Jump to content

Purkstuvai


Recommended Posts

Na matot :eusa-think: Gal padarom taip, kad diskusija būtu konkretesnė reikia susismaigstyt kuoliukus, apsibrėžti ribas. Pradėkim nuo to, kad savaeigių purkštuvų su mažesnėm nei 28m sijom nelabai ir rasit, nebent spec užsakymas. Visuotinai pripažinta, kad savaeigis siauresnis nei 28m neapsimoka. Realiai būna 30m ir daugiau (36 net iki 45m ). No to ir pradėkim, nes pločiai jau savaimę šį tą sako apie ūkiu ir laukų dydį kam jie taikomi, taip pat galima daryti išvadas apie technikos apkrovimą tokio dydžio ūkiuose.

gryžtant prie konkračios voro situacijos :eusa-think: na jis tiesiog privalo musipirkti savaeigį, kad stilių išlaikyt :D Šalia tos technikos ką jau užsipirko kažkoks prikabinamas vaizdą gadintų :D

taigi vorui 30m reikia, taigi savaeigis kaip tik pagal ploti...ir pagal kaina, juk turtingas ukininkas :):eusa-clap::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada sitas manu tau tiks http://www.leeb-mechanik.de/html/trac_leeb_pt_230.html :icon-wink: Taip sakant ir ivaizdis ir stalciai atsivers ir brendas geras o beto ir greitis 50km/h, deze belaipte. Seile jau dabar varvet pradeda :icon-wink::)

cia biski nesusipratimas kaip ir daman... aukstis koks? ratu plotis...slegimas i zeme...turi ziauriai nespeti apsipurksti savo n tukstanciu hektaru kad toki pirktum :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purkštuvas su aukšta prošvaista reikalingas ne tik rapsam. Prikabinamam gali būt stebuklingas vėžių sekimas, bet traktorius vistiek pjauna 4 vėžes posūkiuos. Purškėm rapsus prikabinamu prieš žydėjimą nuo vabalų, pumpurus draskė tarpvėžyje, kotai lužo, nors ir žiurkštą po apačia užkabinę, bet vistiek kabinosi augalai. Tos gatavo nuotraukos su X-failais, tai ir prikabinamo darbas. Purškiau kviečius karbamidu, ir traktorius ir purkštuvas kulia po apačia. Džiovint rapsus pesticidais - skonio reiklas, man, asmeniškai, tai nepatinka, jei sugebi pasėt taip, kad sudygtų tolygiai, galima apsieit be kūlimo purkštuvu. Lauko kampus taip idealiai nenupurkši su prikabinamu, bestumdydamas atgal tik ištrini viską. Tada kampus purški lauždamas posukį, vieni purkštukai purškia ant vietos , kiti - sumažinta norma. Vieną gal tokį pliusą už privalumą prikabinamam dėčiau, kad kabina toliau nuo purkštukų, mažiau tos smarvės gauni, nes kai su gazyte dirbdavom ir dar pavėjui...

Jei nuo pavasario iki javapjūtės neišlipi iš purkštuvo - tada tik savaeigis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesakau kad buvau nusprendes ka imsiu, tiesiog mane taip idomiai Jusu nuomone veikia, turtingas , durnas, neskaiciuoja ir tt, kokio briedo dar prirashysite, gi nerasiau kad pirksiu nauja uz 700 000, kokiu dar izeidimu ar sarkazmo pilnu posmu sulauksiu, rudeninis apsurdas kazkoks ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesakau kad buvau nusprendes ka imsiu, tiesiog mane taip idomiai Jusu nuomone veikia, turtingas , durnas, neskaiciuoja ir tt, kokio briedo dar prirashysite, gi nerasiau kad pirksiu nauja uz 700 000, kokiu dar izeidimu ar sarkazmo pilnu posmu sulauksiu, rudeninis apsurdas kazkoks ir tiek.

