Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Buvau geram seminare, einam i recesija, kilimo rinkoje toketis verta tiek kiek dar syki tikim apie mesijo nuzengima.

Teisybes delei pats turiu 700 tonu padzioves nefiksuota kaina, aisku tikiuos, bet vilties nedaug, ypac kai visose birzose tiek metalu tiek valiutu tiek naftos ir tt totalus bespridielas.

Nafta zemen paejo ir ispaskos grudai, toks ispudis, kad duona keps is plastikiniu miltu nx, nebeina nesikeikti jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba seminaras ne toks jau geras, arba šiais metais kažkas nužengs :)

 

 

Buvau geram seminare, einam i recesija, kilimo rinkoje toketis verta tiek kiek dar syki tikim apie mesijo nuzengima.
Teisybes delei pats turiu 700 tonu padzioves nefiksuota kaina, aisku tikiuos, bet vilties nedaug, ypac kai visose birzose tiek metalu tiek valiutu tiek naftos ir tt totalus bespridielas.
Nafta zemen paejo ir ispaskos grudai, toks ispudis, kad duona keps is plastikiniu miltu nx, nebeina nesikeikti jau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidurio lietuvoje ar dar toliau grudu kaina is uosto reikia atimti transporta kas tarkim man 270 km kainuoja apie 15 eur:((( kitiem irgi panasiai kas is toliau., o jei vazam savo transportu vistiek gerai ivertinus mokescius nusidevejimus visas dedamasias gaunasi irgi netoli 15 eur/ tona

Siandien geriausia kaina is mano kiemo galima gauti scandagroj apie 144 is kiemo arba 160 klaipedoj uz 2 klase. UAB litagra rudeni dali grudu suvezem su nefiksuota kaina, ir pasirasyta kainorascio kaina tos dienos kai parduosim., tai jei taiko gera kainodara 120 kainininko kaina siandien kas yra 10 -20 eur maziau nei kitu firmu:( gudriai zaidzia. Kai paskambini kad nori parduoti vadybininkai siulo dadet 10 eur prie to 120 naujiems grudams., tipo geri labai kiek daug dadeda., o is tikro dirbtinai sumazine kaininko kaina kad uzdirbtu is tu kur atvezti rudeni. Siemet litagra toki baeri daro pernai kitos firmos bet mazesniu mastu., o KG Baltic agro pernai buvo tikrai saziningi pagal kainorascio kainu sutartis. Pasidalinkit ir kiti panasia info

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lytagra zaidzia netik su grudais, trasas ar chemija rudeni imant primiktinai siulo atidejima i kitus metus sako nieko tai nekainuoja brangiau bet gavus saskaitele pasirodo ups truputi uzsidejom, tai nori islaikyti klijantus kitiems metams,

linas agro tai pat pirkt trasa rudeni pirksim grudus brangiau pridesim dar prie esamos kainos, kai vezi grudus jau gieda tai tu chemijos nepirkai mes negalim duoti priedo, kaip tik tame supirkimo punkte mes maziau duodame, rudeni 10-20e maziau nei konkurentai, mums dzn tie grudai svargu skola atsiskaityk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siai dienai kainu kilimui nera priezasties. Europoje ryskus grudu perteklius, o bendrai visame pasaulyje tas pats. Iranui panaikintas naftos eksporto draudimas dar labiau mus naftos kaina zemyn ir gali buti, kad kovo menesi pasieksime 20 doleriu uz bareli. Todel Rusijos rublis dar labiau nuvertes, o grudu importuotojams rusiski grudai del kainos taps patrauklesni. Rinkos pagyvejimas gali buti del Indijos. Pas juos nelijo jau tris menesius, o kvieciu plotai sumazejo apie 4-5 procentus, skaiciai nedideli, bet tai reiskia apie 12-14 mln. tonu kvieciu trukuma, kuriuos reikes importuoti. Jei neivyks didziosiose eksportuotojose kataklizmu, vertetu susimastyti apie kainos fiksavima kitiems metams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip rusijos nelaikyciau rimtu eksportuotoju siuo metu, taip jie siuo metu pardavineja grudus, bet tuoj patiems pritruks. Labai stipriai padidino gyvulininkystes, kiaulininkystes mastus. Neuzilgo turetu trukti pasaro.dauguma augintoju stengiasi kuo daugiau eksportuoti grudus, kol rublis visai nenuvertejo, elgiasi labai trumparegiskai siuo klausimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidurio lietuvoje ar dar toliau grudu kaina is uosto reikia atimti transporta kas tarkim man 270 km kainuoja apie 15 eur:((( kitiem irgi panasiai kas is toliau., o jei vazam savo transportu vistiek gerai ivertinus mokescius nusidevejimus visas dedamasias gaunasi irgi netoli 15 eur/ tona

