Jump to content

Bešeimininkio pastato pirkimas

Recommended Posts

Laba diena .Yra pastatas nuo kolūkio laikų. Pasinaikinius kolūkiui pagal pajus pastatas atiteko 40 savininkų .Niekas nesirūpino, baigia nugriūti.Tie savininkai dauguma išmirę.ir kam priklauso jis neaišku.aš taip pat turiu kelis kvadratinius metrus tos pastato. Gal kas patars kokia tvarka, arba kaip tą pastatą nusipirkti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien kalbėjau su registrų centru. Yra tik vienas būdas t.y.reikia surinkti visus paveldêtojus ir nuo jų visų per notarą nusipirkti.tai yra nesvarbu nors ir paveldėtojai gyvena Anglijoje ar belekur ir nesirūpina turtu ,visvien reikia juos susirasti.

Nuoroda į komentarą

Prieš 6 valandas, Arunas71 pranešimas:

Šiandien kalbėjau su registrų centru. Yra tik vienas būdas t.y.reikia surinkti visus paveldêtojus ir nuo jų visų per notarą nusipirkti.tai yra nesvarbu nors ir paveldėtojai gyvena Anglijoje ar belekur ir nesirūpina turtu ,visvien reikia juos susirasti.

Tik yra didelis bet.. Jeigu pastatas pirktas is kolukio uz pajus, reiskias nera jokios registracijos, neatlikti jokie matavimai. Tokioje situacijoje notaras nieko negali padeti kol nesutvarkysi dokumentu ant zmoniu kurie nurodyti kaip pirkejai ant pirkimo/pardavimo protokolo arba ant paveldetoju. Jeigu noresi tik savo dali prisiregistruoti, vistiek turesi daryti viso pastato matavimus. 

Nuoroda į komentarą

Yra kitas būdas. Teismo keliu pripažintas valdymo faktas. Susirandi advokatą, liudininkus, kad neva prižiūrėjai pastatą. Teismas pripažįsta valdymo faktą. Mano atveju pripažino giminaičiui, kuris po to man dovanojo per notarą tą valdymą, nes nebuvau pajininkas. Aš 10metų "valdau " toliau, po 10 metų vėl į teismą, dėl nuosavybės pripažinimo eini. Sėkmės

Nuoroda į komentarą

Jei megsti bendraut su advokatais, pinigai drasko kisene, turi daug laisvo laiko gali prasidet su teismais kurie kainuos daug laiko ir pinigu. Gaug pigiau be jokiu nervu ir pigiau pasistatysi nauja ir dziausgsies.

Nuoroda į komentarą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...