Jump to content

Tepalai technikai


Inžinierius

Recommended Posts

Kainos gal ir konkurencingesnes, bet kokybe.

Buvo pradejes varvet kombaino vandens siurblys, nuveziau remontuot, zmogelis kaip prirode kokiu sugrauztu nuo nekokybisko ausinimo skyscio priveza, net baisu ausinimo skysti pilt buvo ir tikrai nesirinkau pigiauso.

100% sutinku Jumis , alyvos,tepalai, skysciai , tai tikrai ne kava ar arbata, kai tik paragaves gali pasakyti skanu, ar ne :D . Dabar technika yra brangi ir naudojant prastos kokybes skyscius, ar alyvas rezultatas pasireiskia ne is karto. Del kainu konkurencingumo, galiu pasakyti taip,kad parodykit man bent viena labai aukstos kokybes produkta uz labai maza kaina ( cia skitra ne Ekspertui,o kitiems norintiems padiskutuoti) ? Juk negali nusipirkti John Deere'o uz belaruso kaina. Paziurekit, kaip atrodo ardomas variklis nuo Q8 tepalo ir kaip atrodo variklis , kas naudoja Shell, Castrol,Mobil, Texaso tepalus ?! Nemanau , kad nerasite skirtumo? :lol: !

Juk sertifikuoti tepala pagal technika kainuoja ne 100 ir ne 1000 euru!

O kiek Lietuvoje yra tepalistu, kurie ne tik teigia , kad ju tepalas atitinka ACEA ; API tam tikras kategorijas, bet ir gali tai irodyti technikos gamintojo patvirtinimais :eusa-think:

itariu paciam soliris arba pakakojo arba konkurentas ( nors as jo asmeniskai nemegstu gal dar labiau ) . bet tepalu aprobacijos kazkokiai technikai yra daug didesne gudrybe ir pelnas negu tu tai aiskini kitiems suprantama sneka.... taigi tai yra garantinio aptarnavimo pelnas- ... susitarimai vyksta daug didesnese sferose nei tepalai, detales... net karai afrikoj....

o jei pries tai rases nusipirko kokiam turgui druskos misini vietoj antifrizo taupydamas- nieks nekaltas. minimaliai reikia ziuret ir gamintoja ir sudeti ir is ko perki- ....

Tikrai minimaliai negali ziureti, nes gali pasirodyti, kad norejai nusipirkti - 30C, o gavosi vos - 20, taip buvo ir man, reikia vaziuoti, uz lango - 32, o sistemoje 'ŠALTIENA" ! :eusa-think: . Nors perkant antifriza originalioje pakuoteje buvo reglamentuojama -37C. Tai pakankamai zinomo pardavejo antifrizas.Tai cia tik vienas paprastas faktas. O del tepalo,tai musu tautieciai sugeba toki parduoti, kuris jau yra kelis sykius filtruotas ir skiestas su paprastu tepalu,kad tik butu vaizdas. Del Solirio nejauciu jam nei simpatiju , nei neapykantos, tegul jis sau ramiai dirba :icon-geek: ! Juk mes kiekvienas renkames pagal savoporeikius ir samprata . Tik poto kartais reikia gerokai papildomai sumoketi , kai technika suluzta, otai nera taip pigu ?! :o

Vieni su technika atidirba 10 metu ir be dideliu problemu, kiti remontuoja ir nesupranta, kodel taip daznai luzta technika, arba kodel taip degina tepala? :icon-question:

Tai tokia mano nuomone :eusa-hand:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai minimaliai negali ziureti, nes gali pasirodyti, kad norejai nusipirkti - 30C, o gavosi vos - 20, taip buvo ir man, reikia vaziuoti, uz lango - 32, o sistemoje 'ŠALTIENA" ! :eusa-think: . Nors perkant antifriza originalioje pakuoteje buvo reglamentuojama -37C. Tai pakankamai zinomo pardavejo antifrizas.Tai cia tik vienas paprastas faktas. O del tepalo,tai musu tautieciai sugeba toki parduoti, kuris jau yra kelis sykius filtruotas ir skiestas su paprastu tepalu,kad tik butu vaizdas. Del Solirio nejauciu jam nei simpatiju , nei neapykantos, tegul jis sau ramiai dirba :icon-geek: ! Juk mes kiekvienas renkames pagal savoporeikius ir samprata . Tik poto kartais reikia gerokai papildomai sumoketi , kai technika suluzta, otai nera taip pigu ?! :o

