Jump to content

mtz50 turbo


wamen

Recommended Posts

  • Atsakymai 121
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Reiks ir man i mtzoka ikist turbina. Kazin kokia kaina to malonumo?

Ramučiuose mačiau ant sienos kainyną, visas komplektas turbinai ~1400 Lt (kaina galėjo ir pasikeisti nuo to laiko, kai mačiau).

Man atrodo ,kad Ramučiuose brangiau nei Lytagroje.Džeiranoje pigiau nei Lytagroje(man buvo)Be to Džeirana davė tvarkingiau:geresni chamutai,šlangos nepagailėjo,o Lytagroje šlanga atpjovę kreivai,per porą pirštų trūko,chamutų nedavė,kamino t.p.

Vienas į MTZ50 įsidėjo nuo nivos turbiną,tai oro filtrą ant rėmo iškėlė į traktoriaus šoną.Dėl prasmės tai daryti vientilčiui ,tai negaliu ką sakyti,bet garsas tikrai malonesnis,o ir vaizdas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks ir man i mtzoka ikist turbina. Kazin kokia kaina to malonumo?

Ramučiuose mačiau ant sienos kainyną, visas komplektas turbinai ~1400 Lt (kaina galėjo ir pasikeisti nuo to laiko, kai mačiau).

Man atrodo ,kad Ramučiuose brangiau nei Lytagroje.Džeiranoje pigiau nei Lytagroje(man buvo)Be to Džeirana davė tvarkingiau:geresni chamutai,šlangos nepagailėjo,o Lytagroje šlanga atpjovę kreivai,per porą pirštų trūko,chamutų nedavė,kamino t.p.

Vienas į MTZ50 įsidėjo nuo nivos turbiną,tai oro filtrą ant rėmo iškėlė į traktoriaus šoną.Dėl prasmės tai daryti vientilčiui ,tai negaliu ką sakyti,bet garsas tikrai malonesnis,o ir vaizdas...

o koks tikslas ant mtz, det TKR8.5 turbina? nivos motoras turi 140 ag (smd22), ir faktiskai, turbina max nepasieks, neuzteks slegio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Rizikuoju būti nesuprastas, bet turiu minčių dėt turbiną ant T-40. Prieš keletą metų, kai dar neturėjau savo, samdžiau miškui traukti ir vežti žmogų su T-40. Tai sakė kad turbiną užsidėjęs, bet tada nebuvo man įdomu, nežadėjau traktoristu tapti. Turėjo savikrovę priekabą pasidaręs, kažkokį manipuliatorių užsidėjęs. Vežė 9 kubus rąstų, bet sakė ilgesnių ir daugiau pakraudavo. Lygiam kely normaliai vežė. Aš ir tampau nemažus svorius, kai pasikraunų 2pts4 su 60 cm antborčiais žalių beržo, drebulės trinkų, arba juodžemio (be antborčių) bet su dižiuliu kaupu, ir dar sumintą, tai pupsikas stenėdamas traukia. Kaži kokią turbiną jam galimą būtų pritaikyti. Nebeturi tas žmogus traktoriuko, o ir nebeturiu jo kontaktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk ieskot nuo kokio golfo 1.6td varikliuko :eusa-whistle: nes mtz orginalios tkr6 cekiska k27 per dideles t -40

O kuro padidint moki tam t-40?

