Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

tu man durnam daiktui pasakyk, koks elevatorius specialiai dės vabalus į ūkininko atveštus grūdus, ir po to jų nepriims, nors jų duona yra grūdų pirkimas. Tokie šmeruoti ūkininkai kaip tu skleidžia kalbas, ką matė, ką girdėjo, KĄ SAPNAVO.

Priima grūdus ir su vabaliuku rastu, tik kainą sumažina 10-20lt/t "už vabaliukų išvalymą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu man durnam daiktui pasakyk, koks elevatorius specialiai dės vabalus į ūkininko atveštus grūdus, ir po to jų nepriims, nors jų duona yra grūdų pirkimas. Tokie šmeruoti ūkininkai kaip tu skleidžia kalbas, ką matė, ką girdėjo, KĄ SAPNAVO.

 

Patikek buna, is asmenines patirties zinau. Susipyke buvo vadybininkas su elevatoriaus valdzia, tai teko kitiems priduot. Jau 2 metai jiems nebevezu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu man durnam daiktui pasakyk, koks elevatorius specialiai dės vabalus į ūkininko atveštus grūdus, ir po to jų nepriims, nors jų duona yra grūdų pirkimas. Tokie šmeruoti ūkininkai kaip tu skleidžia kalbas, ką matė, ką girdėjo, KĄ SAPNAVO.

Kaip as tau ,durnam daigtui ,galiu kitaip isaiskinti, ka pats esu patyres savo kailiu?Apie ,,smeruotus ukininkus ,,prasyciau atsargiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...