Vieni su technika atidirba 10 metu ir be dideliu problemu, kiti remontuoja ir nesupranta, kodel taip daznai luzta technika, arba kodel taip degina tepala? :icon-question:

Tai tokia mano nuomone :eusa-hand:

na dabar tai uzsivesiu:

kaip jus suprantate tepalo filtravina? garaze isfiltruoji tepala ir parduodi tokiam kaip soliris??? o gal zinot nors viena imone kuri filtruoja tepala lietuvoj??? ar importuotojas tepalo galetu paduoti i rinka tepala be tu specifikaciniu lapu??? su visa reikalinga info???

ir lei lus lau tokie gudri- prasau man nors viena imone kuri tuo uzsiima pasaulyje- filtruoja tepalus...

cia glushu vadybininku ( kurie pardavineja brangius tepalus ) paaiskinimas kodel pigesni tepalai pas konkurentus- matai jie atrabotke filtruoja. jei nors kie k yra sveiko proto tai suprastu bet kas - tepalas atitarnaves tai nera tas pats tepalas su "drozlem", tai panasiai kaip ismyztas isgertas pienas- pakitusi struktura, savybes, sudetis ir t.t.

isfilltruok man is tepalo benzino sudedamasias dalis ir gausi nobelio premija...

...esu atviras diskusijoms...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai minimaliai negali ziureti, nes gali pasirodyti, kad norejai nusipirkti - 30C, o gavosi vos - 20, taip buvo ir man, reikia vaziuoti, uz lango - 32, o sistemoje 'ŠALTIENA" ! :eusa-think: . Nors perkant antifriza originalioje pakuoteje buvo reglamentuojama -37C. Tai pakankamai zinomo pardavejo antifrizas.Tai cia tik vienas paprastas faktas. O del tepalo,tai musu tautieciai sugeba toki parduoti, kuris jau yra kelis sykius filtruotas ir skiestas su paprastu tepalu,kad tik butu vaizdas. Del Solirio nejauciu jam nei simpatiju , nei neapykantos, tegul jis sau ramiai dirba :icon-geek: ! Juk mes kiekvienas renkames pagal savoporeikius ir samprata . Tik poto kartais reikia gerokai papildomai sumoketi , kai technika suluzta, otai nera taip pigu ?! :o

Vieni su technika atidirba 10 metu ir be dideliu problemu, kiti remontuoja ir nesupranta, kodel taip daznai luzta technika, arba kodel taip degina tepala? :icon-question:

Tai tokia mano nuomone :eusa-hand:

na dabar tai uzsivesiu:

kaip jus suprantate tepalo filtravina? garaze isfiltruoji tepala ir parduodi tokiam kaip soliris??? o gal zinot nors viena imone kuri filtruoja tepala lietuvoj??? ar importuotojas tepalo galetu paduoti i rinka tepala be tu specifikaciniu lapu??? su visa reikalinga info???

ir lei lus lau tokie gudri- prasau man nors viena imone kuri tuo uzsiima pasaulyje- filtruoja tepalus...

cia glushu vadybininku ( kurie pardavineja brangius tepalus ) paaiskinimas kodel pigesni tepalai pas konkurentus- matai jie atrabotke filtruoja. jei nors kie k yra sveiko proto tai suprastu bet kas - tepalas atitarnaves tai nera tas pats tepalas su "drozlem", tai panasiai kaip ismyztas isgertas pienas- pakitusi struktura, savybes, sudetis ir t.t.

isfilltruok man is tepalo benzino sudedamasias dalis ir gausi nobelio premija...

...esu atviras diskusijoms...

1.Cia taikyta ne soliriui ! :eusa-naughty: nors bukim atviri ju alyva yra ne geriausios kokybes?!

2. Zinau kas uzsiima nesvariu reikaliuku, del tepalo, taciau nemanau, kad butu korektiska cia viska ivardinti, nes anksciau ar veliau,ju bizniukas uzlinks, juo lab ,kad is ju gali gauti labai nebrangiai tepalo.

