Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

5 valandas ago , Karve said:

filosofe nusileisk vieną kartą ant žemės,jau užtektinai prisiskrajojei aukštosiose materijose,kad gryš litas čia jau daugeliui aišku,tik ne tau.Lenkija,Čekija ir kitos net nesivedė euro,nes suprato,kad tai laikinas dalykas,to nesuprato mūsų valdžiagyviai.

Ir tave su gražia švente.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , ekologas said:

susidaro ka prisivoge zmoniu turto kitaip nevadyna tik pavydu ,o kur saziningumas,neber

ka tu cia kliedi sazininguoli............. kas ka voge, kur tu buvai kai tie voge ko tu neemei o dabar tik kalbi sazinigumas bla bla, nu tai neturi dabar o galejai bet nememei, tai kas kaltas tipo kitas turejo uz tave padaryt viska kad tau lengva dbr butu ???? ta nori pasakyt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , U.K Aurimas said:

bet tas zmogus nekaltas kad gavo tuos pinigus lengva ranka, kuom jis blogesnis uz ta kuris neturi pinigi ??? Kuo zmogus blogas kad jo tevas buvo turingas ir galejo vaikui perduot uki ?? arba kuo tas zmogus blogas kad jo tevas neturejo pinigu ir vaikas pats uki kuria ?? abu jie geri tik kaip visada neturingas gatavas numirt is pavydo, bet abu siuo atveju yra geri zmones tik kazkodel turtiga zmogu bando visi padaryt blogu........  ir tai gerbemieji yra PAVYDAS !!!!!

 Na pavydas gal nevisiem savitas, bet kai tas kas turi pinigu ir speceliai bando maziukus sumyti, isardyti jo uky? Kaip toky pavadytu? Lb geru ir kilniu zmogumi? Nes jis ale tave nuo vargo gelbsti? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka reiskia isardyti uki ? ka atejo pas tave i namu ir tau rankas nukirto ? ar pastatus sudegino?  jeigu kalbi apie nuomojamos zemes pernuomavima, tai kaip ir sakau jeigu turi pinigu ir tau reik zemes issinuomot tai man neidomu kiek kaimynas moka jeigu man reik as ir 250 eu uz ha siulysiu nu nes reik o jeigu neturi pinigu tada sakai sorry bet tiek moket negaliu ir fsio nu ka tu dar gali sakyt kuom tas zmogus dbr blogas? nu kuom ? kad turi pinigu ir jis gali moket daugiau nei tu ?? kas jis dar blogo tau asmeniskai padaro kad va tu sakai zlungi turi tiek moket kiek tu butent nori ar turi tau atiduoti zeme nes pagal tave jam gana ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

5 minutes ago, U.K Aurimas said:

ka reiskia isardyti uki ? ka atejo pas tave i namu ir tau rankas nukirto ? ar pastatus sudegino?  jeigu kalbi apie nuomojamos zemes pernuomavima, tai kaip ir sakau jeigu turi pinigu ir tau reik zemes issinuomot tai man neidomu kiek kaimynas moka jeigu man reik as ir 250 eu uz ha siulysiu nu nes reik o jeigu neturi pinigu tada sakai sorry bet tiek moket negaliu ir fsio nu ka tu dar gali sakyt kuom tas zmogus dbr blogas? nu kuom ? kad turi pinigu ir jis gali moket daugiau nei tu ?? kas jis dar blogo tau asmeniskai padaro kad va tu sakai zlungi turi tiek moket kiek tu butent nori ar turi tau atiduoti zeme nes pagal tave jam gana ? 

Dar taip parasinek greit 300 uz ha mokesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

29 minutes ago, U.K Aurimas said:

ka reiskia isardyti uki ? ka atejo pas tave i namu ir tau rankas nukirto ? ar pastatus sudegino?  jeigu kalbi apie nuomojamos zemes pernuomavima, tai kaip ir sakau jeigu turi pinigu ir tau reik zemes issinuomot tai man neidomu kiek kaimynas moka jeigu man reik as ir 250 eu uz ha siulysiu nu nes reik o jeigu neturi pinigu tada sakai sorry bet tiek moket negaliu ir fsio nu ka tu dar gali sakyt kuom tas zmogus dbr blogas? nu kuom ? kad turi pinigu ir jis gali moket daugiau nei tu ?? kas jis dar blogo tau asmeniskai padaro kad va tu sakai zlungi turi tiek moket kiek tu butent nori ar turi tau atiduoti zeme nes pagal tave jam gana ? 