na siaip ar taip ar taip naujas yra naujas kad ir prikabinamas, o senas devetas nu kaip skant loterija... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoju apie savaeigi, tik deveta, tik vavel baisu, kad nereiktu savaeigio su trosu po laukus tampyti :)

apie seno loterija kaip ir irgi uzsimiiau, bet nepaisant to diskusija nukrypo prie 10 kubio damano, toks ispudis man paciam susidaro kad bereikalo tema prikeliau, dekoju arimui, zmogus bent pasake ka galvoja is praktines dalies, o ne ima skaiciuoti kas man apsimoka ir kas neapsimoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoju apie savaeigi, tik deveta, tik vavel baisu, kad nereiktu savaeigio su trosu po laukus tampyti :)

apie seno loterija kaip ir irgi uzsimiiau, bet nepaisant to diskusija nukrypo prie 10 kubio damano, toks ispudis man paciam susidaro kad bereikalo tema prikeliau, dekoju arimui, zmogus bent pasake ka galvoja is praktines dalies, o ne ima skaiciuoti kas man apsimoka ir kas neapsimoka

Svarbiausia išsiaiškinti ar bus garantuotas skubus dalių tiekimas tam modeliui ( nereikia sekti pasakų, kad neges ir su dalimis neproblema). Jeigu koks "nau name" gali bėdoje būti skaudžių problemų. O po to, žiūrėti natūroje koks jo stovis. Dėl visų automatinių uždarinėjimų :eusa-think: , nesusidūres tai ir nežinau, ar senesniuose modeliuose tas dalykas buvo. Jei imsi 2-3 metų turėtų turėti tokią galimybę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as nesakau kad buvau nusprendes ka imsiu, tiesiog mane taip idomiai Jusu nuomone veikia, turtingas , durnas, neskaiciuoja ir tt, kokio briedo dar prirashysite, gi nerasiau kad pirksiu nauja uz 700 000, kokiu dar izeidimu ar sarkazmo pilnu posmu sulauksiu, rudeninis apsurdas kazkoks ir tiek.

As atsiprasau tikrai nuosirdziai jei izvelgei izeidimu ir sarkazmo mano pasisakimuose :icon-redface: . Na o jeigu taip ir buvo tai norejau tik draugiskai papokstauti. Taip sakant nuotaika pakelti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakoma draugas yra toks žmogus kuris gali rėžti visą tiesą į akis, bet yra pakamkamai protingas, kad to nedarytu :eusa-think:

Dėl visų GPS dalykų tai purkštuvas turėtu būti labai jaunas, kad turėtų viską gatavai sumontuota. Šiais laikais žinoma įmanoma viskas, taip pati ir automatinį uždarymą, kad ir į seniausią laužą galimaįkrauti, klausimas ar apsimoka nes kainuos min 12000 Lt+PVM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl automatinio sekcijų uždarymo shaulini natūroj susidūręs su dirbančiu ?

O kas konkrečiai domina? Su purkštuvais mažai teužsiimu paskutiniu metu. Kiek teko šnekėti su žmonėmis naudojančius tas sistemas tai jie neskaičiuoja kiek tai sutaupys chemijos, daugiau žiūri darbo patogumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl automatinio sekcijų uždarymo shaulini natūroj susidūręs su dirbančiu ?

Neizeidinek shaulinio :) Jei jau net dammanne ta sistema yra. Tai ir jo purkstuvuose bus :)

Pirmiausia ką vadybininkai nori matyti, tai įžeidinėjimas. Pas tamstą tik tokiu mėšlu galva kimšta :icon-question: Sorryyyy. Gerai prie reikalo. Paaiškink tada veikimą tos automatikos. Laukas purškiamas gaunasi į kylį . Tavo purkštuvo sija kylyje jau vienu purkštuku sueina su nupurkšta skersine, teoriškai reikia išjungti ? Praktiškai dar reikia purkšti 200 m. kol tos sekcijos paskutinis purkštukas link purkštuvo susikeis su nupurkšta skersine. Štai ką aš noriu išsiaiškinti. Kaip elgiasi automatika šituo atveju .Nesusidūręs su tuo :icon-redface: . O jums tik įžeidinėti......... Apsisukus viskas gaunasi analogiškai. Kada įjungs? Kai bus per visą pilną sekcija ar....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

