Jump to content

Bulvės.


valstietis

Recommended Posts

Mainom į baravykus ?

:lol::lol::lol:

Tai kad baravykai mieste ant asfalto neauga :eusa-think:

dzukija as tau dar skolingas uz patarimus kadaise duotus.tad kai vaziuosiu i alytu galesiu atvesti maisiuka kita. jai tinka.

Vo, nors vienas skolas prisiminė :eusa-shhh: Lauksiu tada Tomai svečiuose :icon-wink:

parasyk man i pm savo kontaktus kai leksiu uzvesiu.tikriausiai sia savaitele.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki zemdirbiai :eusa-clap: ,gal kas turite 500kg Vinetos sekliniu bulvyciu parduoti? Pas mane molinga zeme, ir kitos veisles visiskai neauga. Kuo arciau Kauno...

Kad dar anksti sodint? :D , o kuo ji ypatinga, kad auga geriau priemolyje ta jau is parasymo suprantu, kaip derlius ju?

Esu isbandes daug bulviu veisliu, ir tik Vineta visada duodavo geriausia derliu, nors kita veisle augdavo salia... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...nesu bulvių augintojas ,bet pernai maišioką nusipirkau capelija (gal ,..bet man su žodžiu kapela)šiemet jau visą daržą apsodinau , tikrai skanios ,sukrenta ir sviesto nereikia..taip kad ..derlingumo neskaičiavau ,bet šeimai užteks
Acapella vadinasi, tik derlius jų nefantastiškas, o šiaip geresnės ir už tą vinetą.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka cia jus dabar gincyjates juk kiekvieno yra skirtingas skonis tai ir bulves skirtingos patinka vieniem patinka sukrentancios kitiem baltos kitiek tik ruzavu duok kiti tik geltonas dar kiti isvis bulviu nevalgo . o dabar skaniu veisliu yra daug ir ivairiu .vineta siaip kiek pastebejau nera reikli auginimo salygoms .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku su "Ukius_bulvinskis",nes pats auginu "Accapella",ir galiu atsakingai pareiksti,kad sita veisle yra gal but pati skaniausia is visu dabar registruotu bulviu veisliu LT,bet derlius yra daug prastesnis uz "vineta", "adora" ir kt.Pats sau palieku maistui,bet pardavimui non-stop.Prekybai yra daug idomesniu veisliu nei sita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai sutinku su "Ukius_bulvinskis",nes pats auginu "Accapella",ir galiu atsakingai pareiksti,kad sita veisle yra gal but pati skaniausia is visu dabar registruotu bulviu veisliu LT,bet derlius yra daug prastesnis uz "vineta", "adora" ir kt.Pats sau palieku maistui,bet pardavimui non-stop.Prekybai yra daug idomesniu veisliu nei sita.

Vat čia ir esmė. Reikia derliaus ir jei tam pačiam lauke, esant tai pačiai priežiūrai, derlius tarp skirtingų veislių skiriasi vos ne dvigubai, tai kokią veislę auginti klausimų nekyla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...