Siandien geriausia kaina is mano kiemo galima gauti scandagroj apie 144 is kiemo arba 160 klaipedoj uz 2 klase. UAB litagra rudeni dali grudu suvezem su nefiksuota kaina, ir pasirasyta kainorascio kaina tos dienos kai parduosim., tai jei taiko gera kainodara 120 kainininko kaina siandien kas yra 10 -20 eur maziau nei kitu firmu:( gudriai zaidzia. Kai paskambini kad nori parduoti vadybininkai siulo dadet 10 eur prie to 120 naujiems grudams., tipo geri labai kiek daug dadeda., o is tikro dirbtinai sumazine kaininko kaina kad uzdirbtu is tu kur atvezti rudeni. Siemet litagra toki baeri daro pernai kitos firmos bet mazesniu mastu., o KG Baltic agro pernai buvo tikrai saziningi pagal kainorascio kainu sutartis. Pasidalinkit ir kiti panasia info

Mano pastebėjimai:

1) veziau grudus LA nefiksuota kaina, lyginu sia savaite antra  klase pas juos 126 e/t, pas kitus 140-150 e/t. Neiskenciau ir paskambinau bendru telefonu pasidomejau kaip jie kaina nustato, tai nieko konkreciai nesugebejo atsakyt, tik tiek kad labai daug veiksniu kainai yra (aisku pasiunciau as juos i tolius)... kai vezi deklaruoja kad nieko saugojimas nekainuoja, o is tikro tai 20 e/t drasiai atsiima per kainu skirtuma - nesvarus zaidimas. Tie kas nores vasara naudotis tokiu geradariu paslaugomis siulau iskart susitart del kainu skaiciavimo metodikos...

2) uoste kainos auksciausios bet pristatymas iki jo irgi ne uzdyka...

3) nelabai suprantu kaip naftos kaina koreliuoja su valgiu (grudais), manau duona labai populiarus produktas, nekalbant apie pasaro gamyba...paziurejus laikotarpi nuo 2007m kainos nafta krito grudu augo, grudai labiau koreliavo su auksu.

4) matau viena sprendimo buda: mazinti gamyba kontinentiniu mastu.

5) yra imoniu kurios perka is ukiu ir veza parduoti tokioms kaip scanagra ar pan...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Supraskit viena dalyka: kai vezi grudus per kulima, grudai iskarto yra eksportuojami pagal tuo metu buvusias formules, nes elevatoriai yra ne guminiai. Jei vezate per kulima grudus tipo saugojimui, turekit omeny kad jau kaip ir turit nepasirasyta kontrakta. Jus islosti saugodami elevatoriuose galit nebent jei kiltu matifas. Apie spali lapkriti daznai pagereja formules ir naujai atvezami grudai superkami brangiau. Bet cia yra naturalu. Laimi tie kas gali grudus palaikyti bent iki rugsejo galo taga gali elevatoriai priimti tam tikram saugojimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai ka zinau as pas agrokoncerna, nieko blogo man ten nera , pries tai buvau litagroj.

Gal ir nieko blogo tam agrokoncerne, bet kainos tai vienos maziausiu.

Agrokoncernui nuvezu pats, Baltic agro ir Malsena plius pasiima is kiemo. Tai net atmetus nuo kainos uz transporta (malsena plius - 7Eur/t), Malsenos plius ir Baltic agro kaina islieka aukstesnes arba susilygina su AgroKoncerno (sutaupau laika ir islaidas nuvezimui).

 

Zodziu mano reitingavimas butu:

 

1.Malsena plius

2.Baltic agro

3. Agrokoncernas

 

 

p.s Kedainiu aruodai irgi neblogai, tik kolkas su jais maziau reikalu turejau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...