Jump to content

pjuklai


Mindaugass

Recommended Posts

O aš dėjau ant husqvarnų ir stihl, nes kainos nerealiai didelės, daug yra permokama už vardą, aišku tai kokybė, bet bet... aš jau už kelių dienų turėsiu SOLO 643 IP 2 KW ir tai mano galutinis apsisprendimas, kiek radau atsiliepimų užsienio forumuose apie šį modelį, solo produkciją, tai viskas patenkinamai, krc Vokiečiai šudo negamins :)

Mokėsiu 800 LITŲ už SOLO pjūklą.

Gal čia yra SOLO pjūklų savininkai, kokie iš jūsų pusės atsiliepimai? (Nes lietuvoj žiauriai mažai info apie šį prekinį ženklą)

Aš būtinai pasidalinsiu įspūdžiais kai tik jį gausiu ir kai teks su juo pasidarbuot.

zinai tokia taisykle? skupus moka du kartus??? :) pazystu 2 zmones vieno pjuklas pirmas buvo solo, kito partner, spek kokius dbr abu turi? :lol: ogi stihl :icon-wink:

p.s. aisku jei sodui genet ir priekabai malku per metus supjaut, tai galbut ir nereik tu zinomu vardu, bet rimtesniam darbui tai :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 236
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

va cia tai pjuklas, gali stacias dirbti nerekia nugaros lenkt: :)

bl...

net nupurtė.

buvau kokių 12-13 metų, kai tėvas jau duodavo Družba sausuolius namie paskersuot. Nugara būdavo sopa, delnus kutena nuo vibracijos, ausys ūžia, bet gerai - "tėvas su matarinka davė papjaut". Jau tą dieną laimingas eidavau miegot.

o Uralą tai tik matyt teko, bet dirbt nedirbau. Įdomu, kaip su juo?.. Ar geriau su galingesniu dirbt, ar visgi didesnis svoris savo darė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai tokia taisykle? skupus moka du kartus??? :) pazystu 2 zmones vieno pjuklas pirmas buvo solo, kito partner, spek kokius dbr abu turi? :lol: ogi stihl :icon-wink:

p.s. aisku jei sodui genet ir priekabai malku per metus supjaut, tai galbut ir nereik tu zinomu vardu, bet rimtesniam darbui tai :eusa-snooty:

Ta žinau, niekada neperku lievų daiktų, visus įrankius imu tik bošus, makitas, irwin ir panašius žinomus.

Mano pirmas pjūklas yra Partner, galiu pasakyti, kad jis tikrai lievas, teko pabandymui pjauti su stihl kurio vertė 900 lt, modelio nežinau, tai malonumo buvo daugiau, pjovė labai smagiai, vedėsi labai gerai, ko nepasakyčiau apie partnerį, o galingumo ten rodos 1,4 kw, bet jisai daug kompaktiškesnis ir lengvesnis. Beje partneris USA gamybos, tai irgi negerai.

Nu svarbiausia, kad neperku ten kokio iš turgaus ar senukų kinietiško už 250-400 lt tai jau būtų didelis pinigų išmetimas.

Taip, aš nežadu miškininkaut, gal kada kelias motobloko priekabielias parsivešiu, gal kokiu 15 kubų drebulės supjaustisiu vieną kartą į metus ir nedaugiau, kaip už 800 LT man geriausias variantas, nes stihl ~2 kw geriausiu atveju už 1200 lt imanoma rast, o tai dar 200 lt už kokybę ir 200 lt už vardą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pries kokius nepilnus dar 10 metu kaimynas su uralo versdavo medzius, o jo brolis su varna genedavo. Uralas didesnis nei druzba, tai su tuo versti sake budavo tikrai patogu, nereikedavo klauptis i sniega.

o su druzba tai jaunysteje teko pasitampyt po miska, budavo kad veikti su ja dirbant, nes su tokia nepagenesi, tai tada geriausias draugas budavo kirvis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu svarbiausia, kad neperku ten kokio iš turgaus ar senukų kinietiško už 250-400 lt tai jau būtų didelis pinigų išmetimas.

