Jump to content

pjuklai


Mindaugass

Recommended Posts

Tavo įdėtoj nuorodoj visus keturis buvau atsidaręs, ir nė vieno mėlyno nemačiau.

pas mane irgi normalios spalvos, visus atidariau... pas belery siltos-saltos spalvos kompe vietom matyt apsikeite... :lol:

bet kituose tinklalapiuose normaliai rodo.Ir kai i kompa tuos melynus irasau atidaro kompas jau normalios spalvos,perziurint foto. :think:Cia 8 narsykle pas mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 236
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

O tai kuo jis pavojingesnis už kitus pjūklus?

Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie ūkio ministerijos

Žalgirio g. 92 LT-09303 Vilnus, kodas 191666625, tel.(8 5) 261 2300, faks. (8 5) 262 9413, el. p. [email protected]

pasiklausk, jei taip idomu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki, gal padetumete apsispresti kokio galingumo pjukla pirkti 2.2kw ar 1.6kw, man jo reikia tik sodyboj, siuo metu medziam apgenet, atnaujint, o toliau karts nuo karto pasipjaut malku, kolkas stai kokiu variantus radau http://www.skelbiu.lt/skelbimai/benzopj ... 45175.html ; http://www.skelbiu.lt/skelbimai/benzopj ... 35536.html ; http://www.skelbiu.lt/skelbimai/benzopj ... 45274.html ; http://www.skelbiu.lt/skelbimai/benzopj ... 45459.html . Ar cia jie labai jau prasti? Nes pagavojau geriau pirksiu naudota koki stihl nei nauja partner ar solo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man uztenka,gali but ir daugiau,bet ir kaina jau kita pjuklo.Butum mates sestadieni,kaip su ms180 dorojo azuola,kurio kamieno skersmuo gerokai virs metro,zinoma pagrindini darba atliko ms 260,bet ir tam ms180 netruko darbo.Svarbiausia ,kad viskas butu tvarkoj,grandine astri,tepimas grandines gerai veiktu ir vanoja tas ms180 kaip priklauso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man uztenka,gali but ir daugiau,bet ir kaina jau kita pjuklo.Butum mates sestadieni,kaip su ms180 dorojo azuola,kurio kamieno skersmuo gerokai virs metro,zinoma pagrindini darba atliko ms 260,bet ir tam ms180 netruko darbo.Svarbiausia ,kad viskas butu tvarkoj,grandine astri,tepimas grandines gerai veiktu ir vanoja tas ms180 kaip priklauso.

o vat cia jau skiedi, ir konkreciai. apie azuola, pasaku sekt nereikia. pernai, su 51 (2.3kw), azuoluose nebuvo ka veikt. kol as saviski suraikydavau kaladem, svogeris savo supjoves, ir parukyt spedavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o vat cia jau skiedi, ir konkreciai. apie azuola, pasaku sekt nereikia. pernai, su 51 (2.3kw), azuoluose nebuvo ka veikt. kol as saviski suraikydavau kaladem, svogeris savo supjoves, ir parukyt spedavo.

sende pjoviau azuolo biski ir berzo kalades kokiu 40-50cm skersmens, tai 3.4 kw taip normaliai veze, bet kaip reiktu su 1.5 kw tokius supjaut neisivaizduoju :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o vat cia jau skiedi, ir konkreciai. apie azuola, pasaku sekt nereikia. pernai, su 51 (2.3kw), azuoluose nebuvo ka veikt. kol as saviski suraikydavau kaladem, svogeris savo supjoves, ir parukyt spedavo.

sende pjoviau azuolo biski ir berzo kalades kokiu 40-50cm skersmens, tai 3.4 kw taip normaliai veze, bet kaip reiktu su 1.5 kw tokius supjaut neisivaizduoju :eusa-shifty:

svogeris su 660 stihl pjove, tai paskui susitarem, kad as nuo plono galo pjausiu :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man uztenka,gali but ir daugiau,bet ir kaina jau kita pjuklo.Butum mates sestadieni,kaip su ms180 dorojo azuola,kurio kamieno skersmuo gerokai virs metro,zinoma pagrindini darba atliko ms 260,bet ir tam ms180 netruko darbo.Svarbiausia ,kad viskas butu tvarkoj,grandine astri,tepimas grandines gerai veiktu ir vanoja tas ms180 kaip priklauso.

o vat cia jau skiedi, ir konkreciai. apie azuola, pasaku sekt nereikia. pernai, su 51 (2.3kw), azuoluose nebuvo ka veikt. kol as saviski suraikydavau kaladem, svogeris savo supjoves, ir parukyt spedavo.

as ne apie greiti rasiau :eusa-naughty: ir ne nuo kamieno pjove su ms180,tokias sakas ,kai per blanka 180-to,ir dar storesnes nupjove be didesniu problemu.Paulius6 klausia ar uztenka 1,5kw savo sodyba apsigeneti ir malku pasidaryti,o jo pilnai uztenka,na jei atsirastu storesniu medziu,tai tektu samdyt su galingesniu pjuklu zmogu,bet is tu isvardintu jo pjuklu,tai neapsimoka pirkti,kad ir to ms230.Del to,kad jis tik puse kw galingesnis uz ms180,o kaina beveik dviguba,tai jau tada geriau imti koki ms270,ar ms260. Pastarasis jau skaitosi profesionalus,bet ir kaina ne 180-to.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na va visgi isigijau, senoka stihl 024 2,4kw, aisku naudotas, bet atliktas 'kapitalinis remontas', pirkau is zmoniu kurie veza tvarko parduoda, is mano kaimo tai ir patikimi:) vakar visa diena darbavaus, tai visai smagiai, aisku rankos paskaudo, pirma kart naudojaus pjuklu:D maniau silpnesnio nepirkt, nes visgi atsirado ir 15ha misko salia sodybos, tai dar gal ka sugalvosim:) tada jau ir sito nepakaktu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Realiai sodyboje, jei malku nereik daug pjaut, geriausia kuo mazesnis ir lengvesnis pjuklas. Kad ir minetasis stihl 180 husqvarna 235 ar panasus. Pjauna jie gerai, mazas svoris, maza vibracija ir t.t. Patvarumas velgi geras. Malonumas obelis genet ir viena kita sausuoli malkoms nuverst. Ypac patiko stihl 180. Patys naudojam husqvarna 55, bet realiai jis kiek didokas kai tiek tenaudojam, noretusi mazesnio.

Teko ziema is kaimynu skolintis didziule "varna", storiausius medzius kaip per sviesta ima, galia zveriska (berods apie 5 ar 6 kV), bet padirbejus viska iskausta, svoris didelis :). Aisku turbut iprast galima..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

O tai kuo jis pavojingesnis už kitus pjūklus?

Va mano aparatas, neblogas daiktas pjaunant kai pripranti, o pavojingesnis turbut del jo vibracijos, uzkurus ir padejus ji laisvom apsukom an kieto pagrindo jis labai graziai sokyneja, tai galima sprest kad raumenims sitas daiktas tikrai kenkia,dar ir garsa skleidzia nemalonu ausiai.. Gal kas zino kur sitam daiktui oro filtra rast? Ir seip detaliu jai kada prireiktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...