3. Tu visiskai teisus,kad atitarnaves tepalas jau yra pakeites savo struktura, o dar jei tepale yra drozles,pirmas dalykas yra tas , kad tepalas neatlieka savo funkcijos - tepimo ! :eusa-dance: ?! Tai gal pas Jus kai isleidi tepala buna su drozlemis, tai ytariu nebeilgai vaziuosit! :icon-question:

4.Aciu ,kad mane pavadinai glusu vadybininku, vadinasi pastebejai, kad esu uz tave gudresnis,nes is naftos darant tepala,pirmiausia isiskiria lakesnes medziagos,o tik po to lieka bazines alyvos,is kuriu jau nebeimanoma iskirti benzino! :eusa-clap:

5.Kaip manai nuo ko priklauso tepalo kaina, ar nuo to kas pardavineja, ar kaip jis yra pagamintas ir kokie ir koks kiekis priedu yra tepale?

Juk pats puikiai supranti, tik nenori pripazinti,kad kam pirkti kombainus, kai galima viska padaryti rankomis, dalgiu nupjauti, rankomis iskulti, vezimu suvesti ir girnomis sumalti!

Kodel perki Nauja funkcionalu kombaina, kai gali viska padaryti rankomis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai minimaliai negali ziureti, nes gali pasirodyti, kad norejai nusipirkti - 30C, o gavosi vos - 20, taip buvo ir man, reikia vaziuoti, uz lango - 32, o sistemoje 'ŠALTIENA" ! :eusa-think: . Nors perkant antifriza originalioje pakuoteje buvo reglamentuojama -37C. Tai pakankamai zinomo pardavejo antifrizas.Tai cia tik vienas paprastas faktas. O del tepalo,tai musu tautieciai sugeba toki parduoti, kuris jau yra kelis sykius filtruotas ir skiestas su paprastu tepalu,kad tik butu vaizdas. Del Solirio nejauciu jam nei simpatiju , nei neapykantos, tegul jis sau ramiai dirba :icon-geek: ! Juk mes kiekvienas renkames pagal savoporeikius ir samprata . Tik poto kartais reikia gerokai papildomai sumoketi , kai technika suluzta, otai nera taip pigu ?! :o

Vieni su technika atidirba 10 metu ir be dideliu problemu, kiti remontuoja ir nesupranta, kodel taip daznai luzta technika, arba kodel taip degina tepala? :icon-question:

Tai tokia mano nuomone :eusa-hand:

na dabar tai uzsivesiu:

kaip jus suprantate tepalo filtravina? garaze isfiltruoji tepala ir parduodi tokiam kaip soliris??? o gal zinot nors viena imone kuri filtruoja tepala lietuvoj??? ar importuotojas tepalo galetu paduoti i rinka tepala be tu specifikaciniu lapu??? su visa reikalinga info???

ir lei lus lau tokie gudri- prasau man nors viena imone kuri tuo uzsiima pasaulyje- filtruoja tepalus...

cia glushu vadybininku ( kurie pardavineja brangius tepalus ) paaiskinimas kodel pigesni tepalai pas konkurentus- matai jie atrabotke filtruoja. jei nors kie k yra sveiko proto tai suprastu bet kas - tepalas atitarnaves tai nera tas pats tepalas su "drozlem", tai panasiai kaip ismyztas isgertas pienas- pakitusi struktura, savybes, sudetis ir t.t.

isfilltruok man is tepalo benzino sudedamasias dalis ir gausi nobelio premija...

...esu atviras diskusijoms...

1.Cia taikyta ne soliriui ! :eusa-naughty: nors bukim atviri ju alyva yra ne geriausios kokybes?!

2. Zinau kas uzsiima nesvariu reikaliuku, del tepalo, taciau nemanau, kad butu korektiska cia viska ivardinti, nes anksciau ar veliau,ju bizniukas uzlinks, juo lab ,kad is ju gali gauti labai nebrangiai tepalo.