teko paciupinet pjukla "royal", nezinau nei kieno jis gamybos, nei kodel ten ji pjuklu vadina :D krc tolimas giminaitis nusipirko sumokejo berods 250lt uz nauja, tai priekabos malku taip ir nesupjove...uzgeso, ir nebesikure...beje pagal padaryma labai panasus i tuos kur ciukciai veziodavo, tik spalva cia melyna... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu svarbiausia, kad neperku ten kokio iš turgaus ar senukų kinietiško už 250-400 lt tai jau būtų didelis pinigų išmetimas.

teko paciupinet pjukla "royal", nezinau nei kieno jis gamybos, nei kodel ten ji pjuklu vadina :D krc tolimas giminaitis nusipirko sumokejo berods 250lt uz nauja, tai priekabos malku taip ir nesupjove...uzgeso, ir nebesikure...beje pagal padaryma labai panasus i tuos kur ciukciai veziodavo, tik spalva cia melyna... :eusa-shifty:

Tai yra dar kažkokie lietuviški pjūklai, surenkami lietuvoj ar gal jau dabar jų nesurenka :D

Va skelbimą radau http://nskelbimai.lt/benzininiai-pjukla ... o-technika

2,2 kw - 8 kilogramai 400 lt, :D:D Tipa vokiški :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu abiem jei smulkiem darbam uzteks ir SOLO, bet jei rimtesniem tai stihlius su varna karaliauja. Pats pirkau trimery ( delgis su varikliu ) grabkranciam sienaut apie namus tai irgi pasirinkau SOLO del kainos.

as pries 2metus nusipirkau trimeri husqvarna 343fr tai per du metus niekas nei luzo nei ka, nors dirbo ir miske krumus pjove ir zole pjove nemazai :) tik buvau isploves oro filtriuka ir padejas kleti tai per nakti pele viduri isgriauze tai teko kita pirkt :) o daugiau kaip ir nieko nebuvo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu abiem jei smulkiem darbam uzteks ir SOLO, bet jei rimtesniem tai stihlius su varna karaliauja. Pats pirkau trimery ( delgis su varikliu ) grabkranciam sienaut apie namus tai irgi pasirinkau SOLO del kainos.

as pries 2metus nusipirkau trimeri husqvarna 343fr tai per du metus niekas nei luzo nei ka, nors dirbo ir miske krumus pjove ir zole pjove nemazai :) tik buvau isploves oro filtriuka ir padejas kleti tai per nakti pele viduri isgriauze tai teko kita pirkt :) o daugiau kaip ir nieko nebuvo :D

Aš prieš 3 metus gan pigiai nusipirkau MTD mažiuką benzininį trimerį, tai dirbau su juo netausodamas, gazas visalaik dugnas, žolę pjoviau belekokią aukštą ir kreivoj vietovėj. Gal 10 litrų benzino sunaudojau. Ir viskas čiki, vedasi iš pirmo karto ir netgi šaltas buvo iš pirmo užsivedęs, bet dažniausiai iš antro, tik truputuka kai karšta dienelė buvo tai pradėjo kažkokie tepalai iš sujungimo tarp starterio/variklio išeidinėt, tai išvaliau ir daugiau jų nemačiau, gal taip turėjo būt. Benziną piliau belekokį, ir senus mišinius ir truputėlį viršydavau alyvos benzinui dozę, nes turiu senos alyvos į pjūklą buvo gailą, tai šitam duodavau. Ir viskas čiki, tik su spyruoklę kuri turi išmušt lyno ritę buvo problėmos, neatsimušdavo ir linas velniop ėjo, bet išėmiau spyruoklę, truputi ištiesinau, tada užgrudinau kaitindamas ir dedant į vandenį ir viskas gerai :)