Nemoku kuro padidint, bet žinau kas reguliuoja aparatūras, man praėjusią vasarą tvarkė. Beveik pajūry, Kartenoje. Teisybę pasakius, tam reikale esu visiškai žalias, net lengvosios su turbo neturėjęs, ką jau kalbėt apie traktorių. Bus daug klausimų :lol: Pirmas: pas mane ant variklio bloko rašo D-37, kuom jis skiriasi nuo D-144? Ar filtras orginalus tiks, ar reiks kito ieškoti? Kaminas irgi kažkaip kitaip tvirtinsis? Jei didinti kuro padavimą, ar reiks ir degimą ankstinti, ar paankstinus degimą nepasunkėja užvedimas ir taip toliau :lol:

Turbūt temą reiktų perkelt į T-40

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su T-40 nelabai ką prispausi... turbina į "katiną" tai nelabai sąmoninga (bent mano manymu)... iš ~40 AG išperst idealiausiu atveju ~50 AG...

o į bieliką su D-50 dyzeliuku, tai gali dėt tą turbokompresorių, tik tuo pačiu nepamaišytų, kaip jau keletas kolegų minėjo, gerai išsiplaut oro filtrą, nuvežt kuro siurblį, kilstelt ciklinę kuro normą, ir kilstelt forsunkių purkštukų atidarymo slėgį, dar ir užsidėti tiesų išmetimo vamzdį, kad ta turbina dirbtų efektyviau... dar procentėlis kitas prisidėtų galios. dar reikėtų pasireguliuoti bendrą variklio tepimo sistemos slėgį, optimaliausias ~2,5-3,5 bar

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su T-40 nelabai ką prispausi... turbina į "katiną" tai nelabai sąmoninga (bent mano manymu)... iš ~40 AG išperst idealiausiu atveju ~50 AG...

o į bieliką su D-50 dyzeliuku, tai gali dėt tą turbokompresorių, tik tuo pačiu nepamaišytų, kaip jau keletas kolegų minėjo, gerai išsiplaut oro filtrą, nuvežt kuro siurblį, kilstelt ciklinę kuro normą, ir kilstelt forsunkių purkštukų atidarymo slėgį, dar ir užsidėti tiesų išmetimo vamzdį, kad ta turbina dirbtų efektyviau... dar procentėlis kitas prisidėtų galios. dar reikėtų pasireguliuoti bendrą variklio tepimo sistemos slėgį, optimaliausias ~2,5-3,5 bar

Taigi ir rašiau, kad minčių turiu, žinių - ne. Kai protingesni paprotins, gal ir tas noras praeis. Jei dar ten grupę keist reiks. Tas 10 AG praverstų. Kaip minėjau, pasikraunu juodžemio ir į trasą, iki 30 km į vieną galą. Reikia kad šeštu nedustų įkalnėse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

su T-40 nelabai ką prispausi... turbina į "katiną" tai nelabai sąmoninga (bent mano manymu)... iš ~40 AG išperst idealiausiu atveju ~50 AG...

Taigi ir rašiau, kad minčių turiu, žinių - ne. Kai protingesni paprotins, gal ir tas noras praeis. Jei dar ten grupę keist reiks. Tas 10 AG praverstų. Kaip minėjau, pasikraunu juodžemio ir į trasą, iki 30 km į vieną galą. Reikia kad šeštu nedustų įkalnėse

Bet kaži ar išspausi tuos papildomus 10 AG... turbina, galimai tarpinis oro aušintuvas, kuro normos kėlimas, galbūt dar ir grupės keitimas, o dar stūmoklinė, alkūninis velenas bus labiau apkrauti... kad apskritai kažkokia mintis yra, tai gerai... gali išeiti nemažai darbo (dadarymo, perdarymo), nemažai investicijų, o rezultate gali išeiti šnipštas... beje labai dažnai vakarietiškų lengvųjų auto turbinos prašo geresnių tepaliukų, nei rusiškos... o galbūt verčiau būtų kad ir senolis mtz 82, nors ir be turbo tokiems sunkesniems transportavimams... čia nieko neperšu, tai tik pasamprotavimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausykit vyrai , mtzoke 80 1992m. buvo t-40 siurblys , važiavo lyg ir neblogai, rusišką plūga traukė trivagį, vėliau pakeičiau 50-to , siurblį, irgi važiavo neblogai. jau gal 10 metų nieko nereguliavau siurblyje. sunkokai traukia tą patį trivagį, gal reikėtų kokia profilaktiką padryti siurbliui ? kaip manot? gal apie vilnių kas daro ? ar reikėtų i kauną kur vežti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausykit vyrai , mtzoke 80 1992m. buvo t-40 siurblys , važiavo lyg ir neblogai, rusišką plūga traukė trivagį, vėliau pakeičiau 50-to , siurblį, irgi važiavo neblogai. jau gal 10 metų nieko nereguliavau siurblyje. sunkokai traukia tą patį trivagį, gal reikėtų kokia profilaktiką padryti siurbliui ? kaip manot? gal apie vilnių kas daro ? ar reikėtų i kauną kur vežti?