3. Tu visiskai teisus,kad atitarnaves tepalas jau yra pakeites savo struktura, o dar jei tepale yra drozles,pirmas dalykas yra tas , kad tepalas neatlieka savo funkcijos - tepimo ! :eusa-dance: ?! Tai gal pas Jus kai isleidi tepala buna su drozlemis, tai ytariu nebeilgai vaziuosit! :icon-question:

4.Aciu ,kad mane pavadinai glusu vadybininku, vadinasi pastebejai, kad esu uz tave gudresnis,nes is naftos darant tepala,pirmiausia isiskiria lakesnes medziagos,o tik po to lieka bazines alyvos,is kuriu jau nebeimanoma iskirti benzino! :eusa-clap:

5.Kaip manai nuo ko priklauso tepalo kaina, ar nuo to kas pardavineja, ar kaip jis yra pagamintas ir kokie ir koks kiekis priedu yra tepale?

Juk pats puikiai supranti, tik nenori pripazinti,kad kam pirkti kombainus, kai galima viska padaryti rankomis, dalgiu nupjauti, rankomis iskulti, vezimu suvesti ir girnomis sumalti!

Kodel perki Nauja funkcionalu kombaina, kai gali viska padaryti rankomis?

1

cha cha cha

2

nesikuklink- ivardink. nebent tepala ten perki :D:D:D

3

"drozles" pavadinau metalo dalelytes (drindra bl. OMD) po dilimo

4

nesigilinsiu kokias medziagas palieka benzinas irdamas ant cilindro sieneliu ir nuseda tepale, bet del gluso vadybininko pasikartosiu- netikek ka sako tavo valdzia apie " filtruota pigesni tepala"

5

jei tepalas "aprobuotas MB ar JD tai jo pardavimai rinkoje yra garantuoti visu garantinio serviso laikotarpiu...... toje technikoje

6

o pati pabaiga parodo kad tamstai meteliu gal 26, ar maziau, nes jei nezinai kas yra spragilas, zagre, palycia, liesos- apie zemes uki per anksti sneketi.

7

kai turesi gera kaina antifrizo- pasuk, parduodu as jo biski rudeniais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai minimaliai negali ziureti, nes gali pasirodyti, kad norejai nusipirkti - 30C, o gavosi vos - 20, taip buvo ir man, reikia vaziuoti, uz lango - 32, o sistemoje 'ŠALTIENA" ! :eusa-think: . Nors perkant antifriza originalioje pakuoteje buvo reglamentuojama -37C. Tai pakankamai zinomo pardavejo antifrizas.Tai cia tik vienas paprastas faktas. O del tepalo,tai musu tautieciai sugeba toki parduoti, kuris jau yra kelis sykius filtruotas ir skiestas su paprastu tepalu,kad tik butu vaizdas. Del Solirio nejauciu jam nei simpatiju , nei neapykantos, tegul jis sau ramiai dirba :icon-geek: ! Juk mes kiekvienas renkames pagal savoporeikius ir samprata . Tik poto kartais reikia gerokai papildomai sumoketi , kai technika suluzta, otai nera taip pigu ?! :o

Vieni su technika atidirba 10 metu ir be dideliu problemu, kiti remontuoja ir nesupranta, kodel taip daznai luzta technika, arba kodel taip degina tepala? :icon-question:

Tai tokia mano nuomone :eusa-hand:

na dabar tai uzsivesiu:

kaip jus suprantate tepalo filtravina? garaze isfiltruoji tepala ir parduodi tokiam kaip soliris??? o gal zinot nors viena imone kuri filtruoja tepala lietuvoj??? ar importuotojas tepalo galetu paduoti i rinka tepala be tu specifikaciniu lapu??? su visa reikalinga info???

ir lei lus lau tokie gudri- prasau man nors viena imone kuri tuo uzsiima pasaulyje- filtruoja tepalus...

cia glushu vadybininku ( kurie pardavineja brangius tepalus ) paaiskinimas kodel pigesni tepalai pas konkurentus- matai jie atrabotke filtruoja. jei nors kie k yra sveiko proto tai suprastu bet kas - tepalas atitarnaves tai nera tas pats tepalas su "drozlem", tai panasiai kaip ismyztas isgertas pienas- pakitusi struktura, savybes, sudetis ir t.t.

isfilltruok man is tepalo benzino sudedamasias dalis ir gausi nobelio premija...

...esu atviras diskusijoms...

1.Cia taikyta ne soliriui ! :eusa-naughty: nors bukim atviri ju alyva yra ne geriausios kokybes?!