Šiaip per mažas man toks trimetris ir nepatinka man jis, todėl negailiu. Lygint 400 lt vertės mtd su 2500 lt vertės husqvarna 343fr gal nedėrėtų. Kainų skirtumas pasako apie gaminio funkcionalumą, tvirtumą, našumą, kokybę. Tačiau maniškis MTD geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai tokia taisykle? skupus moka du kartus??? :) pazystu 2 zmones vieno pjuklas pirmas buvo solo, kito partner, spek kokius dbr abu turi? :lol: ogi stihl :icon-wink:

p.s. aisku jei sodui genet ir priekabai malku per metus supjaut, tai galbut ir nereik tu zinomu vardu, bet rimtesniam darbui tai :eusa-snooty:

Ta žinau, niekada neperku lievų daiktų, visus įrankius imu tik bošus, makitas, irwin ir panašius žinomus.

Mano pirmas pjūklas yra Partner, galiu pasakyti, kad jis tikrai lievas, teko pabandymui pjauti su stihl kurio vertė 900 lt, modelio nežinau, tai malonumo buvo daugiau, pjovė labai smagiai, vedėsi labai gerai, ko nepasakyčiau apie partnerį, o galingumo ten rodos 1,4 kw, bet jisai daug kompaktiškesnis ir lengvesnis. Beje partneris USA gamybos, tai irgi negerai.

Nu svarbiausia, kad neperku ten kokio iš turgaus ar senukų kinietiško už 250-400 lt tai jau būtų didelis pinigų išmetimas.

Taip, aš nežadu miškininkaut, gal kada kelias motobloko priekabielias parsivešiu, gal kokiu 15 kubų drebulės supjaustisiu vieną kartą į metus ir nedaugiau, kaip už 800 LT man geriausias variantas, nes stihl ~2 kw geriausiu atveju už 1200 lt imanoma rast, o tai dar 200 lt už kokybę ir 200 lt už vardą.

Del tiek darbo,tai geriau nusipirktum Stihl MS180.As su tokiu vanoju malkas,viena kita medi nuverciu(ir neplona) ir vargo nematau. :eusa-dance:

http://www.monvika.com/stihlms180-p-29.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

]

Del tiek darbo,tai geriau nusipirktum Stihl MS180.As su tokiu vanoju malkas,viena kita medi nuverciu(ir neplona) ir vargo nematau. :eusa-dance:

http://www.monvika.com/stihlms180-p-29.html

santeroj nuo ginalo duotos kainos dar nuleido biskeli... tai cia manau pasiderejus dar pigiau nupirktum nei internetine kaina... :icon-wink: o siaip su belekokiu pjuklu medi galima nuleist, tik pagal pjuklo galia skiriasi to medzio leidimo laikas... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

]

Del tiek darbo,tai geriau nusipirktum Stihl MS180.As su tokiu vanoju malkas,viena kita medi nuverciu(ir neplona) ir vargo nematau. :eusa-dance:

http://www.monvika.com/stihlms180-p-29.html

santeroj nuo ginalo duotos kainos dar nuleido biskeli... tai cia manau pasiderejus dar pigiau nupirktum nei internetine kaina... :icon-wink: o siaip su belekokiu pjuklu medi galima nuleist, tik pagal pjuklo galia skiriasi to medzio leidimo laikas... :)

sutinku,bet ne metkirciu dirbu,o del saves malkom uztenka ms180,stambesniem jei daugiau pjaunant savo ukiuj uztenka dar ms270 turet. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai tokia taisykle? skupus moka du kartus??? :) pazystu 2 zmones vieno pjuklas pirmas buvo solo, kito partner, spek kokius dbr abu turi? :lol: ogi stihl :icon-wink:

p.s. aisku jei sodui genet ir priekabai malku per metus supjaut, tai galbut ir nereik tu zinomu vardu, bet rimtesniam darbui tai :eusa-snooty:

Ta žinau, niekada neperku lievų daiktų, visus įrankius imu tik bošus, makitas, irwin ir panašius žinomus.