situo domejausi, viskas priklauso nuo kainos jei imsi uzdaryma kiekvienam purkstukui tai efektas gausis superinis, bet kaina irgi, taigi lzmones siulo i siju galus deti sekcijas po 1 metra su uzdarymu kokias dvi tokias is galu ir po ju jau kokiu 2 metru sekcija, centre galima deti placiausias sekcijas, taigi tokiu atveju kylis kaip tu rasai bus supurshkiamas kokybiskiausiai, bet man labai patiko tai kad nereikia tu sekciju isjunginet visai, apvaziuoji lauka ratu ir viskas varai is eiles be jokio junginejimo purkstuvas pats zino kur jam reikia issijungti ir kur isijungti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

situo domejausi, viskas priklauso nuo kainos jei imsi uzdaryma kiekvienam purkstukui tai efektas gausis superinis, bet kaina irgi, taigi lzmones siulo i siju galus deti sekcijas po 1 metra su uzdarymu kokias dvi tokias is galu ir po ju jau kokiu 2 metru sekcija, centre galima deti placiausias sekcijas, taigi tokiu atveju kylis kaip tu rasai bus supurshkiamas kokybiskiausiai, bet man labai patiko tai kad nereikia tu sekciju isjunginet visai, apvaziuoji lauka ratu ir viskas varai is eiles be jokio junginejimo purkstuvas pats zino kur jam reikia issijungti ir kur isijungti

Tai ir pats ne pirmi metai ūkininkaujam :icon-wink: Apvažiuoji tą lauką, bet ar išjungs kai tik sueis purkštas su purkštu o toliau dzin ir gausis kažkoks galas kylio nepurkšta, ar išjungs kai persikeis visi, tos sekcijos purkštukai :eusa-think: Tą dalyką reikia išsiaiškinti prieš perkant iki galo tiksliai, kad po to nebūtų siurprizų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

situo domejausi, viskas priklauso nuo kainos jei imsi uzdaryma kiekvienam purkstukui tai efektas gausis superinis, bet kaina irgi, taigi lzmones siulo i siju galus deti sekcijas po 1 metra su uzdarymu kokias dvi tokias is galu ir po ju jau kokiu 2 metru sekcija, centre galima deti placiausias sekcijas, taigi tokiu atveju kylis kaip tu rasai bus supurshkiamas kokybiskiausiai, bet man labai patiko tai kad nereikia tu sekciju isjunginet visai, apvaziuoji lauka ratu ir viskas varai is eiles be jokio junginejimo purkstuvas pats zino kur jam reikia issijungti ir kur isijungti

Tai ir pats ne pirmi metai ūkininkaujam :icon-wink: Apvažiuoji tą lauką, bet ar išjungs kai tik sueis purkštas su purkštu o toliau dzin ir gausis kažkoks galas kylio nepurkšta, ar išjungs kai persikeis visi, tos sekcijos purkštukai :eusa-think: Tą dalyką reikia išsiaiškinti prieš perkant iki galo tiksliai, kad po to nebūtų siurprizų.

as tai manyciau kad turetu taip buti jog kaip visa sija persipurskia atjungia, o purkstukas kai purkstukas, siaip tai isitikinau kad purkstuve gps ir ta sistema turetu buti, atrodo stengiesi ir nupurksti ir per daug neislaistyti chemijos, bet veliau kai paziuri tai cia kampukas nesupurkstas, tai cia per velai ijungta... aisku kai purkstuvas 16, 18m paprasciau, o kai pvz musu 30m metru tai ziuri kad dar ir stangos zemes neartu besisukant keli stangas, leidi o cia dar junginet reikia ir visumoj gaunas kad pasirodo jog nespejai... :icon-evil: o paskui pataisyti jau sunku ypac kokiam rapse... taip kad idomu butu kad kad irgi papasakotu apie siuos dalykus... na kaimynas dbr nusipirko neseniai savaieigi su siomis sistemomis gps+isjunginejimas, tik vat nesigilinau kaip ten viskas veikia, tik sake kad purksdamas gali semkes spjaudyt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...