2. Zinau kas uzsiima nesvariu reikaliuku, del tepalo, taciau nemanau, kad butu korektiska cia viska ivardinti, nes anksciau ar veliau,ju bizniukas uzlinks, juo lab ,kad is ju gali gauti labai nebrangiai tepalo.

3. Tu visiskai teisus,kad atitarnaves tepalas jau yra pakeites savo struktura, o dar jei tepale yra drozles,pirmas dalykas yra tas , kad tepalas neatlieka savo funkcijos - tepimo ! :eusa-dance: ?! Tai gal pas Jus kai isleidi tepala buna su drozlemis, tai ytariu nebeilgai vaziuosit! :icon-question:

4.Aciu ,kad mane pavadinai glusu vadybininku, vadinasi pastebejai, kad esu uz tave gudresnis,nes is naftos darant tepala,pirmiausia isiskiria lakesnes medziagos,o tik po to lieka bazines alyvos,is kuriu jau nebeimanoma iskirti benzino! :eusa-clap:

5.Kaip manai nuo ko priklauso tepalo kaina, ar nuo to kas pardavineja, ar kaip jis yra pagamintas ir kokie ir koks kiekis priedu yra tepale?

Juk pats puikiai supranti, tik nenori pripazinti,kad kam pirkti kombainus, kai galima viska padaryti rankomis, dalgiu nupjauti, rankomis iskulti, vezimu suvesti ir girnomis sumalti!

Kodel perki Nauja funkcionalu kombaina, kai gali viska padaryti rankomis?

1

cha cha cha

2

nesikuklink- ivardink. nebent tepala ten perki :D:D:D

3

"drozles" pavadinau metalo dalelytes (drindra bl. OMD) po dilimo

4

nesigilinsiu kokias medziagas palieka benzinas irdamas ant cilindro sieneliu ir nuseda tepale, bet del gluso vadybininko pasikartosiu- netikek ka sako tavo valdzia apie " filtruota pigesni tepala"

5

jei tepalas "aprobuotas MB ar JD tai jo pardavimai rinkoje yra garantuoti visu garantinio serviso laikotarpiu...... toje technikoje

6

o pati pabaiga parodo kad tamstai meteliu gal 26, ar maziau, nes jei nezinai kas yra spragilas, zagre, palycia, liesos- apie zemes uki per anksti sneketi.

7

kai turesi gera kaina antifrizo- pasuk, parduodu as jo biski rudeniais...

Tai, kad ne mano valdzia apie filtruota tepala sake, o vienas vadybininkas, kuris prekiauja tepalu gyresi,kad superka atrobotke filtruoja, pamaiso su nauju tepalu ir parduoda kaip gera :D . As i toki bizni ziuriu labai neigiamai. Tokios firmeles vienadienes, sendien dirba , o ryt i krumus. Teisybe,kad tepalas turi buti aprobuotas ir turetu tokiu kaip JD , MB, MF, Valtra ar kitu technikos gamintoju sertifikatus.,del meteliu, tai gerokai virs 26 :P . Del antifrizo , tai kaina tikrai gera, nes yra G12+ specifikacija. Ir mielai ji naudoja tiek ukininkai, tiek vezejai, tiek lengvuju auto vairuotojai :):):)

Del kainos ir kiekio galit rasyti skype, gal greiciau bus .: eugenijus.qls .

Siaip apsimetem pastabomis, bet faina ! :D . Idomios visokios nuomones , juk kiekvienas renkames pagal savo poreikius ir galimybes :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip su tepalais ydomiai gaunas,pilu y kombaino varikly 15w40 dabar gamintojo nepasakysiu,bet faktas tas kad diena pakulus na jis sudegina 1ltr tepalo ant kokia 60tonu kvieciu,(kombainas dominatorius 76)pabaigus sito gamintojo ,pilu kito ir po mazu pradeda degint kuo toliau tuo daugiau,na bet riba gaunasi 2ltr,nors tepalas 15w40 lyg ir tas pats,bet jis nifiga pagal savo savybes netoks pat,ta dalyka esu pajutes su savo automobiliu,pravarai kokia 10t.km ir nesupili ne laso tepalo,o kita syk kokius 3ltr,vat ir issirink gerus tepalus,juk ant pakuotes neraso tas geras ar anas blogas :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip su tepalais ydomiai gaunas,pilu y kombaino varikly 15w40 dabar gamintojo nepasakysiu,bet faktas tas kad diena pakulus na jis sudegina 1ltr tepalo ant kokia 60tonu kvieciu,(kombainas dominatorius 76)pabaigus sito gamintojo ,pilu kito ir po mazu pradeda degint kuo toliau tuo daugiau,na bet riba gaunasi 2ltr,nors tepalas 15w40 lyg ir tas pats,bet jis nifiga pagal savo savybes netoks pat,ta dalyka esu pajutes su savo automobiliu,pravarai kokia 10t.km ir nesupili ne laso tepalo,o kita syk kokius 3ltr,vat ir issirink gerus tepalus,juk ant pakuotes neraso tas geras ar anas blogas :eusa-think:

jau rasiau karta kad ukininkas profesija universali- jis ir agronomas ir tekintojas ,ir veterinaras ir mechanikas......

kaip atsirinkt tepala ar chemikala ar detale padet turetu praktika....

man patiko kazkoks straipsnis apie japonus (tai vyksta ir lietuvoje) reikia visur tureti draugu ar pazystamu- jie patars.

as savo darbo vietoje kartais bandau toks buti ir patarti klijentams visais klausimais kur biski suprantu. ir darai kartais sau ne i nauda....

....

....

tavo automobilis golf 1992 m. ar subaru 2008?

tai pasiknisk gugliuje .....

ir neieskok lengviausio sprendimo varijanto kad patars virtualus zinovas.

as drasiai pilu i savo auto pusiau sintetika skirta didelems apkrovoms z.u. technikai ( 10 lt uz L ) ir nesuku galvos- jei JD uz milijona laiko- mano citrina nepagaish...

o jus ten toliau velkites apie gamintoju aprobacijas.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as drasiai pilu i savo auto pusiau sintetika skirta didelems apkrovoms z.u. technikai ( 10 lt uz L ) ir nesuku galvos- jei JD uz milijona laiko- mano citrina nepagaish...

o jus ten toliau velkites apie gamintoju aprobacijas.....

drįstu teigti, jog pagaiš ta Tavo citrina, tik ne taip greit kaip pvz. nekeičiant tepalų ar pilant prastus, bet turėtum ateitį turėt bėdelių su turbina jei tokia yra, jei ne tada gal ir nenugaiš, o priežastis paprasta traktorinis tepalas pritaikytas apkrovom, bet nepritaikytas apsukom... traktorius max turi 2500 apsukų, o auto 4-5k

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as drasiai pilu i savo auto pusiau sintetika skirta didelems apkrovoms z.u. technikai ( 10 lt uz L ) ir nesuku galvos- jei JD uz milijona laiko- mano citrina nepagaish...

o jus ten toliau velkites apie gamintoju aprobacijas.....

drįstu teigti, jog pagaiš ta Tavo citrina, tik ne taip greit kaip pvz. nekeičiant tepalų ar pilant prastus, bet turėtum ateitį turėt bėdelių su turbina jei tokia yra, jei ne tada gal ir nenugaiš, o priežastis paprasta traktorinis tepalas pritaikytas apkrovom, bet nepritaikytas apsukom... traktorius max turi 2500 apsukų, o auto 4-5k

prie ko cia sasajos tarp turbinos tepimo ir apsuku? ir apkrovu?

esant didelems apsukoms didesnes apkrovos ???

ar esant didesnei kubaturai su mazom apsukom didesnes apkrovos???

pradedu nebesuprast kuo gali pakenkt geras tepalas prastam varikliukui....

:icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia sasajos tarp turbinos tepimo ir apsuku? ir apkrovu?

esant didelems apsukoms didesnes apkrovos ???

ar esant didesnei kubaturai su mazom apsukom didesnes apkrovos???

pradedu nebesuprast kuo gali pakenkt geras tepalas prastam varikliukui....

