Jump to content

sadia

Nariai
 • Pranešimai

  43
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie sadia

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  Vilnius ( Varėnos r.)
 1. Na, išvada aiški. Pataupyti ir pirkti naują. dėkui visiems pasidalijusiems. Bet patirtim prašau pasidalinti, bus ydomu paskaityti.
 2. Tai taip, su kaina. Bet mačiau pas viena auksarani, - perka tiltą, ardo jį, ir kaip jūs manot, kaip jie atrodo viduje- kaip seno arklio dantys. Gerai, jeigu dirbo su tuo traktorium ir tikrindavo tepalus kur reikia, O jei ne. ? Užsi.... kol jį surinksi, ir turb būt - gausis kaina panaši kai naujo. Primečiau.
 3. Gal patarsit kolegos, kokį tiltą dėti į 1993 metų MTZ 80-tą? Norim atsinaujunti traktoriuką. Tik kainą nudoto iki 2000 e, o naujo gautūsi manau iki 4000 e(su hidrauliniu vairu ir su darbu).
 4. O neatkreipei demesio, kad ten Ordo ir stovi starterinis D245 variklis? reikia ekisti ir smagrati ir lenta, nors yra forume auksarankiu, kurie is tu paciu perdaro. Bet neturint tam salygu vargu ar tai apsimoka. Paprasciau tiesiog nupirkti viska ir sudeti. As praeitais metais irgi dariau tokia operacija. Dar reiktu nepamirsti ir akumuliatoriu atitinkamu ir standartinis laidas nuo akumuliatoriaus per trumpas ir mases isjungejas pradeda nelaikyti... Bet visumoje labai patenkintas, nereikia kiekviena karta uzvezdineti puskaciaus "с помощью какой то матери" na, aš pats parduodtuvėj nebuvau- b
 5. blakiui, gal pas tave specialistas geresnis , tai lengviau padarė , maniškis minėjo ,kad reikia smagračio ir lentos kitos , bent jis jau kelis keitęs buvo.
 6. Reikia būtinai keist smagratį ir lentą. Puskačiniui smagračiui dantys stambesni yra, o lentą keist dėl to jog starterinei kitose vietose yra prisukimo skylės. be to dar puskacinis smagratis yra mazesnis uz starterini tu paklausk pas ta pardaveja kiek laiko jis ten dirba jeigu tokias nesamones pasakoja gerai sakai, gal jam tik parduoti rūpi. supratau dėl starterio. Jaučiu anksčiau ar vėliau reikės puskačių išmesti ir dėti starterį, tai žiūrinėju , ir manau , kad reikia užsizaposinti- kap dzūkai sako . gariūnuose žiūrėjau lenta- 160, smagratis 300 lt. nauji. parduodtuvėj Lytagra
 7. sadia

  PUSKACIUS

  supratau , o tai galvoju
 8. sadia

  PUSKACIUS

  jau nusipirkau dangtelį, parduotuvėj Alytui, tik be svirtelės. Tik užvaryk gerą varžtą ant šakutės, nes pradžioj keisdavau kas 10 vžvedimų, kol neradau gero metalo, kai parinkau gerą varžtą, neturiu problemų jau virš 10 metų. ant kokios šakutės ir kokį varžtą? tame dangtelyje an tos svirties kuri spaudžia bendiksą? sankab dangtelis-1.doc sankab dangtelis-1-1.doc
 9. klausykit , o MTZ 80 irgi reikia keisti lentą ir smagratį ?. Alytaus parduotuvėj "ORDO" pardavėjas sakė, kad čekiškam starteriui nereikia keisti smagračio IR lentos , tik starteris su dviem varžtais prisisuka, kažkaip reikia tvirtinimui trečią varžtą pritaikyti. Paėmę tą čekišką straterį pabandėme ant variklio(parduodtuvėj), atseit dantys ir tinka smagračio su bendiksu. ar negirdėjot ?
 10. sadia

  PUSKACIUS

  jau nusipirkau dangtelį, parduotuvėj Alytui.
 11. sadia

  PUSKACIUS

  jau nusipirkau dangtelį, parduotuvėj Alytui, tik be svirtelės.
 12. sadia

  PUSKACIUS

  seniai prie kompo prisėdęs buvau, jeigu nesunku paieškok. ir tel. nr. parašyk.arba į el. pašta
 13. sadia

  Naujas avilys ir puvinys

  užsiminiau su giriniu, bites laiko-dirba su bitutėm. sako- reikia išdeginti , dezinfekuoti. dezinfekavimas tai ir bus su kažkokiu šarmu ir aš buvau skaitęs kažkur. bet tik kai ruošiau seną avilį aš paprastai išdeginau dujine lempą paėmęs ir viskas, bitutės puikiausiai gyvena. Bet jau piktumas praitą vasarą jų buvo , tai tragedija.
×
×
 • Create New...