Mano pirmas pjūklas yra Partner, galiu pasakyti, kad jis tikrai lievas, teko pabandymui pjauti su stihl kurio vertė 900 lt, modelio nežinau, tai malonumo buvo daugiau, pjovė labai smagiai, vedėsi labai gerai, ko nepasakyčiau apie partnerį, o galingumo ten rodos 1,4 kw, bet jisai daug kompaktiškesnis ir lengvesnis. Beje partneris USA gamybos, tai irgi negerai.

Nu svarbiausia, kad neperku ten kokio iš turgaus ar senukų kinietiško už 250-400 lt tai jau būtų didelis pinigų išmetimas.

Taip, aš nežadu miškininkaut, gal kada kelias motobloko priekabielias parsivešiu, gal kokiu 15 kubų drebulės supjaustisiu vieną kartą į metus ir nedaugiau, kaip už 800 LT man geriausias variantas, nes stihl ~2 kw geriausiu atveju už 1200 lt imanoma rast, o tai dar 200 lt už kokybę ir 200 lt už vardą.

Del tiek darbo,tai geriau nusipirktum Stihl MS180.As su tokiu vanoju malkas,viena kita medi nuverciu(ir neplona) ir vargo nematau. :eusa-dance:

http://www.monvika.com/stihlms180-p-29.html

ka manai stalker1121?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai tokia taisykle? skupus moka du kartus??? :) pazystu 2 zmones vieno pjuklas pirmas buvo solo, kito partner, spek kokius dbr abu turi? :lol: ogi stihl :icon-wink:

p.s. aisku jei sodui genet ir priekabai malku per metus supjaut, tai galbut ir nereik tu zinomu vardu, bet rimtesniam darbui tai :eusa-snooty:

Ta žinau, niekada neperku lievų daiktų, visus įrankius imu tik bošus, makitas, irwin ir panašius žinomus.

Mano pirmas pjūklas yra Partner, galiu pasakyti, kad jis tikrai lievas, teko pabandymui pjauti su stihl kurio vertė 900 lt, modelio nežinau, tai malonumo buvo daugiau, pjovė labai smagiai, vedėsi labai gerai, ko nepasakyčiau apie partnerį, o galingumo ten rodos 1,4 kw, bet jisai daug kompaktiškesnis ir lengvesnis. Beje partneris USA gamybos, tai irgi negerai.

Nu svarbiausia, kad neperku ten kokio iš turgaus ar senukų kinietiško už 250-400 lt tai jau būtų didelis pinigų išmetimas.

Taip, aš nežadu miškininkaut, gal kada kelias motobloko priekabielias parsivešiu, gal kokiu 15 kubų drebulės supjaustisiu vieną kartą į metus ir nedaugiau, kaip už 800 LT man geriausias variantas, nes stihl ~2 kw geriausiu atveju už 1200 lt imanoma rast, o tai dar 200 lt už kokybę ir 200 lt už vardą.

Del tiek darbo,tai geriau nusipirktum Stihl MS180.As su tokiu vanoju malkas,viena kita medi nuverciu(ir neplona) ir vargo nematau. :eusa-dance:

http://www.monvika.com/stihlms180-p-29.html

ka manai stalker1121?

Turėsiu aš dar tų stihlių ir varnų, gyvenimas ilgas, o dabar pasitenkinsiu solo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką patartumėt mėgėjiškam naudojimui, kai reikalingas tik kartą metuose geriausiu atveju. reikia nebrangaus, bet ir ne visiško gaidžio iš stiliaus kur tie čigonai po kaimus nešiojo :D

P.S reikia tokio kuriuo reikalui esant ir pusmetinį rastą rastą pergraužčiau (kadaise tai darydavau su galingu štiliu, bet tokio tikrai nepirksiu, nesiruošiu iš to duonos valgyt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...