:icon-neutral:

cia sunku paaiškinti tuos procesus kas vyksta variklio viduje ir tas visas sąsajas, bet teko susidurti su 3 atvejais kai lengvosioms mašinoms buvo naudojamas traktorinis tepalas ir labai garsios firmos, ko pasekoje 1 mašinai turbina nuėjo 2 kart, kitai 1, pakeitus tepalą problemos baigės (bet jau pradėtas pilti mašininis), turbinos visais 3 atvejais nuėjo "nagarui" užkišus tepalo padavimo kanalėlį. Logiškai mąstant apkrovos pas traktorių yra tikrai didesnės, bet pas auto apsukos būna didesnės, dėl to ir buvo nuspręsta jog esant didesnėms apsukoms kažkas su tuo tepalu darosi negerai, kad jis ima degti, nes traktoriai su tuo tepalu yra ir po 10k valandų be problemų atvažiavę... aišku daug kas sakys tepalas blogas, bet ir pats naudoju tos firmos tepalą traktoriui, tai atidarius vožtuvų reguliavimui dangtelį viskas blizga - todėl, tepalo kokybe nedrįsčiau abejoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane 4.5 stukos ir isijungia ribotuvas, siaip tenka kartais pasukt iki ju motora ir manau sveika, prasipucia interkuleris, purkstukai. Kad regitroje uzsilenktu auto nuo didesniu sukiu neteko girdeti, bet gali buti pensininkams, nes tie taupo ne tik variklio sukius bet ir visa kitur.

Sutinku, tvarkingam auto turi suveikti ribotuvas :icon-cool: , varikliui duoti prasidirbti ant didesniu apsuku irgi sveika, aisku ne pastoviai pjauti 3 - 4 stuku. O regitroje, snekejau su darbuotojais,tai per visa si laikotarpi, kai tikrina spaudzian iki dugno, tai per visa Lietuva jau 30 masiniuku uzsilenke. Siaip si savaitgali praeidinejau teh.apziura su savo Volvo, tai nieko ten baisaus nera.Mygtelejo pora sykiu iki dugno po kokias 5 sekundes ir vsio.Jei nedumina , viskas gerai. Tech apziura praeita. :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia sasajos tarp turbinos tepimo ir apsuku? ir apkrovu?

esant didelems apsukoms didesnes apkrovos ???

ar esant didesnei kubaturai su mazom apsukom didesnes apkrovos???

pradedu nebesuprast kuo gali pakenkt geras tepalas prastam varikliukui....

:icon-neutral:

cia sunku paaiškinti tuos procesus kas vyksta variklio viduje ir tas visas sąsajas, bet teko susidurti su 3 atvejais kai lengvosioms mašinoms buvo naudojamas traktorinis tepalas ir labai garsios firmos, ko pasekoje 1 mašinai turbina nuėjo 2 kart, kitai 1, pakeitus tepalą problemos baigės (bet jau pradėtas pilti mašininis), turbinos visais 3 atvejais nuėjo "nagarui" užkišus tepalo padavimo kanalėlį. Logiškai mąstant apkrovos pas traktorių yra tikrai didesnės, bet pas auto apsukos būna didesnės, dėl to ir buvo nuspręsta jog esant didesnėms apsukoms kažkas su tuo tepalu darosi negerai, kad jis ima degti, nes traktoriai su tuo tepalu yra ir po 10k valandų be problemų atvažiavę... aišku daug kas sakys tepalas blogas, bet ir pats naudoju tos firmos tepalą traktoriui, tai atidarius vožtuvų reguliavimui dangtelį viskas blizga - todėl, tepalo kokybe nedrįsčiau abejoti...

Sutinku,kiekvienas tepalas turi savo paskirti. Taip pilti galima ir traktorini i lengvasias, ar atvirksciai, taciau neaisku kiek vaziuosi?! Juk tepalo kaina pagrinde priklauso nuo jame esanciu priedu. Jei tepale nera valaciuju priedu,tai variklis tikrai bus apsineses nuodegom, jei tepalas geras tu nuodegu nera , arba jos po kurio laiko dingsta. Bet tada tepala kelis sykius reikia dazniau pakeisti, kad neuzkistu kanalu ir nepareitu turbinos ar dar kas. Beje,dar vienas pastebejimas, kolega transportininkas, turi pakankamai pavazinetas furas ir pasikeites normalius tepalus pastebejo keleta variantu, kad sumazejo siek tiek kuro sanaudos, pradejo graziau dirbti variklis, ir del tepalo deginimo, tai kai reikejo dapilineti tepala,kuri sudegindavo, pastebejo, kad dapilti nereikia, nes norma nesumazejus. :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