Na as mazas galiu moketi visiskai tokius pat pinigus kaip ir jis, esme kita, kaikuriem to nesuprasti, esu asmenismai is to kur turi beveik 1000 ha peremes 20 ir dar 50 meginu, bet paskambines kazkam nesakau mastyk ka darai, kas tavo vaikus uzaugys, nezinai ka as galiu ir panasiai, yra kur ir is zmoniu arus nunesa    kurie ir taip sunkei vercesi,  ar pavyzdys zmogus isvale krumus kalnus siuksliu o jis nulekes pajeme kaip valdiska nes atsirado Zemes, cia zmogiska. Kaip tu sakai paciam kas kada ka padegs uz  toky zmogiskuma ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

7 valandas ago , gerasukis said:

Buvo cia ir is Pacio Radviliskio buoze apsisvietes, dirbo vargo keleta metu, kol vienais metais nepaskandino pelkej kombaino o traugdamas per puse perskyre, tuomet galiausiai spjove i tuos laukus ~100ha ir pasiliko prie savo geru zemiu.

 Gerai kad aš ne iš Radviliškio o tai pradėčiau galvoti kad esu buožė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Amber said:

Na as mazas galiu moketi visiskai tokius pat pinigus kaip ir jis, esme kita, kaikuriem to nesuprasti, esu asmenismai is to kur turi beveik 1000 ha peremes 20 ir dar 50 meginu, bet paskambines kazkam nesakau mastyk ka darai, kas tavo vaikus uzaugys, nezinai ka as galiu ir panasiai, yra kur ir is zmoniu arus nunesa    kurie ir taip sunkei vercesi,  ar pavyzdys zmogus isvale krumus kalnus siuksliu o jis nulekes pajeme kaip valdiska nes atsirado Zemes, cia zmogiska. Kaip tu sakai paciam kas kada ka padegs uz  toky zmogiskuma ;)

as lygiai taip pat atimineju zemes is tokiu ukininku kur 1000 ha valdo ir man juokinga, as bandau pasakyt kad nera tik viena puse bloga, kad va tie buozes yra kazkokio blogio isikunijimas mes ne ka geresni ar blogesni tik tiek.
Patikek buvo ne karta pas mane ir BERNIUKAI uzsuke ir nieko kaip dirbau taip dirbu, ir ne viena desimti hektaru pernuomavo nuo manes bet nebegu per kaimus nerekauju o paimu ir is ju permusu kaina kad ir po 200 eu uz ha ir galima sakyt kad patys sukeliam kainas nu bet jeigu  galiu uz tiek permust tai ka man dabar daryt, dejuot neturiu tokios mados.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kiek ne į temą, bet auksinė naujiena, jei kas dar nespėjo išgirsti. Tiesiai iš ŽŪM ateina naujovė šiems metams - visi "sofos ūkininkai" nebegalės deklaruoti savo žemės ir gauti išmokų, jei nevykdo jokios ūkinės veiklos.

http://valstietis.tv3.lt/pirma-kategorija/pradeda-sofos-ukininku-genocida/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

4 minutes ago, Vaivada said:

Gal kiek ne į temą, bet auksinė naujiena, jei kas dar nespėjo išgirsti. Tiesiai iš ŽŪM ateina naujovė šiems metams - visi "sofos ūkininkai" nebegalės deklaruoti savo žemės ir gauti išmokų, jei nevykdo jokios ūkinės veiklos.

http://valstietis.tv3.lt/pirma-kategorija/pradeda-sofos-ukininku-genocida/

Jo čia geras dalykas, turiu tokių plotų kur savininkai deklaruoja , bet aš dirbu, tai tikiuosi šiemet su jais eis sutart dėl nuomos :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , Mantas2342 said:

 

Jo čia geras dalykas, turiu tokių plotų kur savininkai deklaruoja , bet aš dirbu, tai tikiuosi šiemet su jais eis sutart dėl nuomos :).

aišku,kad eis susitart,bet manau turėsi atiduot visas išmokas,gal dar net primokėt iš savo kišenės teks,bet čia žinoma viskas priklausys nuo žemės paklausos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...