Jump to content

Bulvės.


valstietis

Recommended Posts

jau yra visiskai nuvytusiu. Yra vystanciu, yra graziai zaliuojanciu. Po dideliu keru randu 6-10 dideles bulves(aisku jos dar augs), o is mazu keru automatiskai mazeses. na jei nelis, tai uz menesio viskas bus muvyte ir teks kast.

kad ir nudzius visai,skubint kast nepatartina,jei ruosies jas laikyti ziema,jei parduodi is rudenio,tai jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
jus su forstritu trukiat? nu pas mus tju tju tju nereik su 2 traukt normaliai ir su vienu tik grumstu db kiek daugiau kur molingesne zeme .daug dar liko kasti?

Šiandien baigiau. Gan staigiai pradžiūvo, nors kelis kartus buvau įlindęs kloniuose. Ten bulvių faktiškai nėra, bet kažkaip pervažiuot reikia tą vietą. Na bet vargai baigti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jus su forstritu trukiat? nu pas mus tju tju tju nereik su 2 traukt normaliai ir su vienu tik grumstu db kiek daugiau kur molingesne zeme .daug dar liko kasti?

Šiandien baigiau. Gan staigiai pradžiūvo, nors kelis kartus buvau įlindęs kloniuose. Ten bulvių faktiškai nėra, bet kažkaip pervažiuot reikia tą vietą. Na bet vargai baigti.

Klonius aš ir palieku, neverta ten nei kasti, nes tik žalių prilipę į vagos paviršių ir viskas. Dabar tik klausimas kiek čia prilis per pirmadienį ir antradienį... nes paskui gali ir savaitės nepakakt kad pradžiūtų :icon-confused:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...