seip su tepalais ydomiai gaunas,pilu y kombaino varikly 15w40 dabar gamintojo nepasakysiu,bet faktas tas kad diena pakulus na jis sudegina 1ltr tepalo ant kokia 60tonu kvieciu,(kombainas dominatorius 76)pabaigus sito gamintojo ,pilu kito ir po mazu pradeda degint kuo toliau tuo daugiau,na bet riba gaunasi 2ltr,nors tepalas 15w40 lyg ir tas pats,bet jis nifiga pagal savo savybes netoks pat,ta dalyka esu pajutes su savo automobiliu,pravarai kokia 10t.km ir nesupili ne laso tepalo,o kita syk kokius 3ltr,vat ir issirink gerus tepalus,juk ant pakuotes neraso tas geras ar anas blogas :eusa-think:

jau rasiau karta kad ukininkas profesija universali- jis ir agronomas ir tekintojas ,ir veterinaras ir mechanikas......

kaip atsirinkt tepala ar chemikala ar detale padet turetu praktika....

man patiko kazkoks straipsnis apie japonus (tai vyksta ir lietuvoje) reikia visur tureti draugu ar pazystamu- jie patars.

as savo darbo vietoje kartais bandau toks buti ir patarti klijentams visais klausimais kur biski suprantu. ir darai kartais sau ne i nauda....

....

....

tavo automobilis golf 1992 m. ar subaru 2008?

tai pasiknisk gugliuje .....

ir neieskok lengviausio sprendimo varijanto kad patars virtualus zinovas.

as drasiai pilu i savo auto pusiau sintetika skirta didelems apkrovoms z.u. technikai ( 10 lt uz L ) ir nesuku galvos- jei JD uz milijona laiko- mano citrina nepagaish...

o jus ten toliau velkites apie gamintoju aprobacijas.....

Nepamirskim , kad lengvuju auto ir pvz.JD tepimo kanalai nevienodi. Reiketu dar atkreipti demesi ir i tepalo klampuma esant saltam 40 C tepalui ir darbines 100 C temperaturos.

Jei JD tepalas( o JD tepalo negamina, cia tik kazkokio tepalu gamintojo tepalas , kur uzdetas JD zenklas) klampumai skiriasi, gali buti nepakankamas tepimas lengvajai masinai ir variklis dils greiciau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamirskim , kad lengvuju auto ir pvz.JD tepimo kanalai nevienodi. Reiketu dar atkreipti demesi ir i tepalo klampuma esant saltam 40 C tepalui ir darbines 100 C temperaturos.

Jei JD tepalas( o JD tepalo negamina, cia tik kazkokio tepalu gamintojo tepalas , kur uzdetas JD zenklas) klampumai skiriasi, gali buti nepakankamas tepimas lengvajai masinai ir variklis dils greiciau.

kaip dirbantis su tepalais žmogus turėtumėt pasidomėti apie konkurentus :) jau seniai vieša paslaptis, kad JD tepalas yra Shell :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau 10 metu mano visos mašinos mato tik traktorinį tepalą. Viena jų pravažiavus 450 000 km vis dar kuriasi prie -30. Beja, pilstomo traktorinio (kad ir mineralinio) specifikacija dažniausiai aukštesnė nei auto servisuose siūlomų pusiau ar sintetinių automobilinių. Taip pat traktorinį pilu ir į žoliapjoves ir keturačius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas žino koks tepalas pilasi NH TF44 i varikli? Kokio gamintojo patartumet?

O pasakyk kuo tas variklis išskirtinis. Nepyks jis ant bet kurios API CI-4/SL E5 E7 standarto parametrus atitinkančios alyvos. Tiekėjai patikimesni buvo išvardinti ankščiau :D

padarom socialini eksperimenta tepalu tiekejams:

nurodom tikslai koks tepalas ( kad ir tavo minetas, bet kad nebutu zemesnio lygio) ir klausiam kainos.... vardus manau bendrai rasim visu tiekeju... na ir matysim kainu diagrama....

:icon-eek:

jei bus entuziastu , pasisiulysiu naujos temos "moderatorium"

:lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...