Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Pas mane daugiausiai gal 8 ant 2,5 ha. Va čia ir susiknisa smegeninė bedarant patamsį slalomus, nebespėji ir nebežinai nei kurį kelt o kurį leist.

Atsukau vožtuvus, nuleidau kiek tepalo su oru, atrodo gerokai pagerėjo. Gal oro buvo iš kažkur.

Graudu beskaitant.. toks vaizdas kad taip reikalingi tie keli litai kad kankinaties tokiam mazam plote tarp tiek daug stulpu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Graudu beskaitant.. toks vaizdas kad taip reikalingi tie keli litai kad kankinaties tokiam mazam plote tarp tiek daug stulpu...

Nei čia labai graudu, nei čia kuo džiaugtis, tiesiog toks faktas. Kolega iš kaimyninio rajono ko gero Kupišky nebuvęs? Nu ne Kazachstanas pas mus ir ne Kėdainiai. Kaip tik specialiai paskaičiavau, šių metų vidutinis lauko dydis 7,1 ha. Tai jei atsisakyti kaip sakai smulkių laukų su stulpais, dar reiktų atsisakyti ir durpynų ir visokių žvyrynų, nes iš jų pelnas irgi menkas, tai neliktų nei pusės žemių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Sveiki,

 

 

Gal kas nors sėjate speltą su Pronto dc? Būtų įdomu sužinoti, kaip sekas ir kokius nustatymus naudojate. Mums niekaip nešeina pasėti spėltos. Pastoviai užkiša sėklavamzdžius.

Pas mane šiemet sėkla nevalyta tiesiai nuo kombaino, tai pilna šiaudagalių po kokius 5 cm ir nieko neužkiša. Tai neįsivaizduoju kokio dydžio tie Spelta kviečiai kad gali užkišti? Gal vėjas per silpnas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane šiemet sėkla nevalyta tiesiai nuo kombaino, tai pilna šiaudagalių po kokius 5 cm ir nieko neužkiša. Tai neįsivaizduoju kokio dydžio tie Spelta kviečiai kad gali užkišti? Gal vėjas per silpnas?

 

Keista, kad iš visų girdžiu, kad niekam nekyla problemų su speltos sėjimu. Bandėm su vėju įvairius variantus, pagal praktines rekomendacijas 3400 - 3600 vėjas. Vistiek kiša. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, kad iš visų girdžiu, kad niekam nekyla problemų su speltos sėjimu. Bandėm su vėju įvairius variantus, pagal praktines rekomendacijas 3400 - 3600 vėjas. Vistiek kiša. 

Kad ventiliatorius pučia normaliom apsukom, tai dar nereiškia kad ir oro paduodama normaliai iki sėklavamzdžių. Tai gal sklendė nukreipia srautą į trąšas daugiau ar kiaura pagrindinė žarna, ar radijatorius prie ventiliatoriaus užkištas, oro nepaduoda pakankamai? Stebūklų nebūna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolegos, renkuosi tarp Horch pronto 4dc, ir Amazone cirrus 4002. Kas kokių pliusų ižvelgiate daugiau vienam ar kitam brende ? Horshas atrodo jog turi pliusa del žemes dirbimo agresyvesnio, dėl sėjimo diskų ir seklos prispaudimo .

Amazone man atrodo pliusas tik kad norma išberimo seklos.mechaniniu budu sukantis ratukukui. Gal kas rinkotes tarp šių dviejų ir galit pasakyti kodel vienas ar kitas patrauke labiau ? Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau Horsch. Spaudimo jega diskui didesne, kokybiskesnis gylio palaikymas. Dirbimas manau abieju bus vienodas, sakykim jei vaderstada salia statytume, tai jo dirbimas butu agresyviausias. Dar galiu papildyt, kad vizualiai Amazone priskirciau lengvesnems dirvoms, iterpimo diskai nustumia zemes i sona aplink sekla, o uzzerti jas atgal turi aketeles, tai sunkesnese dirvose turetu buti problema.  Vien del didesniu dirvozemio agregatu. O kokios abieju kainos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Horschas 150 stuku. Litais.
Amazone cirrusas 170 paprasciausias. Horschas vien kaina ema viršu...

 

Konkreciau: Lyginimo lentos pas abi sejamasias, abi be trasu, bunkeriai po 3500l. horcho siurblys sukamas nuo darbinio, amazones nepasidomejau . 

Neisivaizduoju, kodel verta moketi uz amazone tokius pinigus. Paaiskinimo neranda net vadyba, paklausus kuo Amazone geresne nei Pronto . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki .po kiek ha keitete sejiko diskus pronto 4 metru.

Pas mane 3700 lyg ..seja kaip.ir normaliai dar...

Pas mane panašiai 700 ha/ 1m., tai sėjos diskai nudilę tik apie 1 cm, manau dar užteks ilgam. Bet dirbimo diskai jau praktiškai apvalūs, tai matyt ilgai netrauks jau. Pas patį jau per 900 ha/ 1m., ar jau keitėt dirbimo diskus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...