du kart. Visgi pirmi azoto kg labai didely efekta turi derliui

Kažin ar tas 100kg salietros duos ta efekta ,aš duosiu 300 vietoi 500kg anksteisniais metais+sulfato 150kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , ignas.d pranešimas:

Pries pat naujus scandagros podcastas labai neblogas buvo, ten ivairiai modeliavo su salietros kaina ir pajamom. Kad pilna programa sitokiom kainom sutresti tai tikrai i backa bus. Jei reiktu dabar visas trasas supirkti sios dienos kainom sukandes dantis nedaugiau 200 kg salietros pabarstyciau, ir tai dalinciau i du kart. Visgi pirmi azoto kg labai didely efekta turi derliui

200 kg į dukart?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , ignas.d pranešimas:

Pries pat naujus scandagros podcastas labai neblogas buvo, ten ivairiai modeliavo su salietros kaina ir pajamom. Kad pilna programa sitokiom kainom sutresti tai tikrai i backa bus. Jei reiktu dabar visas trasas supirkti sios dienos kainom sukandes dantis nedaugiau 200 kg salietros pabarstyciau, ir tai dalinciau i du kart. Visgi pirmi azoto kg labai didely efekta turi derliui

Uzteks tada tokios technikos 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...