O gal ne siurbliui reikia profilaktiką daryti, bet pačiam varikliui ? Ir kuo nusikalto originalus 80 -o siurblys, kad jis buvo pakeistas kokiais tai kitais ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausykit vyrai , mtzoke 80 1992m. buvo t-40 siurblys , važiavo lyg ir neblogai, rusišką plūga traukė trivagį, vėliau pakeičiau 50-to , siurblį, irgi važiavo neblogai. jau gal 10 metų nieko nereguliavau siurblyje. sunkokai traukia tą patį trivagį, gal reikėtų kokia profilaktiką padryti siurbliui ? kaip manot? gal apie vilnių kas daro ? ar reikėtų i kauną kur vežti?

O gal ne siurbliui reikia profilaktiką daryti, bet pačiam varikliui ? Ir kuo nusikalto originalus 80 -o siurblys, kad jis buvo pakeistas kokiais tai kitais ?

praitą vasarą pakeitėm žiedus, nes tepalus rijo. pradirbęs apie 3000 moto valandų, o siurbį keitėm , nes saleros su vandeniu pripylėm. buvo vienplunžerinis siurbys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausykit vyrai , mtzoke 80 1992m. buvo t-40 siurblys , važiavo lyg ir neblogai, rusišką plūga traukė trivagį, vėliau pakeičiau 50-to , siurblį, irgi važiavo neblogai. jau gal 10 metų nieko nereguliavau siurblyje. sunkokai traukia tą patį trivagį, gal reikėtų kokia profilaktiką padryti siurbliui ? kaip manot? gal apie vilnių kas daro ? ar reikėtų i kauną kur vežti?

t40 apsukos kaip ir mtz80 tik kuro norma kita na o mtz 50 jau ir apsukos mažesnės.kolchoze statydavo i t40 mtz 80 siurblius tai eidavo juodais dumais apsinešia :D net i t25 mtz siurbli statė ,du pajungi pria forsunkiu o kitus du i baka ,abratkia padaro.ir gerai dirba .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... siurbį keitėm , nes saleros su vandeniu pripylėm.

O tai vandens separatoriaus kuro sistemoj nera? :icon-eek: Norint, galima ir paciam ji imontuoti, tokiu 'problemu' apskritai nebutu.

Be to, visi zinot, net ir svariai laikant kura, kondensatas susidaro. Tad separatorius tiesiog butinas.

Jei galima, plačiau apie tą separatorių, nes aparatūros remontas brangokai kainuoja. Dabar kurą pilu per sietelį, ir dar per kaproninę ar nailoninę kojinę. O nuo kondensato vistiek neapsisaugau, galvojau dėt į baką salerkos pašildytoją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pas mtz yra tas neperatorius :eusa-whistle: Beja o koks tikslas deti kazkokius kitus siurblius jei geriausiai tinka orginalus mtz80 kuro siublys.... Eidavo ir mtz vieno plundžerio siurbliai bet juos visi išmete ir isidejo normalų UTN 5

Na pas mane T-40 ir senasis siurblys, vieno plunžerio, eina kaip bitė. Laikas nuo laiko prasuku filtrų apačias, taip pat ir bako išleidimo varžtą, nuleidžiu kažkiek kuro. Bet norėtusi maksimalaus saugumo :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...