Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Amilinoj 4 klase 690 LT :) realu, kad dar kaina kils? :eusa-think:

mano galva kita savaite kritine

Bijai šios dienos raporto? Tai kad viskas ir taip ganėtinai aišku, likučiai yra didesni nei tais metais, kai kainos buvo dvigubai mažesnės, vadinasi turim konkretų burbulą kviečiuose. Iš kitos pusės kukuruzų ir aliejinių reikalai nėra tokie geri, todėl jų kainos traukia ir kviečius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o as mastau kad rapsai neturetu kristi (maziau 1200 tikrai),

o vat jei uz kviecius kas duos po 700lt uz antra ar 720 uz pirma, manau fiksuosim kokis 1/3 planuojamo derliaus.

visai pagalvociau ir apie rugiu fiksavima po 550, bet kazkaip tiek negirdejau kad kas duotu :) o su jais aplamai sunkiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandi pardaviau nedidelia dali rapso po 1420lt/t man si kaina jau gera, tik jei kils dar veliau dar fiksuosiu ir taip zaisiu su nedideliais kiekiais ;) reikia rizika skaidyti ;)

Kas cia tokia kaina duoda kitu metu derliui, o gal su pristatimu i Klaipeda ? Gal aiskumo galetum pustelti , gal ir mes susigunditume kokia kruopelyte rizikos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandi pardaviau nedidelia dali rapso po 1420lt/t man si kaina jau gera, tik jei kils dar veliau dar fiksuosiu ir taip zaisiu su nedideliais kiekiais ;) reikia rizika skaidyti ;)

Kas cia tokia kaina duoda kitu metu derliui, o gal su pristatimu i Klaipeda ? Gal aiskumo galetum pustelti , gal ir mes susigunditume kokia kruopelyte rizikos ;)

paskutiniu metu LA siule 1410lt/t o i klaipeda 1460lt/t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandi pardaviau nedidelia dali rapso po 1420lt/t man si kaina jau gera, tik jei kils dar veliau dar fiksuosiu ir taip zaisiu su nedideliais kiekiais ;) reikia rizika skaidyti ;)

Kas cia tokia kaina duoda kitu metu derliui, o gal su pristatimu i Klaipeda ? Gal aiskumo galetum pustelti , gal ir mes susigunditume kokia kruopelyte rizikos ;)

zvalguva siulo 1410,bet trup. pasiderejau iki 1420 ;) ne pristatymas i ju punkta man 15km. jei bus ju transportas laisvas tai pasiims is vietos, nes mes paruosem jau kondicinius... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...